این چیزی است که یک رنگارنگ مشهور به همه مشتریان خود می گوید

جاستین اندرسون به عنوان یکی از پرطرفدارترین رنگ شناسان در صنعت ، یک یا دو مورد را در مورد حفظ ظاهر و احساس بهترین حالت موها می داند. جاستین علاوه بر اینکه برای برخی از مشهورترین چهره های هالیوود به عنوان آرایشگر مراجعه می کند ، همچنین مالک مشترک dpHUE a است > در طول سال ها ، جاستین در کنار این مارک کار کرده است تا مورد پسند فرقه های ما با کیفیت سالن قرار گیرد که رنگ مو را در بین مراجعه حفظ می کند.

ما با جاستین آشنا شدیم تا از میزان و ضررهای او برای موهای رنگ شده ، به علاوه الهام از جدیدترین همکاری وی با کریستین کاوالاری ، مطلع شویم.

فلسفه موهای سالم (و پوست سر) او:

من معتقدم که موهای سالم با یک پوست سر سالم شروع می شود. بزرگترین توصیه من این است که از شستن بیش از حد با شامپو اجتناب کنید و در عوض از جایگزین شامپو استفاده کنید. آبکشی سرکه سیب سیب کاملاً بی خطر است و بدون از بین بردن رنگ و روغنهای طبیعی مو به آرامی تمیز می کند.

علاوه بر شستشوی مو ، من توصیه می کنم پوست سر خود را با درمان پوست سر برای از بین بردن تجمع محصول و کمک به حفظ تعادل pH پوست سر.

موارد و ضوابط او برای موهای رنگ شده:

از رنگ معمولی جعبه دور بمانید! اگر به دنبال استفاده از رنگ در خانه هستید ، براق بودن dpHUE را ببینید برای یک رنگ نیمه دائمی برای افزایش ظاهر شما. یک کیت لمسی ریشه نیز برای رشد و رشد بسیار مناسب است. برای پوشاندن آن خاکستری ها در بین بازدید از سالن.

اگر آماده بازگشت به صندلی آرایشگاه هستید ، به رنگ شناس خود اعتماد کنید – آنها متخصص هستند و می توانند رنگ طبیعی شما را افزایش دهند و به شما کمک کنند ظاهر دلخواه خود را بدست آورید.

الهام از خط جدید او با کریستین کاوالاری:

من در کالیفرنیا بزرگ شدم و مشغول گشت و گذار در سواحل هستم و در سنین پایین جذابیت اثرات خورشید بر روی موها را داشتم. کریستین کاوالاری سالها دوست و مشتری من بوده است. از مکالمات ما در مورد تمایل کریستین برای حفظ موهایش و برجسته ترین موارد در بین مراجعه به سالن ، ما نیاز به فرمول بندی محصولات به طور خاص برای موهای بلوند و برجسته را در بازار مشاهده کردیم.

در بهار امسال ، ما مجموعه روشن کننده را راه اندازی کردیم که دارای شامپوی روشن کننده ، تهویه مطبوع و پودر روشن کننده . این مجموعه با استفاده از یک فن آوری کیلیت سازی باعث جمع شدن مواد معدنی ، فلزی و کلر از مو مانند یک آهنربا شده و آن را از بین می برد. نتایج قابل مشاهده در مورد این محصول بسیار باورنکردنی است و باعث می شود موهای شما سبک و هوای مطبوعی داشته باشد.

محصولی که نمی تواند علاقه خود را به آن متوقف کند:

همه محصولات ما شگفت انگیز هستند اما پودر روشن کننده واقعاً بازی را تغییر می دهد! فن آوری شلاتینگ که برای حذف مواد معدنی و ناخالصی ها کار می کند ، چیزی است که من می خواهم مشتریان از آن قبل از رنگ آمیزی بعدی در سالن خود برای کاربرد بهتر رنگ استفاده کنند. این محصول با 15٪ ویتامین C فرموله شده است که باعث روشنایی و درخشش مو می شود.

چه چیزی باعث شده این محصول بر خلاف هر چیزی در بازار باشد:

من با پودر روشن کننده چشم انداز بسیار خاصی داشتم زیرا این چیزی است که من در سالن از آن استفاده می کنم ، اما می خواستم مصرف کنندگان در بین بازدید از سالن به آن دسترسی داشته باشند. 85٪ از خانوارهای ایالات متحده آب سختی دارند که مواد معدنی ، فلزات ، کلر و ناخالصی های ایجاد کننده تیرگی را روی موهای شما رسوب می دهد. من فکر می کنم سیستم و برنامه در خانه ما این محصول را برجسته می کند. ما از طریق کیسه های جداگانه استفاده از آن را آسان کرده ایم و این محصول فقط در 5 دقیقه نتایج قابل مشاهده ای را ارائه می دهد!

روند مویی که او اکنون دوست دارد:

با تابستان اینجا ، من عاشق این هستم که چگونه خورشید به طور طبیعی موهای شما را روشن می کند. از این زمان استفاده کنید و مدام برجسته سازی موهای خود را استراحت دهید و اجازه دهید خورشید این کار را برای شما انجام دهد! من همیشه عاشق یک ریشه ای طبیعی تر و تابستانی تر از تابستان هستم.

این چیزی است که یک رنگارنگ مشهور به همه مشتریان خود می گوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *