این خبر رسمی است! گفته می شود اما استون پس از اعلام نامزدی در ماه دسامبر ، با نویسنده ی”Saturday Night Live”به نام دیو مک کاری ازدواج کرده است.

 

آنها سرانجام گفتند “ما ازدواج می کنیم!” اما استون ، 31 ، و دیو مک کری 35  ساله نامزد کردند. در این گزارش مردم در تاریخ 11 سپتامبر ان هارا در لس انجلس هنگام پیاده روی با حلقه های یکسان در دست چپ دیدند که باعث گمانه زنی در مورد ازدواج این دو شده است.

چیزی نگذشته بود که برنده اسکار و نویسنده “Saturday Night Live” قدم بعدی را در رابطه نامزدی اش در دسامبر 2019 برداشت. این زوج در تاریخ 4 دسامبر برای اشتراک خبر خوش به حساب اینستاگرام دیو رفتند. با گرفتن عکس در یک زاویه سلفی ، این جفت به دوربین خیره می شوند در حالی که اما انگشتر زرق و برق دار خود را نشان می دهد! دیو تصمیم گرفت به جای یک عبارت طولانی یک شکلک قلب زیبا را به عنوان اضافه کند. اما قبل از گفتن گفته های خود بیش از حد احتمال داشت که با برخی از دوستان A-list خود ایده های خود را عوض کند.

Emma Stone, Dave McCary
اما استون و دیو مک کری از سال 2017 شروع به معاشرت کردند.

 

قبل از نامزدی ، اما و دیو در سال 2016 در هنگام برگزاری برنامه میزبانی اما در SNL با هم آشنا شدند. تابستان سال 2017 ، این زوج در خارج از شهر و در زمان لذت بردن از اوقات مشترک خود در شهر نیویورک مورد توجه قرار گرفتند. انها روابط خود را عمومی کردند. قبل از رابطه با دیو ، اما با همبازی مرد عنکبوتی خود ( اندرو گارفیلد) از 2011-2015 به صورت دوست باقی ماندند.

Emma Stone, Dave McCary
اما استون و دیو مک کری را می توان در اینجا در یک سفر قبلی با هم مشاهده کرد.

به زوج تازه ازدواج کرده تبریک می گوییم!

 

 

 

 .

اما استون بعد از سه سال نامزدی ستاره la la land بالاخره ازدواج کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *