اکثر آقایان و بیش از نیمی از خانمها تجربه ریزش مو با افزایش سن را تجربه کرده اند.

چندین بیماری پزشکی می تواند به ریزش مو منجر شود ، اما شایع ترین علت آلوپسی آندروژنتیکی است ، که بیشتر به عنوان ریزش مو با الگوی مرد یا زن شناخته می شود. پیوند مو جراحی هایی هستند که فولیکول های مو را از یک قسمت از پوست سر شما ، معمولاً از پشت یا طرفین می گیرند. و آنها را در نواحی طاسی فرو کنید.

نتایج این جراحی ها بهبود یافته است زیرا اولین بار در 1939 .

دو روش معمول پیوند مو پیوند واحد فولیکول (FUT) و برداشتن واحد فولیکول (FUE). هر دو توانایی ارائه نتایج طبیعی و خوشایند زیبایی را دارند.

NeoGraft یک نسخه نیمه خودکار از FUE و یکی از مدرن ترین روش های کاشت مو است. با حذف برخی از خطاهای انسانی مرتبط با عمل جراحی ، پیش بینی می شود که از سایر تکنیک های FUE مؤثرتر باشد.

بگذارید مزایا و خطرات احتمالی مربوط به پیوند مو NeoGraft را بررسی کنیم. ما آن را با سایر روشهای ترمیم مو نیز مقایسه خواهیم کرد و نگاهی به هزینه خواهیم داشت.

NeoGraft یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک های کاشت مو. این یک نسخه نیمه خودکار از تکنیک FUE است که از فناوری متعلق به .

در طول پیوند مو FUE ، یک جراح فولیکولهای موهای فرد را به صورت دستی یا از پشت یا طرف سر خود جدا می کند. سپس آنها قبل از کاشت موهای جدید ، یک سری برش در قسمتهای جوش دهنده پوست سر شما ایجاد می کنند. با مکش

لازم نیست که جراح برشی برای فولیکول های جدید مو ایجاد کند و در عوض می تواند از یک وسیله مخصوص استفاده کند که برش ها را ایجاد کرده و همزمان فولیکول ها را کاشته کند.

موها را کاهش می دهد. آسیب فولیکول

سیستم NeoGraft ممکن است تروما و آسیب به فولیکول های مو در مقایسه با جراحی های سنتی FUE و FUT. تصور می شود این کاهش تروما می تواند کلاس میزان بقاء موهای پیوند شده.

عوارض کمتر

از آنجا که این روش حداقل تهاجمی است ، ممکن است شانس کمتر برای عارضه جراحی داشته باشد. به خصوص با جراحی FUT که شامل بریدن نواری از پوست از پوست سر شما است.

NeoGraft به هیچگونه بخیه یا بند نیاز ندارد و اتوماسیون به از بین بردن خطای انسانی که می تواند باعث آسیب به اعصاب یا رگ های خونی شود ، کمک می کند.

سریعتر از FUE

جراحی NeoGraft همچنین سریعتر از FUE سنتی است که می تواند برای تعداد زیادی از پیوندها چندین روز طول بکشد. مطابق با Venus Treatments ، پیوند NeoGraft معمولاً بین 4 تا 10 ساعت طول می کشد.

A مطالعه 2018 اشکالات اصلی NeoGraft را به عنوان منحنی یادگیری شیب دار برای جراحان و هزینه دستگاه ذکر می کند. argumente = “بانک اطلاعاتی بسیار محترم از انستیتوی ملی بهداشت”> عموماً امن تلقی می شود و بندرت باعث عوارض جدی می شود. برخی از عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

ظاهر پرخورده در سایت اهدا کننده

اگر سایت اهدا کننده بیش از حد مورد بررسی قرار گیرد ، می تواند منجر به یک منبع پروانه خورده شده در جایی که ریزش مو قابل توجه است. اگر جراح بیش از حد بسیاری از فولیکول ها را از یک ناحیه جدا کند ، هر دو NeoGraft و FUE سنتی می توانند منجر به برداشت بیش از حد شوند.

زخم های کوچک

برخلاف تکنیک FUT ، FUE و NeoGraft جای زخم بلند و نازک ندارد. با این وجود ، می توانند در جائیکه فولیکول ها برداشته می شوند ، جای زخم ایجاد شود. در بیشتر مواقع این زخم ها قابل توجه نیستند ، اما اگر شما سر خود را کوتاه کنید یا موهای خود را خیلی کوتاه بپوشید ، ممکن است قابل مشاهده باشد.

خط موهای غیر طبیعی.

اگر فولیکول ها نباشند با زاویه ای که مطابقت با موهای شما کاشته شده است ، نتایج شما طبیعی به نظر نمی رسد. آرایش مو غیر طبیعی یک عارضه بالقوه برای هر نوع جراحی کاشت مو است.

ریزش مو شوک

برخی از افراد ، روزها یا هفته ها بعد از عمل جراحی دچار ریزش شوک می شوند ، همچنین به عنوان پساب بعد از عمل شناخته می شود.

ریزش شوک از بین رفتن موقت موهای کاشته شده است. در بیشتر مواقع ، این بیماری موقتی است و مو در درون 3 تا 4 ماه hl-قابل اعتماد-منبع>. > عوارض از جراحی های کاشت مو شامل موارد زیر است:

در اینجا آورده شده است. مثال نتایج قبل و بعد از NeoGraft:

به اشتراک گذاشتن در Pinterest
این عکس ها نمونه ای از نتایج را نشان می دهند پیوند مو NeoGraft. دکتر گرگوری تورووسکی.

آنچه را می توان در طی یک روش NeoGraft انتظار داشت:

 1. جراح شما تمام سر شما یا قسمتی از پوست سر را که از آن فولیکول های مو اهدا می شود ، تراشیده است.
 2. سپس آنها بی حس کننده موضعی را روی پوست سر شما اعمال می کنند. آنها ممکن است یک آرام بخش ملایم به شما کمک کنند تا در طی عمل آرام شوید.
 3. آنها فولیکولهای موهای شما را با یک گره مخصوص که از فشار پنومونی استفاده می کند استخراج می کنند.
 4. جراح سپس کاشت خواهد کرد. فولیکول های مو با استفاده از یک ابزار تخصصی ، قسمتهای طاسی پوست سر شما را به وجود می آورد.
 5. جراح ممکن است برای کمک به مدیریت خونریزی ، سایش را به محل دهنده و محل کاشت اعمال کند.

حتی اگر هیچ فایده درمانی برای جراحی کاشت مو وجود نداشته باشد ، اگر شما خودآگاه نسبت به خط موی خود باشید ، ممکن است به شما کمک کند احساس اطمینان بیشتری نسبت به ظاهر خود داشته باشید.

جراحی های کاشت مو به طور کلی برای افراد دارای آلوپسی آندروژنی hl-اعتماد- منبع> ، همچنین به عنوان ریزش موی الگوی مرد یا زن شناخته می شود.

نامزدهای پیوند مو به طور معمول:

 • عاری از شرایطی است که ممکن است روی جراحی تأثیر بگذارد ، مانند فشار خون بالا ، بدون کنترل دیابت ، و شرایطی که لخته شدن خون
 • تأثیر می گذارد بیش از 25 سال
 • الیاف موهای ضخیمی دارد
 • ریزش مو در امتداد مو وجود دارد
 • مویی نزدیک به رنگ پوست خود داشته باشد r
 • ریزش مو وجود دارد که ناشی از استرس یا دارو نیست

NeoGraft ، FUT و FUE رویه های مشابه را دنبال می کنند و هر سه می توانند نتایج زیبایی از نظر زیبایی را برای شما فراهم کنند.

در حین عمل FUT ، یک جراح یک نوار مو را از پشت یا طرف دیگر قطع می کند. قبل از جدا کردن فولیکولهای مو ، سر خود را سر کنید.

این عمل جراحی به طور کلی ارزان تر از FUE و NeoGraft است ، اما یک خط زخم خطی در آن باقی می گذارد سایت اهدا اگر موهای خود را کوتاه بپوشید ، جای زخم قابل توجه خواهد بود.

FUE و NeoGraft همان روال را دنبال می کنند ، به جز NeoGraft نیمه خودکار است.

در طول FUE سنتی ، یک جراح به طور دستی فولیکول های مو را برداشته و برداشته می کند. در حین جراحی NeoGraft ، فولیکول های مو به جای مکش به جای استفاده از مکش جمع می شوند و با استفاده از یک ابزار تخصصی که عمق درج را کنترل می کند ، کاشته می شوند.

وقتی پیوند فولیکول بیشتری انجام می شود ، NeoGraft گران می شود. تعدادی از کلینیک های ایالات متحده ، قیمت آنها بین 5 تا 9 دلار در هر پیوند مو را ذکر می کنند. برای یک عمل جراحی معمولی که 1000 تا 2000 فولیکول پیوند می زند ، این 5000 تا 18000 دلار برابر است.

قیمت بر اساس عواملی مانند:

 • تجربه و مهارت شما متفاوت است. جراح
 • مقدار موهای پیوند شده
 • هزینه زندگی در منطقه شما

علاوه بر این ، ممکن است شما نیاز به هزینه بودجه سفر داشته باشید. مسافرت برای عمل جراحی است.

بیمه شما بعید است که عمل جراحی NeoGraft را بپوشاند ، زیرا معمولاً جراحی زیبایی محسوب می شود. می توانید از ارائه دهنده خود بپرسید که آیا آنها برنامه های پرداخت را ارائه می دهند.

NeoGraft کمتر از FUT و سنتی FUE است عمل جراحی از آنجا که سیستم خودکار عمق برش ها را کنترل می کند.

طبق درمان های زهره ، کاشت ها باید طی حدود یک هفته بهبود یابد و بیشتر افراد طی 2 هفته به روال معمول خود بروند. بسیاری از افراد روزهای پس از عمل به شغل خود بر می گردند.

جراح شما می تواند انتظارات و توصیه های خاصی در مورد نحوه مراقبت از پیوندهای بعد از عمل به شما بدهد.

NeoGraft نوعی تغییر خودکار خودکار از روش پیوند مو FUE است.

این یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین روشهای ترمیم مو در جهان است. آن را بی خطر قلمداد می کند و می تواند برای ترمیم ریزش مو هنگام انجام صحیح موثر باشد.

.

آنچه در مورد کاشت مو NeoGraft باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *