آنچه در مورد کاشت مستقیم مو (DHI) باید بدانید

بیشتر از 85 درصد از مردان تا 50 سالگی موهای خود را نازک می کنند. بیش از 50٪ زنان همچنین مقدار قابل توجهی ریزش مو را در طول عمر خود تجربه خواهید کرد.

چندین نوع جراحی کاشت مو برای کمک به ترمیم موهای از دست رفته ساخته شده است. پیوند واحد فولیکول (FUT) و استخراج واحد فولیکول (FUE) دو روش رایج است.

در طول FUT ، یک جراح یک نوار مو را از قسمت پشتی پوست سر شما بریده و فولیکول های موی فرد را استخراج می کند. در طی FUE ، یک جراح فولیکول ها را مستقیماً از پوست سر شما خارج می کند. در هر دو عمل ، فولیکول ها در جوشکاری قسمت های پوست سر شما قرار می گیرند.

کاشت مستقیم مو (DHI) اصلاح تکنیک FUE است که توسط شرکت DHI Global Medical Group ایجاد شده است.

در FUE ، یک جراح قبل از کاشت فولیکول های مو کانال هایی را در پوست سر شما قطع می کند. در حین DHI ، آنها از یک ابزار تخصصی قلم به شکل خاص استفاده می کنند که می تواند هر دو همزمان را انجام دهد.

بگذارید همه چیزهایی را که باید در مورد عمل جراحی DHI بدانید ، تجزیه کنیم. ما همچنین آن را با FUT و FUE مقایسه خواهیم کرد تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است.

DHI یک نسخه اصلاح شده در کاشت مو FUE است و روال مشابهی را دنبال می کند. جراح شما فولیکولهای مو بخشی از پوست سر شما ، معمولاً قسمت پشت سر شما را برداشته و آنها را کاشته می کند به مناطق طاسی. این فولیکولهای مو سرانجام باعث رشد موهای جدید می شوند.

در اینجا آنچه می توانید انتظار داشته باشید وجود دارد: بیهوشی برای بی حس کردن آن است.

  • جراح با استفاده از ابزاری با نوک ریز ، فولیکول های مو را از قسمت پشت سر شما استخراج می کند.
  • فولیکول های مو درون قلم شکل قرار می گیرد. این جراح یک کرم آنتی بیوتیک ایجاد کرده و باند را در تمام سایت ها اعمال می کند.

به طور کلی جراحی FUE و DHI انجام می شود. حدود 8 ساعت برای تکمیل شدن ، اما زمان دقیق بسته به تعداد فولیکول های مویی که پیوند می شود می تواند متفاوت باشد. دیدن نتایج کامل جراحی می تواند 12 تا 18 ماه طول بکشد.

افراد مبتلا به آلوپسی آندروژنی ، که رایج ترین نوع ریزش مو است ، بهترین کاندیداها را برای کاشت مو انتخاب می کنید. این حالت معمولاً به ریزش مو با الگوی مرد یا زن گفته می شود.

خصوصیات زیر همچنین شما را به عنوان کاندیدای مناسب برای پیوند مو تبدیل می کند:

  • سن. / strong> افرادی که کاشت مو دارند باید بالای 25 سال سن داشته باشند. ریزش مو قبل از این سن غیرقابل پیش بینی است.
  • قطر مو. افرادی که موهای ضخیم دارند معمولاً نتایج بهتری نسبت به افراد کسب می کنند با موهای نازک تر موهای ضخیم تر پوشش بیشتری به هر فولیکول مو می بخشد.
  • دانسیته مو اهدا کننده بیمارانی که تراکم موهایشان کمتر از 40 فولیکول به ازای هر سانتی متر مربع در محل اهدا کننده خود نامزدهای ضعیفی برای پیوند مو محسوب می شوند.
  • رنگ مو. افرادی که موهای سبکی دارند یا مو دارند. رنگ نزدیک به رنگ پوستشان اغلب به بهترین نتیجه می رسد.
  • انتظارات. افراد با انتظارات واقع بینانه به احتمال زیاد از نتایج خود راضی هستند.

DHI ، FUE و FUT همه شامل گرفتن فولیکول ها از یک قسمت هستند از پوست سر خود کاشت کنید و آنها را در نواحی طاس کاشت کنید.

در طول جراحی FUT ، یک جراح یک نوار طولانی و باریک از پوست از پوست سر شما بریده است. فولیکول های موی فرد جدا شده و در امتداد خط موی شما کاشته می شود. این روش معمولاً سریعترین و ارزانترین است اما باعث اسکار طولانی می شود. جای زخم ممکن است قابل توجه باشد اگر موهای خود را کوتاه است ، اما موهای طولانی تر معمولاً آن را پنهان می کنند. جراحی FUE ، پیوند مو-پیوند “class =” content-link css-5r4717 “> FUE ، فولیکولهای موهای فرد به طور مستقیم از پوست سر شما خارج می شوند. در طی FUE ، یک جراح به طور دستی یک سری کانال را در پوست سر شما قطع می کند تا فولیکول های مو را در آن قرار دهد. تکنیک DHI به جراحان اجازه می دهد که این برش ها و موهای کاشت را همزمان انجام دهند.

DHI و FUE از زخم بلند ناشی از FUT جلوگیری می کنند ، با این حال ، این جراحی ها به طور کلی طولانی تر و گران تر هستند. >

شرکت هایی که DHI را ارائه می دهند ادعا می کنند که این پیشرفته ترین و موثرترین گزینه درمانی مو است. با این حال ، هیچ مطالعه ای در مورد مقایسه نتایج با سایر روش های درمان مو انجام نشده است.

انواع جراحی FUE می توانند در درمان ریزش مو موفق باشند. با این حال ، برخی از منابع بحث درباره FUT یا FUE مؤثرتر است..

جراحی های کاشت مو نسبتاً بی خطر هستند و بندرت عوارض ایجاد می کنند. DHI و FUE تهاجمی کمتر از FUT هستند زیرا نیازی به جراح برای بریدن نوار بزرگی از پوست ندارند.

بسیاری از شرکت ها ادعا می کنند که تکنیک های FUE بدون زخم است ، با این حال ، آنها هنوز هم باعث ایجاد یک سری از ریزگردها می شوند. جای زخم از بین بردن فولیکولهای فردی. این زخم ها معمولاً قابل توجه نیستند.

در اینجا برخی از عوارض احتمالی عمل جراحی DHI وجود دارد.

واکنش منفی به بیهوشی h3> “/ سلامتی / عوارض جانبی-از کلی-بیهوشی” class = “content-link css-5r4717”> بیهوشی برای بی حس کردن به پوست سر شما اعمال می شود. بیهوشی به طور کلی بی خطر است ، اما ممکن است در بعضی از افراد واکنش منفی داشته باشد.

اکثر قریب به اتفاق واکنش ها مربوط به ترس یا اضطراب است و نه حساسیت موضعی نسبت به بیهوشی.

عفونت

ممکن است عفونت را در محل اهدا کننده یا در محلی که فولیکول های مو کاشته می شود ، ایجاد کنید. عفونتهای جدی نادر است و در کمتر از 1 درصد کاشت مو جراحی.

ریزش مو شوک

ریزش مو می تواند در طی 2 ماه از عمل جراحی اتفاق بیفتد. این به ریزش موی موقت در محل پیوند مو اشاره دارد. بهبودی تقریباً همیشه در 3 تا 4 ماه انجام می شود.

ظاهر ناخواسته

وقتی فولیکول های مو پیوند می شوند ، آنها باید به شکلی تراز شوند که از رشد طبیعی موهای شما تقلید کند. اگر فولیکول ها ضعیف کاشته شوند ، می تواند منجر به ظاهری شود که شما از آن راضی نیستید.

برای اینکه بهترین شانس دستیابی به نتایج دلپذیر را به دست آورید ، ایده خوبی است که قبل از انجام جراحان در منطقه خود تحقیق کنید. عمل جراحی نتایج قبل و بعد از مراجعین قبلی را بررسی کنید و با سایر مراجعین آن جراح در ارتباط باشید تا در تصمیم گیری به شما کمک کنند.

سایر عوارض سایر عوارض احتمالی جراحی کاشت مو شامل:

DHI جهانی قیمت a را تخمین می زند جلسه DHI در کلینیک های لندن ، آتن ، دبی یا پاریس بین 3،250 دلار و 13،500 $ .

هزینه هزینه کاشت مو بستگی به میزان قابل توجهی با توجه به شهری که جراحی در آن انجام می شود ، کلینیک موردعلاقه و کل موهای کاشته شده متفاوت است. از آنجا که این یک عمل جراحی زیبایی در نظر گرفته شده است بعید است که شرکتهای بیمه هزینه های DHI را بپردازند.

برای کاهش هزینه ، ممکن است بخواهید سفر به یک مکان جغرافیایی ارزان تر یا کاهش تعداد فولیکول های مو را در نظر بگیرید. پیوند.

برخی از گزینه های پیوند مو عبارتند از:

DHI اصلاح شده است نسخه کاشت مو FUE. هیچ تحقیق در مورد اثربخشی DHI به طور خاص در دسترس نیست ، اما همه انواع جراحی FUE توانایی درمان ریزش مو ناشی از طاسی الگوی مرد یا زن را دارند.

جراحی کاشت مو نسبتاً گران است. اگر نمی توانید جراحی داشته باشید یا به آن دسترسی ندارید ، می توانید گزینه های دیگری مانند قرص Rogaine یا فیناستراید را امتحان کنید.

.

آنچه در مورد کاشت مستقیم مو (DHI) باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *