اگر به دنبال افزایش طبیعی پستان هستید ، به یخچال خود نگاه نکنید. هیچ غذایی و یا برنامه هایی برای خوردن غذا از نظر بالینی نشان داده نشده است تا شلوار را بزرگ کند.

افزایش وزن ممکن است باعث افزایش سایز سینه ها و بقیه بدن شما شود. اگر این نتیجه ای نیست که شما به دنبال آن هستید ، گزینه های دیگری غیر از رژیم غذایی وجود دارد که ممکن است به بزرگتر شدن پستان شما کمک کند.

خواندن را ادامه دهید تا در مورد گزینه های شیردهی که کار می کنند بیشتر بدانید. ما همچنین به برخی از گزینه هایی که برای بزرگ کردن سینه مؤثر نیست ، نگاهی خواهیم انداخت.

تمرینات رشد قفسه سینه

ورزش باعث می شود سینه ها کاملتر نشود. با این حال ، تمرینات مناسب می تواند برای رشد عضلات شاخه در زیر پستان ، و همچنین عضلات پشت و شانه شما بسیار مؤثر باشد. این می تواند به بزرگتر ، بالاتر و سفت تر سینه های شما کمک کند.

برخی از تمرینات امتحان شده عبارتند از:

روی وضعیت بدن خود کار کنید

هیچ مشکلی برای داشتن وضعیت عالی وجود ندارد. در حالی که وضعیت خوب بدن از نظر جسمی سینه های شما را بزرگتر نمی کند ، می تواند ظاهر آنها را با ظاهر سالم تر جلوه دهد.

وضعیت خوب همچنین از تعادل ، قدرت و انعطاف پذیری پشتیبانی می کند. همچنین به تقویت عضلات معده و پشت کمک می کند.

تمرین هایی که به بهبود وضعیت استقرار کمک می کنند عبارتند از:

یک سینه بند جدید با مشخصات زیر بخرید:

بسیاری از خانمها اندازه سینه بند اشتباه را انتخاب می کنند در حقیقت ، تحقیقات نشان می دهد 70 درصد از خانمها سینه بند می پوشند که خیلی کوچک هستند و 10 درصد سینه بند بیش از حد بزرگ دارند.

یک سینه بند خیلی تنگ ممکن است سینه ها را صاف کند و باعث می شود کوچکتر به نظر برسد. همچنین می تواند باعث عدم لرزش سر در طرفین و پشت شود.

یک سینه بند خیلی بزرگ سینه را پشتیبانی نمی کند ، و آنها را به نظر می رسد مبهم است.

پوشیدن سینه بند آن هم مضر است. خیلی قدیمی سینه بندها در شستشو کشیده می شوند و بعد از شستشوی زیاد ، ممکن است دیگر مطابق با اندازه موجود در برچسب مناسب نباشند.

ممکن است سینه بند شما به جیب بخورد که به درستی متناسب باشد. یک سینه بند مناسب می تواند سینه های شما را ترویج و برجسته کند ، بدون توجه به اندازه آنها ، باعث می شود آنها بهترین ظاهر خود را به دست آورند. دفعه بعد که به خرید سینه بند بپردازید ، از نظر حرفه ای متناسب شوید.

افزایش سایز سینه با ورزش

خوردن غذاهای خاص

یک جستجوی سریع در اینترنت موظف است یک تن از مقالات را در مورد توانایی برخی غذاها در افزایش اندازه سینه ارائه دهد. متأسفانه ، هیچ یک از این ادعاها مورد تأیید شواهد بالینی یا علم قانونی نیست.

که شامل لبنیات است

چه از گاو ، بز یا سایر پستانداران باشد ، همه شیر لبنی حاوی استروژن ، پروژسترون و پرولاکتین است. از آنجا که هورمون ها روی اندازه پستان در انسان تأثیر می گذارند ، برخی افراد تحت این تصور هستند که نوشیدن مقدار زیادی لبنیات راهی مناسب برای بزرگ کردن سینه ها است.

این یک فرضیه غلط است. نوشیدن شیر و خوردن لبنیات باعث افزایش اندازه پستان نمی شود.

طبق یک منبع مطالعه 2019 ، شیر ممکن است سرطان پستان را تحت تأثیر قرار دهد. بیشتر گاوهای لبنی باردار هستند ، بنابراین شیر آنها حاوی مقادیر بیشتری هورمون است. این هورمون ها ممکن است سطوح فاکتور رشد 1 مانند انسولین ، یک هورمون رشد را افزایش دهند.

برخی از مطالعات ارتباط متوسطی بین سطوح بالاتر فاکتور رشد انسولین مانند 1 و سینه ، پروستات ، کولورکتال و سرطان تخمدان . اگرچه این یافته ها قطعی نیستند ، ممکن است بخواهید مصرف شیر لبنیات را در صورت نگرانی محدود کرده و یا عوامل خطر دیگری برای سرطان داشته باشید.

با این حال ، مطالعات دیگر حاکی از افزایش خطر ابتلا به سرطان پستان در صورت مصرف نیست. لبنیات. اگر سابقه خانوادگی سرطان پستان دارید ، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا هرگونه نگرانی را برطرف کنید.

افزایش سایز سینه با قرص

محصولات مبتنی بر سویا اندازه پستان را نیز افزایش نمی دهند.

اگر لبنیات سویا را با این امید که اندازه سینه را افزایش می دهد ، دوباره عوض می کنید. نگران نباشید.

شیر سویا و سایر محصولات مبتنی بر سویا حاوی فیتواستروژن ها هستند. اینها ترکیبات گیاهی هستند که اثرات استروژن را روی بدن تقلید می کنند. به همین دلیل ، برخی فکر می کنند که سویا به بزرگتر شدن سینه های آنها کمک می کند. همانطور که در مورد لبنیات نیز وجود دارد ، این یک باطل است. هیچ مطالعه بالینی و هیچ مدرکی وجود ندارد ، که فیتواستروژن ها را به افزایش سایز پستان ها مرتبط می کند.

محصولات طبیعی تقویت سینه

بسیاری از محصولات موجود در اینترنت نوید افزایش اندازه سینه را می دهند. اینها شامل لوسیون ها ، کرم ها ، ماساژها و مکمل ها است. آنها همچنین شامل دستگاه هایی مانند پمپ های بزرگنمایی هستند. هیچ شواهد بالینی وجود ندارد که نشان دهد هیچ یک از این محصولات یا دستگاهها برای اندازه سینه به هیچ وجه فایده ای ندارند.

مکمل های بزرگ کردن پستان

علاوه بر بی فایده بودن برای بزرگ کردن پستان ، مکمل ها ممکن است ناامن باشید از مکمل های به اصطلاح تقویت کننده پستان احتیاط کنید ، زیرا این گیاهان حاوی گیاهان و ترکیباتی هستند که ممکن است باعث تداخلات جدی با داروهای مورد استفاده شما در حال حاضر شود. آنها همچنین فایده ای برای سلامتی ندارند.

کرم های بزرگ کننده سینه

برخی از کرم های تقویتی یا بزرگ شدن سینه ممکن است برای پوست مفید باشد ، اما آنها هیچ کاری برای افزایش اندازه سینه انجام نمی دهند. هیچ مطالعه ای وجود ندارد که نشان می دهد هر نوع کرم ، لوسیون یا درمان موضعی می تواند سینه ها را بزرگ کند.

برخی از کرم ها روی برچسب خود نشان می دهند که از طرف اداره غذا و داروی (FDA) تأیید شده اند. این ممکن است تبلیغات نادرست باشد ، بنابراین حتماً قبل از خرید کرم را تحقیق کنید.

ماساژ بزرگ کردن سینه

ماساژ پستان برای تحریک جریان خون ، حمایت از راحتی شیردهی و تشخیص بسیار مفید است. توده های بالقوه بدخیم با این حال ، گرفتن پستان بزرگتر کاملاً بی فایده است. هیچ اطلاعات علمی مبنی بر بزرگ شدن سینه از طریق ماساژ شخصی یا حرفه ای وجود ندارد.

پمپ های تقویت سینه

دستگاه هایی مانند پمپ های تقویت سینه از فشار و مکش برای کشیدن استفاده می کنند. سینه ها این باعث کشش و تورم آنها می شود که ممکن است باعث شود موقت بزرگتر شوند. پمپ های تقویت پستان فقط از چند دلار تا چند هزار دلار متغیر هستند. برخی حتی توسط FDA به عنوان دستگاههای پزشکی 510 (k) کلاس II طبقه بندی می شوند. با وجود این ، آزمایشات بالینی وجود ندارد که نشان دهد هر وسیله ای ، ارزان یا بسیار گران ، سینه ها را بزرگ می کند.

افزایش سایز سینه با بادکش و کرم

اندازه سینه شما تا حد زیادی توسط ژنتیک تعیین می شود. هنگامی که زنان به اندازه پستان فکر می کنند ، اغلب به حجم سینه یا پر بودن توجه می کنند. عوامل دیگری مانند دور سینه نیز در میزان بزرگ بودن سینه های شما نقش دارند.

هم حجم پستان و هم ساختار استخوان از خصوصیات جسمی است که می تواند در خانواده ها اتفاق بیفتد.

اندازه پستان با وزن و سن تغییر می کند

  •  سینه های شما در زمان نوجوانی متفاوت تر از اندازه واقعی آنها در طول زندگی خواهد شد اندازه آنها ممکن است افزایش یا کاهش یابد ، و احتمالاً برخی از افتادگی ها ی سینه در سنین بالاتر اتفاق بیافتد.
  • اندازه سینه و دور بدن می تواند با افزایش وزن یا کاهش وزن قابل توجهی تغییر کند. اگر 10 کیلوگرم یا بیشتر وزن خود را از دست بدهید یا به دست بیاورید ، احتمالاً اندازه سینه بند شما بالا یا پایین خواهد رفت و سینه شما تغییر خواهد کرد.

هورمون ها و چرخه های تولید مثل روی اندازه سینه تأثیر می گذارند

هورمون ها و چرخه تولید مثل نیز روی اندازه پستان تأثیر می گذارند:

  • بافت پستان شروع می شود. در هنگام بلوغ ، هنگامی که تخمدان شما شروع به تولید استروژن می کند ، چربی ها را جمع کنید. content-link css-5r4717 “> درست قبل از دوره شما ، هنگامی که استروژن و پروژسترون مجاری سینه و غدد شیر را بزرگتر می کنند.
  • سینه های بزرگ یکی از اولین علائم بارداری . استروژن ، پروژسترون و پرولاکتین با هم کار می کنند تا بزرگ شدن پستان و تولید شیر را تحریک کنند. هنگام آماده شدن برای شیردهی ، سینه های شما همچنان در طول دوره بارداری افزایش خواهد یافت.
  • در طول یائسگی ، کاهش استروژن ممکن است باعث شود سینه های شما از بین رفته و اندازه آن کوچک شود.

هیچ برنامه غذایی و رژیم غذایی به طور بالینی به منظور افزایش اندازه سینه اثبات نشده است.

همچنین هیچ مکمل ، پمپ یا کرم وجود ندارد. می تواند سینه ها را بزرگتر کند.

بهترین راه طبیعی برای تقویت نگاه سینه ها ، انجام تمریناتی است که باعث تقویت ناحیه سینه ، پشت و شانه می شود. استقرار خوب نیز کمک می کند.

.

آیا با خوردن غذاهای خاصی می توانید اندازه سینه خود را افزایش دهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *