آنچه که باید راجع به تلفن همراه سامسونگ  Galaxy S20 بدانید.

در رویداد Unpacked سامسونگ در اوایل ماه جاری ، غول فناوری کره ای نیمی از محصولات جدید از جمله سامسونگ Galaxy Note 20 ، Galaxy Tab S7 را رونمایی کرد.

بعد از چند هفته حدس و گمان ، سامسونگ تعهد خود را روشن کرد . این شرکت برای بیشتر پرچمداران و صفحات میانی خود سه نسل از نسخه های برتر اندرویدی را ارائه می دهد. لیست دستگاههای پشتیبانی شده همه دستگاههای سامسونگ Galaxy S20 و Note 20 را شامل می شود. و همچنین محصولات آینده در این سری. گلکسی تب S7 آینده و سال گذشته ترکیب Tab S6 و همچنین محصولات Tab S آینده هستند. همچنین در لیست حتی تعداد انگشت شماری از تلفن های سری A Galaxy آن شامل A71 ، A51 ، A90 و انتخاب آتی دستگاههای مربوطه سرویس های برش خورده را ایجاد می کنند.

این تعهد خبر خوشایند برای صاحبان تلفن های هوشمند سامسونگ است و بدان معنی است که تقریباً هر محصولی که در سبد فعلی خود داشته باشد ، از طریق اندروید 13. ارتقاء سیستم عامل خود را ادامه خواهد داد. اصلی Samsung Galaxy Fold و Galaxy Tab S6 به روزرسانی های نهایی خود را با اندروید 12. شاهد خواهند بود که سری Galaxy S20 سامسونگ اولین بار Android 11 ، تصمیمی که احتمالاً می تواند برخی از صاحبان Galaxy Note 20 و Tab S7 را به زودی به بازار عرضه کنید. و با آمدن سری نوت 20 بر روی سیستم عامل اندروید 11 ، به این معنی نیست که شما در پشت صاحبان S20 قرار بگیرید ، اما دستگاه های جدید نوت 20 همان سال خواهر و برادر بزرگتر خود را از دست نخواهند داد. مطابق گفته سامسونگ ، قصد دارد در سال 2020 نسخه اندرویدی 11 را به سری Samsung Galaxy S20 سامسونگ بگذارد ، هرچند که در اعلان آن اتاق زیادی برای wiggle وجود دارد. یک سلب مسئولیت می گوید نقشه راه به روزرسانی آندروید 11 برای Galaxy S20 ممکن است در بازار یا شرکت های مختلف متفاوت باشد. اگر نسخه قفل Galaxy S20 را خریداری کردید ، احتمالاً جزء اولین کسانی هستید که به روزرسانی را دریافت می کنید. با این حال ، اگر از طریق شرکت مخابراتی سفارش داده اید ، احتمالاً بیشتر از آنکه منتظر بمانید ، منتظر خواهید ماند زیرا آنها تست حامل را انجام می دهند و قبل از فشار دادن به روزرسانی ، ترفندهای دیگری را اضافه می کنند.

این اطلاعیه خیلی دیر شده است و سامسونگ کمی رقابتی تر از آن قرار دارد.به گفته این ، ارتقاء روزانه یا حتی به روزرسانی های سریع مانند آیفون ، پیکسل ، و Android One تلفن های هوشمند لذت می برند ، به نظر نمی رسد در کارت ها باشند. به استثنای تعهد خود برای به روزرسانی سری Galaxy S20 سامسونگ در اندروید 11 در اواخر سال جاری ، این شرکت هنوز متعهد نشده است که حتی یک نقشه راه خشن برای ارتقاء سیستم عامل های سالانه نیز داشته باشد.

.

آنچه که باید راجع به تلفن همراه سامسونگ Galaxy S20 بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *