آیا Medicare درمان HIV را تحت پوشش قرار می دهد؟

 • Medicare ویزیت پزشک ، دارو ، تجهیزات پزشکی با دوام و موارد دیگر را برای افراد ذینفع پوشش می دهد زندگی با HIV.
 • تمام برنامه های دارویی با تجویز داروی مدیکر به طور قانونی برای پوشش داروهای HIV مانند ضد ویروس ها لازم است.
 • هزینه های درمان اچ آی وی تحت مدیکر شامل حق بیمه ، کسر ، حق الزحمه ، و جبران خسارت برای خدمات و داروهای لازم است.

ویروس نقص ایمنی انسانی یا HIV ، روی میلیون ها نفر در سراسر جهان. در حالی که هنوز یک واکسن در دسترس نیست ، تشخیص زودرس و درمان به بسیاری از افرادی که مبتلا به HIV هستند زندگی طولانی تر و سالم تری کمک کرده است. ذینفعان Medicare که مبتلا به HIV هستند تحت درمان با برنامه های اصلی Medicare ، Medicare Advantage و داروهای تجویزی قرار می گیرند.

در این مقاله ، ما جزئیات پوشش Medicare را برای پیشگیری ، تشخیص و درمان آن بررسی خواهیم کرد. HIV.

Medicare اصلی ، مزایای Medicare و Medicare Part D همه گزینه های پوشش متفاوتی برای درمان HIV ارائه می دهند

قسمت A

Medicare قسمت A مراقبت های بیمارستانی ، مراقبت از بیمارستان ها و امکانات محدود پرستار و مراقبت های بهداشتی خانگی را تحت پوشش خود قرار می دهد. افراد مبتلا به HIV که به دلیل علائم یا درمان این بیماری به مراقبتهای بستری نیاز دارند ، تحت پوشش قرار گرفته اند:

 • بستری کوتاه مدت در بیمارستان بستری.
 • داروها یا روشهای درمانی مورد نیاز در طول بستری
 • مراقبتهای بستری کوتاه مدت در یک مرکز پرستار ماهر
 • مراقبتهای بهداشتی محدود در خانه
 • مراقبت از بیمارستانهای پایان عمر

قسمت B

Medicare Part B پیشگیری ، خدمات درمانی و تشخیصی و سرپایی. افراد مبتلا به HIV که به آزمایش ، داروها و سایر خدمات برای این بیماری نیاز دارند ، تحت پوشش قرار می گیرند:

 • قرارهای پزشک و متخصص برای پیشگیری ، تشخیص ، یا درمان
 • غربالگری پیشگیری از HIV
 • واکسیناسیون HIV / (هنگام توسعه )
 • آزمایشگاه ، تصویربرداری و سایر آزمایش های تشخیصی
 • داروهایی که توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی در یک مرکز سرپایی اداره می شود
 • مشاوره بهداشت روان در طول درمان

قسمت قسمت C

Medicare Part C > ، همچنین به عنوان Medicare Advantage شناخته می شود ، یک گزینه بیمه خصوصی است که به جای “Medicare اصلی” (قطعات A و B) استفاده می شود. قسمت C باید همه مواردی را که شما با Medicare اصلی دریافت کرده اید ، شامل کلیه خدمات بیمارستانی و پزشکی لازم برای درمان HIV را پوشش دهد. بیشتر برنامه های Medicare Advantage همچنین داروهای اضافی مانند داروهایی را که برای درمان HIV استفاده می شود ، پوشش اضافی نیز ارائه می دهند.

در بعضی موارد ، یک مزیت Medicare برنامه نیازهای ویژه (SNP) می تواند مزایای دیگری را برای افرادی که از نظر سلامتی مزمن دارند ، ارائه دهد. همه SNP ها داروهای تجویز دارویی ، متخصصان خاص شرایط و سایر موارد پزشکی و خدماتی را ارائه می دهند که ممکن است از ذینفعان مقیم HIV استفاده کنند.

قسمت D

Medicare Part D در پوشش داروهای تجویز شده در منزل ، مانند داروهای مورد نیاز برای پیشگیری و درمان HIV کمک می کند.

هزینه ها و پوشش برنامه قسمت D بسته به فرمول دارویی این طرح متفاوت است ، این یک سیستم لایه برداری است که بر اساس نوع و قیمت آن ، هر دارویی را به دسته ها تجزیه می کند. با این حال ، مهم نیست که فرمول آن باشد ، تمام برنامه های دارویی با تجویز داروی Medicare برای پوشش دادن برخی کلاسهای محافظت شده دارویی ، از جمله مواردی که برای درمان HIV استفاده می شود.

پوشش Medigap

Medigap برای کسانی که از Medicare اصلی استفاده می کنند ، پوششی اضافه شده است. این برنامه ها برای تأمین هزینه های مرتبط با پوشش کمک می کند. تمام برنامه های Medigap هزینه های جبران خسارت و تأمین هزینه قسمت A ، هزینه های جبران خسارت و حق بیمه قسمت B و انتقال خون را در بر می گیرد. برخی از برنامه ها همچنین کسر قسمت های A و B را شامل می شود ، هزینه های خدمات پرستاری ، هزینه های اضافی و هزینه های پزشکی اضطراری مسافرتی در خارج از کشور را نیز در بر می گیرد. ذینفعانی که نیاز به پوشش اضافی دارند ، باید ثبت نام در مدیکر قسمت C یا قسمت D. را بررسی کنند.

Medicare تمام موارد پزشکی را پوشش می دهد خدمات ضروری که برای پیشگیری ، تشخیص و یا درمان شرایط پزشکی از جمله ابتلا به ویروس HIV استفاده می شود.

داروها

ضد ویروس ها دسته اصلی داروهایی هستند که برای درمان HIV استفاده می شوند. تمام برنامه های دارویی با تجویز داروی Medicare هنگامی که از آنها در درمان HIV استفاده می شود ضد ویروسی ها را پوشش می دهد. این داروهای ضد ویروسی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • مهارکننده های انتگرال سازنده. این داروها از تولید HIV آنزیمی به نام انتگراز ، که برای کپی و گسترش استفاده می کند ، HIV را مهار می کند. Dolutegravir و ralttegravir نمونه هایی از مهار کننده های اینتگراز هستند.
 • مهارکننده های ترانسکتریپاز معکوس نوکلئوزید / نوکلئوتید (NRTIs). این داروها با مهار آنزیمی به نام رونویسی معکوس ، از کپی کردن HIV جلوگیری می کنند. Abacavir ، lamivudine و zidovudine نمونه ای از NRTI ها هستند.
 • مهار کننده های ترانسکریپاز معکوس غیر نوکلئوزید (NNRTIs). این داروها با NRTI شبیه هستند زیرا با مهار رونویسی معکوس از جلوگیری از کپی کردن HIV توسط خود جلوگیری می کنند. Efavirenz و nevirapine نمونه هایی از NNRTI ها هستند.
 • مهار کننده های سیتوکروم P4503A (CYP3A). این داروها آنزیمی به نام سیتوکروم P4503A را مهار می کنند ، که به متابولیسم برخی داروهای خاص در کبد کمک می کند. مهار این آنزیم به افزایش گردش خون داروهای HIV کمک می کند. این داروها ، cobicistat و ritonavir ، به طور کلی فقط در ترکیب با سایر ضد ویروسها استفاده می شوند.
 • مهارکننده های پروتئاز (PI). این داروها با اتصال به پروتئاز ، آنزیمی که ویروس از آن برای تکثیر استفاده می کند ، از تکثیر HIV جلوگیری می کنند. داروناویر و ریتونوویر نمونه هایی از PI است که در درمان HIV استفاده می شود.

داروهای اضافی HIV مانند مهارکننده های فیوژن و مهارکننده های ورودی وجود دارد که برای جلوگیری از ورود HIV به سلامت استفاده می شود. سلول برای تکثیر اگر پزشک تشخیص داد که این موارد برای درمان شما ضروری است ، باید آنها را تحت برنامه داروهای تجویز داروی Medicare قرار دهید. این داروها ممکن است به درد ، اضطراب ، افسردگی ، اشتها و … کمک کند. بسیاری از این داروها همچنین در دسته های محافظت شده قرار می گیرند ، به این معنی که تحت اکثر برنامه های قسمت D تحت پوشش قرار می گیرند.

نکته شما همیشه می توانید با تهیه کننده برنامه قسمت C یا قسمت D خود تماس بگیرید تا بررسی کنید آیا دارویی مورد نیاز شما تحت پوشش قرار می گیرد و می دانید که چقدر ممکن است هزینه آن را داشته باشد.

شما همیشه می توانید با خود تماس بگیرید قسمت C یا ارائه دهنده برنامه قسمت D برای بررسی اینکه آیا داروی مورد نیاز شما تحت پوشش قرار می گیرد و می تواند چقدر هزینه آن را بفهمد.

خدمات

خدمات مورد استفاده برای پیشگیری ، تشخیص ، و درمان اچ آی وی به طور کلی تحت مدیکر قسمت A یا قسمت B. تحت مراقبت Medicare نیز شامل این خدمات می شود که شامل موارد زیر می شود:

 • غربالگری HIV و مراقبت های پیشگیرانه > قسمت B غربالگری HIV را برای افراد 15 تا 65 ساله ، و همچنین افرادی که خارج از این محدوده سنی هستند ، اما در معرض خطر بیشتری قرار می دهد ، پوشش می دهد. غربالگری یک بار در سال برای افراد ذیصلاح واجد شرایط و حداکثر سه بار در سال برای ذینفعان باردار انجام می شود.
 • مراقبت محدود پرستاری با مهارت. قسمت A مراقبت های پرستار با مهارت کوتاه مدت را تحت پوشش قرار می دهد یا در بستری تسهیلات یا در خانه شما . برای واجد شرایط بودن ، باید به مراقبت ماهر روزانه نیاز داشته باشید. در حالی که بیشتر افرادی که مبتلا به HIV هستند می توانند از کیفیت بالایی از زندگی با درمان برخوردار شوند ، برخی دیگر ممکن است هر از گاهی به مراقبت پرستار ماهر نیاز داشته باشند.
 • مراقبت از سلامت روان. با توجه به انستیتوی ملی بهداشت روان ، افرادی که مبتلا به HIV هستند بیشتر احتمال دارد شرایط سلامت روان را ایجاد کنند. خدمات بهداشت روان مانند خدمات روانپزشکان یا روانپزشکان تحت کلیه برنامه های مدیکر قسمت B تحت پوشش قرار می گیرند.

تجهیزات پزشکی بادوام

با تشخیص و درمان مناسب ، افراد اچ آی وی می تواند زندگی طولانی و سالم داشته باشد. اما در مواردی که عوارض ناشی از ویروس وجود دارد ، تجهیزات پزشکی با دوام ممکن است در طول درمان ضروری باشد. این تجهیزات تحت قسمت Medicare Part B پوشانده شده و شامل موارد زیر می باشد:

 • عصا و عصا
 • تخت بیمارستان
 • لوازم تزریق
 • نبولایزرها
 • تجهیزات اکسیژن
 • واکرها ، صندلی های چرخدار و اسکوترها

در حالی که تقریباً تمام درمان های تأیید شده برای HIV توسط Medicare تحت پوشش هستند ، گزینه های درمانی جایگزین و طولانی مدت وجود دارد که ممکن است تحت پوشش قرار نگیرند. این موارد عبارتند از:

 • درمان با سلول های بنیادی. سلولهای بنیادی درمانی فقط در صورت استفاده از Medicare تحت پوشش قرار می گیرد. یک درمان مصوب FDA. از آنجا که درمان سلولهای بنیادی در حال حاضر برای درمان HIV تأیید نشده است ، برای این استفاده توسط Medicare تحت پوشش قرار نمی گیرد.
 • درمان جایگزین. برخی از افراد مبتلا به HIV با استفاده از جایگزین درمانی علاوه بر درمان های سنتی مانند ضد ویروس ها. متأسفانه ، Medicare در حال حاضر جز درمانی طب سوزنی (وقتی که باشد به طور خاص برای کمردرد استفاده می شود).
 • مراقبت طولانی مدت. همانطور که قبلاً گفته شد ، مراقبت از مرکز پرستاری با مهارت کوتاه مدت تحت قسمت A. تحت پوشش قرار دارد. با این وجود ، مدیکر مراقبت های طولانی مدت در منزل پرستاران یا مراقبت های حضانت را پوشش نمی دهد. مراقبت حضانت شامل کمک به فعالیت های روزمره مانند غذا خوردن ، حمام کردن و لباس پوشیدن می شود. افرادی که مبتلا به HIV هستند و نیاز به مراقبت طولانی مدت دارند ، مسئولیت 100٪ از این هزینه ها را بر عهده خواهند گرفت.

هزینه های دارویی برای درمان HIV بستگی به نوع پوشش دارویی شما ، و همچنین خدمات و داروهای مورد نیاز برای درمان شما دارد.

مطالبات و سکه های تضمینی داروهای تجویزی همچنین بسته به نوع داروهای مورد نیاز و سطح آنها در فرمول طرح متفاوت است. می توانید فرم اسناد خود را در اسنادی که ارائه کرده اید ، در وب سایت برنامه خود یا با مستقیماً با شرکت بیمه تماس بگیرید.

HIV ویروسی است که به سیستم ایمنی بدن حمله می کند. هنگامی که فرد به HIV مبتلا شد ، ویروس با حمله به سلولهای محافظ سیستم ایمنی بدن به نام سلولهای CD4 + ، ایمنی خود را کاهش می دهد. علائم HIV ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • سردرد
 • تب
 • خستگی
 • گلودرد
 • بثورات
 • بدن درد
 • زخم یا عفونت در دهان یا دستگاه تناسلی
 • اسهال

اگر HIV درمان نشود ، می تواند به وضعیتی بنام نقص ایمنی اکتسابی تبدیل شود. سندرم (ایدز). با این حال ، در طول 20 سال گذشته ، تشخیص و درمان HIV بسیار بهبود یافته است . نه تنها امید به زندگی و کیفیت زندگی برای افرادی که مبتلا به HIV هستند بهتر می شود ، بلکه گزینه های درمانی فعلی می تواند احتمال انتقال ویروس به تقریباً صفر .

برای افرادی که به HIV مبتلا شده اند ، درمان ضد ویروسی (ART) توصیه می شود در صورت امکان بلافاصله پس از تشخیص شروع شود. قبل از شروع ART ، آزمایش خون و آزمایشگاه برای تعیین میزان عفونت ویروسی انجام خواهد شد. در طی ART ، تیمی از متخصصان مراقبت های بهداشتی مراقب نتایج آزمایش خون ، علائم و عوارض جانبی هستند تا تعیین کنند که چگونه این روش درمانی انجام می شود.

.

آیا Medicare درمان HIV را تحت پوشش قرار می دهد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *