آیا نوزادان می توانند شیر سرد بنوشند؟

باور کنید یا نه ، بله – نوزادان می توانند شیر سرد بنوشند. بسیاری از والدین تصمیم می گیرند که شیر کودک خود را گرم کنند ، اما این کار عمدتاً بر اساس اولویت والدین یا نوزاد انجام می شود و نه به دلایل سلامتی. (اطلاعات بیشتر در مورد این مورد آمده است!) گرم ، در دمای اتاق یا حتی مستقیماً از یخچال سرد شود. استفاده از مخلوط مناسب آب سالم

مهمتر از گرم کردن شیر استفاده از مخلوط مناسب از و فرمول هنگام ساخت بطری ، و ذخیره فرمول یا شیر مادر برای کودک شما به طور مناسب فراتر از این ، آنها می توانند نوشیدنی های خود را که کمی گرم شده اند لذت ببرند – یا مستقیم از یخچال و فریزر ، و تهیه غذاهای نیمه شب کمی راحت تر برای شما!

قبل از اینکه خودمان را از پیش خود برداریم ، مهم است که متوقف شوید و توجه داشته باشید که هرگز نباید شیر گاو کودک را گرم و سرد باشد.

شیر گاو برای کودکان مناسب تا یک سال مناسب نیست از سن ، بنابراین مطمئن شوید که تا آن زمان با فرمول یا شیر مادر چسبیده اید! (وقتی از اصطلاح شیر در این مقاله استفاده می شود ، صرفاً به شیر مادر یا فرمول اطلاق می شود.)

بله ، به راحتی می توانید شیرخشک را به کودک خود بدهید. در حقیقت ، شیر مادر یخ زده می تواند به عنوان نوعی تسکین درد برای نوزادان دندانپزشکی استفاده شود! (یک کودک کوچک دندانپزشکی پیدا کرده اید و کنجکاو می شوید که چگونه این کار را انجام دهید؟ کافی است شیر ​​مادر خود را درون یک سینی مکعب یخ قرار دهید. بعد از یخ زدن ، مکعب شیر مادر را درون یک فیدر مش قرار دهید تا کودک شما لذت ببرد!)

در حالی که بسیاری از والدین تصمیم می گیرند شیر کودک خود را گرم کنند ، در واقع ممکن است خطر بیش از حد گرم شدن آن نسبت به کودک شما در نوشیدن آن وجود داشته باشد.

نگرانی های شیر گرم شده

اولین نگرانی استفاده از مایکروویو. هرگز نباید شیر مادر یا فرمول مایکروویو سرد باشد زیرا این می تواند نقاط داغ را ترک کند.

از آنجا که مایکروویوها به طور مساوی گرم نمی شوند ، حتی اگر دمای بطری را روی مچ دست خود آزمایش کنید ، کودک هنوز می تواند دهان و مری را که توسط شیر داغ سوخته است ، بگیرید.

از آنجا که مایکروویو خاموش است. ، متداول ترین روش های گرم کردن شیر مادر یک بطری گرمتر یا قرار دادن بطری در حمام آب گرم. با وجود این ، حتی وقتی از بطری گرمتر یا روش گرمایش دیگر برای گرم کردن شیر کودک استفاده می کنید ، استفاده از احتیاط بسیار مهم است زیرا گرم شدن بیش از حد شیر باعث کاهش ساختمان ایمنی و سایر مزایای تغذیه ای شیر مادر می شود.

یک مطالعه دریافت که گرم کننده های بطری ، حمام های آب گرم و سایر روش های گرم کردن همگی می توانند باعث شوند تا شیر مادر از 80 درجه سانتیگراد (176 درجه فارنهایت) بالاتر رود ، یعنی دما در هنگام از بین رفتن بسیاری از خواص مفید. (به همین دلیل گرمایش مایکروویو توصیه نمی شود ؛)

اگر شیر کودک خود را گرم می کنید ، به جای استفاده از آب جوش ، به جای استفاده از آب جوش ، بخاطر استفاده از آب جوش ، تنظیمات گرمای کمتری را روی گرمتر یا حمام آب گرم بچسبانید.

همچنین می توانید در مورد آن فکر کنید. شیر که گرم شده نباید گرم شود یا دوباره گرم شود.

اگر کودک کوچک شما بعد از گذشت 2 ساعت از نشستن بطری خود را تمام نکرده است ، بهتر است آن را بیرون بیاندازید. این امر باعث جلوگیری از پوسیدگی شیر یا قرار گرفتن در معرض میکروب های محیطی نخواهد شد.

نگرانی های شیر سرد

علیرغم برخی از خطرات احتمالی در گرم شدن شیر ، توجه به این نکته وجود دارد که حداقل یک گروه وجود دارد. نوزادانی که ممکن است سلامتی خود را تجربه کنند از گرم شدن شیرشان بهره مند می شوند. اینها نوزادان نارس هستند.

یک مطالعه قدیمی تر نشان داد که گرچه دمای بدن کودک نارس به میزان قابل توجهی تحت تأثیر دمای شیر قرار نگرفته است ، به نظر می رسد گرم شدن مایعات باعث تحمل بیشتر شیر یا فرمول می شود.

برای اینکه به کوچک خود بیشترین دلگرمی را برای به دست آوردن و رشد دهید ، می توانید بدهید. بطری هایی با شیر سرد یا فرمول درون یک شستشوی سریع در حمام آب گرم قرار می گیرند تا دمای آن به آب ولرم برسد.

با این نکته احتمالاً شما در حال فکر کردن هستید: بنابراین چرا برخی از افراد انتخاب می کنند که شیر گرم وقتی این کار بیشتر انجام شود ؟

باز هم ، شیر مادر که مستقیماً از پستان بیان می شود ، دمای گرم است. نوزادانی که اکثر جلسات تغذیه خود را در سینه می گذرانند ، از این مایع گرم استفاده می کنند.

در حالی که بسیاری از افراد به سرعت نسبت به نسخه سرد شیر مادر که از بطری ناشی می شود ، تنظیم می شوند ، برخی از نوزادان کمی حساس تر هستند.

این می تواند به این معنی باشد که آنها نمی خواهند به اندازه نوشیدنی بنوشند شیر سرد. اگر در حال کودکی هستید که به خوبی تغذیه نمی شود ، خوب است ایده برای آزمایش با درجه حرارت بطری برای دیدن اینکه آیا آنها اولویت دارند. بسیاری از والدین همچنین درباره جدایی مایعات که می توانند هنگام سرد شدن شیر مادر ایجاد شوند نگران هستند. این لایه بندی طبیعی است و بر کیفیت شیر ​​تأثیر نمی گذارد. در حقیقت معمولاً مخلوط با چند چرخش ملایم ترکیب می شود. با این وجود ، اگر به خوبی مخلوط نشود ، گرم کردن آن کمی می تواند به تشویق لایه ها برای بهتر شدن ترکیب کمک کند. کودک بطری سرد ، همیشه می توانید به آرامی آنها را منتقل کنید. هر بار که یک بطری گرم سرو کنید ، آن را کمی گرم کنید. می توانید ببینید که کودک کوچک شما چگونه به مرور زمان واکنش نشان می دهد و دمایی را پیدا می کند که برای هر دو شما بهتر باشد.

بیشتر اوقات گرم کردن بطری کودک شما واقعاً به ترجیح شخصی می رسد و نه الزامات سلامتی (مگر اینکه اگر پریمیایی داشته باشید و توجه زیادی به دمای شیر داشته باشد.)

اگر تصمیم می گیرید که می خواهید شیر یا فرمول خود را گرم کنید ، می خواهید با خیال راحت آن را انجام دهید. این به معنای گرم نشدن یا مایکروفر کردن آن نیست. این همچنین به معنای آزمایش دما قبل از ارائه به کودک خود است.

.

آیا نوزادان می توانند شیر سرد بنوشند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *