از یک درم بپرسید: چه نتایجی می توانم از تزریق ها انتظار داشته باشم – و چگونه می توانم اثرات آنها را افزایش دهم؟

Close up of woman's smiling face

اگر قصد کاهش چین و چروک های تزریقی را دارید ، تنها نیستید: بیش از 4.4 میلیون عمل با استفاده از سم بوتولینوم نوع A (AKA بوتاکس ، Xeomin ، Dysport و سایر نام های تجاری) در سال 2020 در ایالات متحده انجام شد و انتظار می رود تقاضا در سال جاری حتی بیشتر شود. تعجبی ندارد که درمان ها محبوب هستند – تزریق می تواند نتایج چشمگیری را در مورد کاهش شیارها ، پای کلاغ و خطوط عمیق دیگر ارائه دهد. دکتر می گوید و این درمان ها در صورت ترکیب با روال مناسب مراقبت از پوست حتی بهتر عمل می کنند. کارولین رابینسون ، متخصص پوست و پوست متخصص پوست و مو مستقر در شیکاگو. ما از دکتر رابینسون ، که با مراقبت از مراقبت از پوست همکاری می کند ، در مورد تلاش های آموزشی پیرامون راه اندازی آنها ، همکاری کردیم. جدید Revox ™ Line Relaxer (سرم به منظور استفاده همزمان با نورومدولاتورهای تزریقی) ، برای توضیح نحوه دستیابی به بهترین نتایج.

تعدیل کننده عصبی چیست – آیا کلمه دیگری برای بوتاکس است؟

تنظیم کننده عصبی هر ماده ای است که می تواند بر عملکرد عصب تأثیر بگذارد. بوتاکس و سایر کاهش دهنده های چین و چروک تزریقی نوعی تنظیم کننده عصبی هستند و با کاهش پیام ارسال شده از اعصاب به ماهیچه های بیان صورت ، باعث آرامش عضلات می شوند.

تعدیل کننده های عصبی به چه مشکلاتی می توانند کمک کنند؟ آیا فقط برای نواحی خاصی از صورت هستند؟

از لحاظ نظری ، یک تنظیم کننده عصبی می تواند هرگونه مسئله مربوط به عملکرد و عملکرد عصب را برطرف کند. در لوازم آرایشی ، استفاده اولیه از تعدیل کننده های عصبی نرم کردن عملکرد ماهیچه ها روی صورت است تا با گذشت زمان از چین و چروک جلوگیری و جلوگیری شود. می توان از چروک های تزریقی برای مقابله با پای کلاغ ، خط اخم ، خطوط پیشانی و سایر نواحی استفاده کرد.

چه مدت طول می کشد تا درمان موثر باشد؟ نتایج چقدر طول می کشد؟

درمان با کاهش دهنده چین و چروک تزریقی به طور معمول پنج تا 14 روز طول می کشد تا اثر کامل داشته باشد و می تواند بین سه تا چهار ماه طول بکشد.

آیا روال مراقبت از پوست من پس از تزریق تزریق باید تغییر کند؟

من یکی از طرفداران بزرگ استفاده از مراقبت بهینه پوست قبل از هرگونه عمل تزریقی هستم.

استفاده از مراقبت های پوستی پیشگیرانه و ترمیمی بهترین راه برای اطمینان از موفقیت در روش ها است و از سرمایه گذاری شما محافظت می کند. همه بیماران من در کرم ضد آفتاب ، آنتی اکسیدان ، و رتینول یا جایگزین رتینول قبل از دریافت تزریق.

بعد از تزریق ، من می خواهم محصولی را اضافه کنم که از این روش پشتیبانی می کند. محصولی که در تمرین من کاملاً تغییر کرده است ، Revision Skincare Revox ™ Line Relaxer که دارای داده های بالینی است که نشان دهنده بهبود هم افزایی در ظاهر خطوط هنگام تزریق تزریق کننده های عصبی است. من از این سرم بلافاصله بعد از تزریق نورومدولاتور استفاده می کنم و از بیماران می خواهم دوبار در روز در دراز مدت در خانه برای نتایج بهتر استفاده کنند.

Revision Revox Line Relaxer

بهترین سن برای شروع درمان چه سنی است؟

هیچ سن مناسبی برای شروع وجود ندارد زیرا همه سن متفاوتی دارند ، اما اکثر بیماران من در اوایل 30 سالگی شروع می کنند. اگر هدف طبیعی شما ظاهر طبیعی و نرم است ، زمان ایده آل برای شروع قبل از شروع ایجاد چین و چروک در حالت استراحت است (به اصطلاح چین و چروک های ایستا)

با از بین رفتن تزریق چه اتفاقی می افتد – آیا چهره من متفاوت از قبل خواهد بود؟

وقتی چروک های تزریقی مانند بوتاکس از بین می روند ، خطوط نرم شده اغلب دوباره ظاهر می شوند اما بدتر از قبل از درمان ظاهر نمی شوند. برخی از افراد ممکن است از مزایای تزریقی خود به مدت طولانی سود ببرند زیرا احتمال اینکه در ابتدا عضلات ایجاد کننده خطوط را ایجاد کنند کمتر است.

از یک درم بپرسید: چه نتایجی می توانم از تزریق ها انتظار داشته باشم – و چگونه می توانم اثرات آنها را افزایش دهم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *