انواع تشک خنک کننده ، برای افراد با دمای بدن بالا

تمرین خوب بهداشت خواب اگر می خواهید خوب بخوابید ضروری است.

برای بسیاری ، این شامل خوابیدن در یک محیط خنک است. اگر تمایل به گرم شدن دارید ، گرگرفتگی دارید یا تعریق شبانه را تجربه کنید ، تشک خنک کننده ممکن است گزینه ایده آل باشد. آنها با کشیدن گرما از بدن و افزایش گردش هوا باعث خنک شدن شما می شوند تا بتوانید کیفیت خواب خود را بهبود بخشید. تشک های خنک کننده با کیفیت بالا می توانند گران قیمت باشند ، اما ارزش این سرمایه گذاری را دارند اگر این بدان معناست که هر روز احساس طراوت می کنید.

اگر وقت آن رسیده است که جایگزین تشک خود شوید ، و خودتان را پیدا می کنید در هنگام خواب بیش از حد گرم ، در ادامه بخوانید تا در مورد برخی از بهترین تشک های خنک کننده موجود در بازار امروز بدانید.

برای محدود کردن جستجوی شما ، ویژگیهای اصلی را شناسایی کرده ایم ، ادعاهای سازنده را مطالعه کرده و نظرات مشتری را بررسی کرده ایم. ما همچنین به قیمت ، دوره آزمایشی و ضمانت نامه نگاه کردیم.

شما همچنین ممکن است در نظر بگیرید:

    • استحکام و گزینه های پشتیبانی
    • انتقال حرکت
    • نوع تشک

تسکین درد

  • وضعیت خواب

1. تشک کلاسیک Saatva

ویژگی های اصلی: این تشک خنک کننده از فوم حافظه خنک کننده سازگار با محیط زیست و یک سیستم پشتیبانی کویل فولادی دوتایی استفاده می کند.

این نرم افزار در شرکت نرم ، لوکس و محکم موجود است. تشک از تكنولوژی پشتیبان منطقه كمر برای ارتقاء تراز ستون فقرات استفاده می كند.

کاربران ابراز نگرانی می کنند که ضمن تسکین فشار در نواحی حساس ، به کوسن و حمایت از بدن و ستون فقرات کمک می کند. این به کاهش درد شانه ، کمر و لگن کمک می کند.

قیمت شامل تحویل رایگان و برداشتن تشک است. این شرکت یک آزمایش خانگی 120 شبانه و ضمانت 15 ساله را ارائه می دهد.

ملاحظات: یكی از بازرسان خاطرنشان كرد كه تشك پس از یك سال شكست.

شخص دیگری عنوان کرد که طرفین تختخواب هنگام نشستن بر روی لبه ها فرو می روند.

بسیاری از کاربران خاطرنشان کردند که حتی گزینه نرم خیلی سفت و سخت است ، به خصوص اگر درد و درد داشته باشد. اگر می خواهید یک تشک نرم تر بخرید ، یک قلم کف را در نظر بگیرید.

2. تشک Ecosa

ویژگی های اصلی: این تشک فوم حافظه hypoallergenic دارای یک ضد آب و گرد و غبار قابل جدا شدن است – پوشش اثبات با تعویض لایه ها می توانید استحکام تخت را تنظیم کنید. تشک سازگار با محیط زیست شامل یک سوراخ pincore و ذرات ژل برای اثر خنک کننده است. تشک سفت و محکم به جلوگیری و تسکین درد گردن ، شانه و کمر کمک می کند. این ترازو ستون فقرات را ارتقا داده و ضمن محدود کردن انتقال حرکت ، از نقاط فشار کلیدی پشتیبانی می کند.

این شرکت تحویل رایگان ، یک آزمایش 100 شب و ضمانت 15 ساله را ارائه می دهد.

ملاحظات: گرچه می توانید ترتیب ترتیب لایه های تشک را تغییر دهید ، برخی از کاربران آن را پیچیده دانستند. برخی از افراد هنوز هم دریافتند که پس از تغییر لایه ها ، هنوز هم خیلی محکم و ناراحت کننده است.

ضمانت نامه مسائل مربوط به قالب را پوشش نمی دهد ، در صورتی که در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید ، موضوعی است که باید در نظر بگیرید. یک نفر شکایت کرد که پوشش مناسب نیست.

3. تشک ترکیبی Casper Wave

ویژگی های اصلی: این تشک ترکیبی به سمت افرادی است که بدن را تجربه می کنند یک تشک خنک کننده و حمام آور می خواهید.

این دستگاه با سه لایه فوم سوراخ شده ، قابل تنفس و ژل خنک طراحی شده است که به شما کمک می کند تا جریان هوا را برای خنک نگه دارید. این پوشش با تشک است که از 121 بطری بازیافت شده تشکیل شده است.

این شرکت حمل و نقل رایگان ، محاکمه 100 روزه و ضمانت 10 ساله را ارائه می دهد.

ملاحظات: یكی از داوران متوجه شد كه تختخواب خیلی نرم است ، مخصوصاً در لبه ها.

یک فرد دیگر دریافت که به اندازه کافی پشتیبان ستون فقرات نیست و درد کمر دارند.

چندین نفر با تجربه تحویل مشکلی داشتند.

4. Brooklyn Aurora Hybrid

ویژگی های اصلی: این تشک ترکیبی در نرم ، متوسط ​​و محکم موجود است . لایه بالایی از مواد ثبت شده ای تشکیل شده است که جریان هوا را افزایش می دهد تا خواب شب خنک را فراهم کند.

سطح خنک برای زنانی که گرگرفتگی را تجربه می کنند ایده آل است. همچنین دارای دو لایه فوم خنک کننده و یک هسته سیم پیچ تنفس است. بهتر است برای افرادی که تشک محکم و دارای نقاط فشار تیز را ترجیح می دهند.

این شرکت یک دوره آزمایشی 120 شبانه همراه با 10 سال ضمانت ارائه می دهد.

ملاحظات: برخی از کاربران متوجه شدند که حتی استحکام متوسط ​​خیلی محکم است ، که منجر به درد شانه و لگن می شود.

شخص دیگری خاطر نشان کرد که می توانند حرکات شریک زندگی خود را احساس کنند.

قسمت بالای تشک لغزنده است ، که باعث می شود ورق های شما سرخ شود.

5. Premier Hybrid Purple

ویژگی های اصلی: این تشک دارای لایه ای است که سطح را خنک می کند و اجازه می دهد برای تنفس و جریان هوا این ماده ضد حساسیت است و به جای مواد شیمیایی غیربهداشتی از مواد غذایی غیر سمی استفاده می کند.

تشک با بدن شما مطابقت دارد و در عین حال پشتیبانی می کند. مناسب برای افراد کمر و خواب و زوج ها است. همچنین به افرادی که دارای نقاط فشار قوی هستند و می خواهند استحکام بیشتری نسبت به فوم حافظه داشته باشند ، اختصاص یافته است.

این شرکت یک آزمایش 100 شبانه و ضمانت 10 ساله را ارائه می دهد.

ملاحظات: تشک تا حدودی کوچکتر از اندازه استاندارد است ، بنابراین اندازه گیری ها را با دقت بررسی کنید.

برخی از کاربران گزارش دادند که خیلی محکم است ، به خصوص برای افراد سبک وزن. افرادی که سنگین تر هستند ممکن است زیاد غرق شوند. چند استفاده اشاره کرد که لبه ها به اندازه کافی پشتیبان نبودند ، که ممکن است سقوط از تخت را آسان تر کند.

6. ویژگی های اصلی: لایه های داخلی این تشک خنک کننده لوکس ، پشتیبانی نخاعی را ارائه می دهد در حالی که لایه راحتی لاتکس احساس کوسنی ایجاد می کند. تشک در چهار گزینه استحکام موجود است ، که همه آنها انتقال حرکتی محدود دارند.

ساخت با کیفیت شامل فوم های ژلی است که به تقویت تنفس کمک می کند و به شما خنک می شود.

این شرکت حمل و نقل رایگان ، محاکمه 120 روزه و گارانتی کامل با طول عمر را ارائه می دهد.

ملاحظات: چند نظرگر ، تختخواب را بیش از حد محکم و ناراحت کننده دانستند که باعث تشدید دردهای بدن می شود. چند نفر بعد از خوابیدن روی این تشک ، درد کمر و لگن را نشان دادند.

چند مشتری در هنگام تحویل مشکلی داشتند.

7. تشک اصلی Casper

ویژگی های اصلی: این تشک جعبه برای افرادی که فضای محدودی دارند و ممکن است ایده آل باشد قادر به تعبیه تشک از طریق ورودی یا پله آنها نخواهید بود. تشک کف سوراخ شده ، موجود در کف یا ترکیبی ، قابلیت تنفس و جریان هوا را فراهم می کند.

در نرم ، نرم و متوسط ​​موجود است. تشک پشتیبانی شده برای تسکین فشار و هم ترازی ستون فقرات به شما کمک می کند. این به کاهش درد گردن ، لگن و کمردرد کمک می کند.

این شرکت از 57 بطری بازیافتی برای هر پوشش تشک استفاده می کند.

این شرکت حمل و نقل رایگان را ارائه می دهد و همراه با یک آزمایش 100 شب و ضمانت 10 ساله به شما باز می گردد.

ملاحظات: برخی از کاربران دریافتند که تشک با گذشت زمان ثبات و پشتیبانی را از دست داده است. این افزایش نرمی به کمردرد کمک کرده است.

سایر کاربران فهمیدند که با گذشت زمان آن محکم تر می شود ، که منجر به ناراحتی در قسمت بالای بدن و کمر شد.

برخی از داوران اظهار داشتند که بوی شیمیایی قوی را حفظ می کند.

8. پیله توسط تشک Sealy Chill

ویژگی های اصلی: این تشک به صورت نرم یا فوق العاده موجود است- گزینه های شرکت فوم حافظه با اندازه ، شکل و وضعیت خواب شما مطابقت دارد. این با تکنولوژی خنک کننده ساخته شده است که به شما کمک می کند بدن شما در طول شب خنک شود.

در حالی که هنوز هم احساس نرم و کوسنی می کند ، پشتیبانی می کند. این تشک گزینه مناسبی برای افرادی است که درد لگن را تجربه می کنند. همچنین به کاهش بی حسی و درد در شانه ها ، بازوها و باسن شما کمک می کند ، به خصوص اگر شما یک خواب آور جانبی هستید.

این شرکت خدمات فوق العاده ای به مشتری ارائه می دهد. آنها حمل و نقل رایگان ، یک آزمایش خانگی 100 شب و ضمانت 10 ساله را ارائه می دهند.

ملاحظات: چندین بررسی نشان داد که حتی نسخه نرم خیلی محکم است. یک کاربر دریافت که با گذشت زمان نرم شده است.

معدودی از مردم دریافتند که اثر خنک کننده به اندازه کافی قوی نیست ، و به دلیل گرمای بدن به دام افتاده ، هنوز عرق شبانه را تجربه می کنند.

بسیاری از کاربران ، تشک را ناراحت کننده و ناخوشایند اندام با خواب ، سفتی و درد دانستند.

9. تشک Serta iComfort

ویژگی های اصلی: این تشک ، ضمن خنک نگه داشتن ، امکان تنفس و پشتیبانی را فراهم می کند. این پشتیبانی از ستون فقرات را در عین محدود کردن انتقال حرکت از شریک زندگی شما فراهم می کند. تشک از یک تکنولوژی کف خنک کننده تشک چند لایه ساخته شده است.

گزینه های ارتقاء برای خنک کننده و کاهش فشار در دسترس هستند.

این شرکت یک آزمایش 120 روزه و ضمانت 10 ساله را ارائه می دهد.

ملاحظات: یكی از بازرسان خاطرنشان كرد كه این پوشش باعث شده بیش از حد گرم ، حتی با ورق های پنبه ای ، بیش از حد گرم نباشد.

یک نفر توصیه می کند که هوا را قبل از استفاده از هوا پخش کند زیرا بوی قوی دارد.

دیگران گفتند که تختخواب خیلی محکم است ، که باعث ایجاد سفتی و ناراحتی می شود ، خصوصاً در دنده ها و باسن.

یک کاربر خاطرنشان کرد که به دلیل اینکه طرفین تقویت نشده اند ، نگران بودند که ممکن است از تختخواب بروند.

تشک خنک کننده یک سرمایه گذاری قابل توجه است ، و این چیزی است که شما می خواهید برای اطمینان از رضایت از آن مطمئن باشید. بیشتر تشک های خنک کننده باعث گردش هوا و تنفس می شوند.

مواد و ساختگی

به دنبال تشک ساخته شده با موادی باشید که گرما را از بدن شما دور می کند. این ممکن است شامل اتاق های هوا یا چشمه ها باشد. برخی از تشک ها حاوی موادی در داخل فوم هستند ، مانند ذرات فلزی یا دانه های ژل.

به جایی که تشک تولید می شود نگاه کنید. اطمینان حاصل کنید که تشک از مواد غیر سمی تشکیل شده است. از تشک و پوششهای پلی اورتان خودداری کنید زیرا ممکن است حاوی مواد شیمیایی سمی و گازی باشند.

برخی از شرکت ها گواهی نامه های CertiPUR-US & circledR ؛. این یک سازمان غیر انتفاعی است که بازرسی های ایمنی تشک ها را انجام می دهد.

وضعیت خواب

در مورد وضعیت خواب ، نگران کننده هایی در بدن شما و اینکه احساس می کنید تشک چگونه است.

سطح استحکام را در نظر بگیرید ، که مشخص می کند تشک چقدر نرم یا سخت خواهد شد. سطح پشتیبانی به میزان تشک برای تراز ستون فقرات اشاره دارد. تشک های پشتیبان باعث تسکین فشار فشار می شوند و ستون فقرات شما را تراز می کنند. ممکن است متوجه شوید که محکم ترین تشک ها از کمترین تشک پشتیبانی نمی کنند زیرا آنها هیچ گونه تقاضا ندارند. به یاد داشته باشید که تشک در طول زمان نرم خواهد شد.

با یک نماینده خدمات مشتری صحبت کنید که می تواند بر اساس نیازهای خاص شما یک توصیه را به شما ارائه دهد. آنها همچنین می توانند دوره آزمایشی و پوشش ضمانت شرکت را تشریح کنند. شما می توانید تشک خود را حداقل 10 سال طول بکشید.

در صورت اجرا تشک خنک کننده در نظر بگیرید. گرم است و می خواهید به راحتی در طول شب بخوابید. طرح های نوآورانه خنک کننده می تواند اطمینان حاصل کند که می توانید هنگام یافتن دقیقاً آنچه می خواهید ، همه جعبه ها را تیک بزنید.

مهمترین چیز را در انتخاب تشک با دقت بررسی کنید و جستجوی خود را از آنجا ببندید. در صورت امکان یک تشک با سطح بالا با مواد سازگار با محیط زیست انتخاب کنید. اگر سؤال یا نگرانی دیگری دارید با نماینده خدمات مشتری تماس بگیرید.

.

انواع تشک خنک کننده ، برای افراد با دمای بدن بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *