بتی وایت در مورد “سرگرمی عالی” که او فیلمبرداری کرده بود “دختران طلایی” دهه ها بعد از بسته شدن این نمایش تأمل کرد! این بازیگر افسانه برای بزرگداشت ‘روز دختران طلایی

با” GMA “سخنان صمیمانه ای به اشتراک گذاشت.

عکسهای خود را ببندید زیرا این روز دختران طلایی است! تعطیلات 30 ژوئیه از اواسط دهه 80 و اوایل دهه 90 که هفت فصل به طول انجامید ، جشن می گیرد – 177 قسمت شایع از سالهای 1985-1992. خبرها در 17 ژوئیه منتشر شد که دختران طلایی خانه نمادین در برنت وود (هرچند در نمایش برجسته در میامی) اکنون برای فروش آماده شده است. Good Morning America این کلیپ را امروز صبح بازگردانی کرد ، و همچنین جمله ای شیرین از اعضای بازیگر باقی مانده سریال ، بتی سفید .

“تیراندازی در هر قسمت همیشه سرگرم کننده بود ،” بازیگر 98 ساله در بیانیه ای با GMA به اشتراک گذاشت. “[من] واقعاً دلم برای همه افراد درگیر شده است.” بتی در کنار عناوین کمدی Bea Arthur ، Rue McClanahan و Estelle Getty بازی کرد. بتی اکنون تنها ستاره باقیمانده سریال محبوب است ، زیرا هم بازیگران او بین سالهای 2008 تا 2010 درگذشت.

betty white, bea arthur, rue mcclanahan, estelle getty
بازیگران “دختران طلایی” ، Bea Arthur ، Rue McClanahan، Estelle گتی و بتی وایت ، عکسی تبلیغاتی برای سریال [AP تصاویر] ارائه دادند.

“من تازه می روم در حالی که من جلوتر هستم.” . وی گفت: “این باورنکردنی است که بتوانید مدت طولانی در این حرفه بمانید و هنوز هم افرادی را در کنار خود قرار دهید. ای کاش این کار را در خانه انجام می دادند. ” بتی ضمن بازی در نقش بیوه رز نایلوند در سریال های کمدی ، در مجموع هفت نامزد امی برای بازیگر نقش برجسته رهبر در یک سریال کمدی به دست آورد. تنها برنده این نمایش در سال 1986 پس از فصل افتتاحیه این سریال شد

همانطور که خیلی ها همه را خوب می شناسند ، بازیگر زن محبوب یک دوره گذشته در هالیوود . وی موفق به کسب پنج جایزه امی و چهار نامزد گلدن گلوب در سراسر چندین دهه حرفه اش طبق گفته GMA ، بتی نیز به عنوان “اولین بانوی تلویزیون” لقب گرفت ، و دارای حرفه ای بود که در دهه 1940 می گذرد!

bea arthur, rue mccalahan, betty white
Bea Arthur ، Rue McClanahan و Betty White در جوایز TV Landn در ژوئن 2008 [AP تصاویر].

در سال های اخیر ، بتی در مقایسه با گرفتن نقش در مقابل دوربین ، کارهای صوتی بیشتری انجام داده است. او صدای خود را به شخصیتی به نام بیتی وایت وایت در فیلم Toy Story 4 و صدای سارا واندروهوزی در فیلم انیمیشن سال 2019 مشکل ارائه داد. دوست نزدیک الکس تربک قبلاً شوخی کرد که دوست دارد بتی را ببیند. بیش از نقش به عنوان میزبان خطر با چنین حرفه ای باورنکردنی ، فقط می توانیم امیدوار باشیم که بتی با عزیزانش از روز دختران طلایی لذت می برد.

.

بتی وایت ، 98 ساله ، اظهارات نادر روز دختران طلایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *