علیرغم تمام تلاششان ، برخی از بزرگترین همکارها – مانند کانی وست ، تام هنکس ، مل گیبسون و موارد دیگر – با تاج COVID-19 قرارداد بسته اند.

بازیگر برایان کرانستون ، 63 ساله در یک پست اینستاگرام فاش کرد که COVID-19 را گرفتار کرده است ، اما علائمش خفیف بود وی گفت: “من در رعایت پروتکل ها بسیار سختگیر بودم و هنوز … من به ویروس مبتلا شدم. بله اکنون به نظر می رسد که بیش از 150،000 آمریکایی به دلیل آن کشته شده اند ، دلهره آور است من یکی از افراد خوش شانس بودم. علائم خفیف من نعمت های خود را شمرده و از شما می خواهم که ماسک لعنتی را بپوشید ، دستان خود را بشویید و از نظر اجتماعی دور باشید. ” او نوشت. برایان ویدئوی همراه را در آنجا اهدا کرد که پلاسمایی را اهدا کرد تا بتوان آنتی بادی ها را بازیابی کرد برای کمک به کسانی که در موارد جدی تر ویروس رنج می برند.

هرمان قابیل ، که در سال های 2000 و 2012 به عنوان کاندیدای جمهوریخواه کاندید شد ، در 30 ژوئیه در اثر عوارض COVID-19 درگذشت ، تیم وی در بیانیه ای تأیید شد . شما هرگز آماده آن نوع اخبار نیستید که امروز صبح با آنها دست و پنجه نرم می کنیم. اما ما چاره ای جز جستجو و یافتن قدرت و آسایش خداوند برای مقابله با آن نداریم. ” “هرمان قابیل – رئیس ما ، دوست ما ، مانند پدر بسیاری از ما – درگذشت. او در حال حضور منجی است که وی به عنوان وزیر همکار در کلیسای باپتیست باکتریایی در آتلانتا خدمت کرده و برای پاداش خود آماده می شود. ” وی در تاریخ اول ژوئیه با علائم کروناویروس ، 10 روز پس از مراجعه به بیمارستان دونالد ترامپ در بیمارستان بستری شد. تجمع تولسا

خانه داران واقعی اورنج کانتی ستاره شانون بادر ، 56 ، و سه دختر او برای COVID-19 مثبت آزمایش کرده اند و در خانه در حال قرنطینه شدن هستند. او یک عکس اینستاگرام از خودش با بچه هایش به اشتراک گذاشت و در زیرنویس نوشت ، “این عکس از قبل از همه گیر گرفته شده است. امروز ، ما بار مثبت کووی هستیم. من و دختران خوشحالیم که در همان خانه قرنطینه می شوند (اما در اتاق های جداگانه ایزوله هستند). با تشکر فراوان از همه پرسنل پزشکی که با صبر و حوصله ما را از طریق این بیماری راهنمایی می کنند. اقامه نماز برای همه افراد آسیب دیده. “

 Mel Gibson ، اوایل بهار امتحان Coronavirus مثبت شد. “او در ماه آوریل مثبت تست کرد و یک هفته را در بیمارستان گذراند” ،”وی در حالی که در بیمارستان بود با داروی Remdesivir تحت درمان قرار گرفت و از آن زمان تاکنون بارها و بارها منفی را آزمایش کرده است. برای آنتی بادی ها ، “تکرار اضافه شده است. مل در لس آنجلس ، کالیفرنیا بستری شد و قبل از بیمار شدن با دوست دختر Rosalind Ross به خرید مواد غذایی می پرداخت.

“من برای COVID-19 مثبت تست کردم ، بنابراین من واقعاً در هفته گذشته در خود کارآیی کردن در خانه بوده ام. و نیم ، ” خانه داران واقعی آتلانتا alum شری ویتفیلد از طریق Instagram در تاریخ 14 ژوئیه. او در ادامه فاش كرد كه این بیماری” شوخی نیست “، اما همچنین اعتراف كرد كه او احساس خیلی بهتر وی در پایان گفت: “از شما بچه ها سپاسگزارم و مواظب باشید و ایمن باشید.”

“من قبل از عزیمت تیمم به اورلاندو برای COVID-19 مثبت تست کردم”. Russell Westbrook که در تاریخ 13 ژوئیه در اینستاگرام منتشر شد. NBA فصل 2019-20 خود را در تاریخ 30 ژوئیه از سر می گیرد و 22 تیم در آن فعالیت می کنند ” حباب “در دنیای دیزنی در اورلاندو ، فلوریدا. بدیهی است که راسل در بین سایر اعضای تیم هیوستون راکتز نخواهد بود. وی گفت: “من در حال حاضر احساس خوبی دارم ، قرنطینه می کنم و مشتاقانه منتظر بازگشت مجدد هم تیمی هایم هستم. با تشکر از همه شما برای آرزوهای خوب و پشتیبانی مستمر. لطفا این ویروس را جدی بگیرید.

هنگام مصاحبه با Forbes که در تاریخ 8 ژوئیه منتشر شد ، کانی وست فاش کرد که وی در ماه فوریه کرونا ویروس داشته است. وی درمورد علائم خود گفت: “لرز ، لرزیدن در رختخواب ، گرفتن دوش داغ ، به تماشای فیلمهایی که به من می گویند برای غلبه بر آن چه کاری را باید انجام دهم برای من است.” وی همچنین اضافه کرد ، “شخصی به من گفت کروناویروس داشت و پاسخ من این بود:” دریک نمی تواند از من بیمارتر باشد! “” (Drake هرگز این را تأیید نکرده است)

 Keisha Lance Bottoms ، شهردار آتلانتا ، فاش کرد که وی برای COVID-19 مثبت آزمایش کرده است. مادر 4 ساله 5 ساله این خبر را در 6 ژوئیه در توییتر شکست. “COVID-19 به معنای واقعی کلمه به خانه رسیده است” ، Lance Bottoms ، 50 ساله ، توییت کرد. “من هیچ علائمی نداشته ام و آزمایش مثبت کرده ام.”

کیمبرلی Guilfoyle ، 51 ساله ، دوست دختر دونالد ترامپ جونیور که همچنین در انتخابات ریاست جمهوری دونالد ترامپ – مبارزات انتخاباتی را مثبت ارزیابی کرده است coronavirus از روز جمعه ، 3 ژوئیه. این خبر توسط Sergio Gor رئیس ستاد کمیته مالی پیروزی ترامپ در توییتر تأیید شد. کیمبرلی پس از آزمایش مثبت ، بلافاصله جدا شد تا هرگونه مواجهه محدود شود. او خوب عمل می کند ، و اطمینان می یابد که تشخیص صحیح است زیرا بدون علامت است اما به عنوان احتیاط ، تمام رویدادهای آینده را لغو می کند. ” وی تأیید كرد: “دونالد ترامپ جونیور آزمایش منفی شد ، اما به عنوان احتیاط نیز خود منزوی است و همه وقایع عمومی را لغو می كند.”

مدل Shanna Moakler ، 45 ساله ، فاش کرد که “واقعاً” آزمایش مثبت کرده است برای COVID-19 در یک سری از فیلم های اینستاگرام استوری در تاریخ 2 ژوئیه. “من دیروز نتایج تست من را گرفتم و واقعاً COVID مثبت هستم. آنها فکر می کنند که من حدود روز هفتم هستم. “او گفت ، با اشاره به اینکه برای” مبارزه با این “با پزشک و متخصص تغذیه همکاری می کند. برنده خانم Miss USA توضیح داد: “من علائم متفاوتی از تب ، لرز ، سرفه داشتم و فقط به شکلی که نمی توانم توصیف کنم خسته شده ام.” Shanna اضافه کرد که او در حالت “استراحت کامل” قرار دارد.

آخرین مشهور برای تأیید یک تشخیص مثبت کورو ویروس خانه داران واقعی نیویورک است star ، Ramona Singer او فاش كرد كه او و دخترش ، اوری برای آنتی بادی های COVID-19 مثبت آزمایش كرده و پلاسما را اهدا كرده اند. رامونا توضیح داد كه او در ماه فوریه متوجه علائم كروناویروس خفیف شده بود ، اما در آن زمان ، اطلاعات محدود و عدم آزمایش بیماری وجود داشت. او به مردم . “من می خواستم تمام روز در رختخواب بمانم. احساس خستگی بسیار کردم و سردردهای شدیدی نیز داشتم. “

 چه چند روزه نمایش من [ WWE Backstage ] لغو می شود و من Covid می گیرم. ماسک های خود را بپوشید و دستان خود را بشویید. ایمن باشید ، همه ، “در تاریخ 24 ژوئن ، رنه جوان ، 34 ، توییت کرد. اندکی پس از تأیید ، ورق حرفه ای کشتی گزارش داد که” چندین نفر در WWE که در مرکز عملکرد بوده اند ، این هفته برای COVID-19 مثبت آزمایش شده اند ، از جمله استعدادهای حلقه ای. ” شوهر رنه ، قهرمان فعلی در سنگین وزن جهان قهرمان سنگین وزن جان مکسلی ، از AEW Dynamite) اخیر نگرانی از نگرانی در مورد شیوع ویروس است. پس از آن او مورد آزمایش قرار گرفت و نتایج وی مطابق با کشتی رصد رادیو کشتی (از طریق Sportskeeda .)

کمپانی سرگرمی ورزشی در بیانیه ای به نقل از هر روزنامه نگار ورزشی گفت: “WWE تست COVID-19 را در مورد استعداد ، خدمه تولیدی و کارمندان خود در پیش تولید محصولات تلویزیونی برای آینده ای قابل پیش بینی” ادامه خواهد داد. /twitter.com/JonAlba “rel =” nofollow “target =” _ blank “> Jon Alba . گرچه هیچ سوپراستار دیگری تأیید نکرده است که آنها مثبت را آزمایش کرده اند ، PWInsider گزارش داد كه يكي از منابع خود آن را در محدوده” دو ده “قرار داده است.

(به روز رسانی 6/22/20 ، 10 PM ET) لاین هاردی ، 19 ساله ، تأیید کرد که او در 22 ژوئن برای کرو ویروس مثبت آزمایش کرده است. “این چیزی نبود که انتظار داشتم در روز اول تابستان پزشک من تأیید کرد که من Coronavirus دارم ، اما علائم من خفیف است و در خانه در حال بهبودی در قرنطینه هستم. ایمن و سالم بمان! “برنده American Idol برنده ارسال شده در رسانه های اجتماعی.

(به روز رسانی 6/22/20 ، 9:45 AM ET) D.L. هاگیلی آخرین مشهور برای آزمایش مثبت برای کروناویروس است. نتایج او پس از سقوط روی صحنه در روال ایستادن در نشویل در 19 ژوئن حاصل شد. او توضیح داد: “من همان چیزی بود که آنها بدون علامت می نامند.” “من علائم آنفلوانزا نداشتم ، تنگی نفس نداشتم ، در تنفس مشکلی نداشتم ، سرفه نداشتم ، تب تب نداشتم. من هنوز تب ندارم. من بو و مزه ندارم. ” D.L. همچنین فاش كرد كه وی پس از ترك بیمارستان ، به مدت دو هفته در خانه در قرنطینه خواهد بود.

(به روز رسانی 5/12/20 ، 10:00 AM ET) : “امیدوارم همه شما مراقب باشید و از پروتکل پیروی می کنید. ما واقعاً همه راهبان هستیم. “ راهب ستاره تونی شالحوب گفت. این بازیگر 66 ساله – به نوبه خود به عنوان کارآگاه OCD Adrian Monk شناخته شده است. به عنوان آنتونیو اسکارپاچی در مورد بالها ، و همانطور که آبه ویسمن در خانم شگفت انگیز خانم میزل – در مورد طاووس نمایشگاه تنوع در خانه که او و همسرش ، بروک آدامز ، 71 ساله ، با COVID پایین آمد. “ماه گذشته ، من و همسرم بروک با ویروس پایین آمدیم و چند هفته بسیار ناچیز بود. اما ما می دانیم که بسیاری از افراد دیگر این وضعیت را بسیار بدتر کرده اند. “

(به روز رسانی 4/15/20 ، 10:00 PM ET): فقط دو هفته پس از آشکار شدن ، وی برای COVID-19 ، مجله خبری CNN مثبت کریس کومو را آزمایش کرد. تأیید کرده است که همسرش کریستینا گرون کوونو ، 50 ساله نیز دارای ویروس است. کریستینا اکنون COVID دارد و اکنون مثبت است و قلب من را می شکند. این تنها چیزی است که من امیدوار بودم چنین اتفاقی نیفتد ، و اکنون نیز وجود دارد. ” وی در ادامه اضافه كرد كه همسرش ، كه سردبیر مجله و بنیانگذار انتشار پورستی است ، “همه چیز را پشت سر می گذارد”. کریس همچنین گفت: “خوشبختانه این کریستینا بود و یکی از بچه ها نبود.”

(به روز رسانی 4/13/20 ، 8:30 AM ET): در 13 آوریل مشخص شد میزبان Good Morning America ، جورج استفانوپولوس ، آزمایش مثبت برای کروناویروس انجام داده است. تشخیص وی دو هفته پس از آن صورت گرفت که همسرش علی ونتورث نیز آزمایش مثبت کرد. او فاش كرد كه او در مقایسه با علی كه در “بدبختی خالص” بود در مقایسه با علی “بی علامت” بوده است. جورج اعتراف كرد: “من هرگز تب نداشتم ، هرگز لرز نداشتم ، هرگز سردرد نداشتم ، هرگز سرفه نداشتم ، هرگز تنگي نفس نداشتم.” وی همچنین تأیید کرد که علی از تاریخ 13 آوریل بسیار بهتر عمل کرده است و به مدت 5 روز بدون تب بوده است

(به روز رسانی 4/11/20 11:30 AM ET): ستاره برادوی نیک کوردورو ، که در سال 2014 به دلیل فعالیت خود در Bullets Over Broadway

، طبق گفته همسرش آماندا كلوتس پس از تشخيص ماه گذشته ، ويزيت كرونا ويروس دارد. “رزمندگان دعا ، حلقه های نماز ، هر آنچه را که دارید. انرژی ، مراقبه ، تفکر مثبت ، “او در اینستاگرام در کنار عکسی از آنها به همراه فرزند 10 ماهه خود الویس ادواردو در جمعه ، 10 آوریل در اینستاگرام خود نوشت:” او همین حالا برای زندگی خود می جنگد . من و الویس به شما نیک کوردورو احتیاج داریم. وقت آن است که با پدر بجنگیم. “

(به روز رسانی 4/10/20 10:10 PM ET) : تهیه کننده موسیقی افسانه ای کنی “Babyface” ادموندز ، 62 ساله ، آخرین ستاره ای است که با آن روبرو شده است ویروس کرونا. وی گفت: “من احساس خوشبختی می کنم که بتوانم روز تولد دیگری را جشن بگیرم” ، وی پیام طولانی خود را در Instagram ، از هواداران بخاطر آرزوهایشان تشکر می کنم. وی گفت: “من مانند خانواده ام برای ویروس COVID-19 مثبت آزمایش کردم. این یک اتفاق فوق العاده ترسناک است که بتوانم از طریق دوستانم بگذرد. ​​” وی در ادامه تأیید كرد كه وی و اعضای خانواده وی از آن زمان “آزمایش منفی” كرده اند و “در راه بازگشت به سلامت كامل ما هستند”.

(به روز رسانی 4/9/20 5:20 PM ET) : پدر ریهانا رونالد فنتی ، 66 ساله ، فاش کرد که او با تاج ویروس منقبض شد و فکر کرد که او قصد دارد بمیر او 14 روز را در مرکز Isolation Paragon در باربادوس بومی خود تحت معالجه گذراند. او اکنون در خانه است و با عنوان خورشید . او هنوز هم با نام اول خود ، (به روز رسانی 4/8/20 ، 11:55 P.M. ET): تاد کریسلی ، 51 ساله ، تأیید کرد که وی برای COVID-19 مثبت آزمایش کرده است. وی در اپیزود 8 آوریل پادکست خود اعترافات کریسلی . “من هرگز نمی توانم زمانی را در زندگی ام به شما بگویم که در آن من تا به حال بیمار شده ام به عنوان آنچه که من با تاج خورده بوده ام.” تاد به مدت چهار روز در اثر بیماری ویروس در بیمارستان بستری شد ، اما از آن زمان به خانه بازگشت. “این برای من یک تجربه تغییر دهنده زندگی بوده است. او گفت ، می دانم که این یک تجربه تغییر زندگی برای همه در خانواده من بوده است. “او گفت که از زمان بازگشت به خانه تقریبا” 70 – 75٪ “فعالیت می کند.

(به روز رسانی 4/8/20 ، 5:10 PM ET): خانه داران واقعی نیوجرسی ستاره جنیفر آیدین ، 42 ساله ، فاش کرد که وی برای کوروی ویروس جدید آزمایش مثبت کرده است و هنوز در حال جنگ با COVID-19 است. ستاره براوو اخبار را با یک video پیام برای دنبال کنندگان اینستاگرام خود در تاریخ 8 آوریل ، با نوشتن شرح زیر ، “من 10 روز گذشته بیمار شده ام و دوشنبه زمانی است که آزمایش من مثبت شد. اما امروز اولین روزی است که من در نهایت احساس بهتری می کنم. دور نگه داشتن فرزندانم سخت ترین بوده است و من سپاسگزارم که هیچ مشکلی در تنفس ندارم. گذشته از خستگی و خواب زیاد ، روزهای من خیلی بد نبوده است. شب وقتی است که به دلیل ترکیبی از عرق کردن و لرز ، برای من بدترین است. من ویتامین هایم را مصرف می کنم و مایعات گرم می نوشم. همه ما این کار را می کنیم. ”

(به روز رسانی 4/7/20 ، 10:07 بعد از ظهر ET): آواز خواننده و خواننده برتر جوایز گرمی جان پرین ، 73 ساله ، متأسفانه در دانشگاه واندربیلت نشویل درگذشت مرکز پزشکی در تاریخ 7 آوریل به دلیل عوارض ناشی از بیماری عروق کرونوس ، خانواده وی به رولینگ استون . او از 26 مارس از ویروس در بیمارستان بود و تنها دو روز پس از بستری در ونتیلاتور قرار گرفت. خانواده وی به پیروان توئیتر خود توصیه كردند كه شرایط وی با توئیتی كه در 29 مارس منتشر كرده اند چقدر بحرانی است. “این برای ما شایع است برای به اشتراک گذاشتن. اما بسیاری از شما در طول این سالها جان را دوست داشته و از آن حمایت کرده اید ، ما می خواهیم به شما اطلاع دهیم و به شما این فرصت را می دهیم تا هم اکنون بیشتر از آن عشق و پشتیبانی بفرستید. و بدانید که ما شما را دوست داریم و جان شما را دوست دارد. ” همسر جان فیونا ، که در سال 1996 با او ازدواج کرد ، نیز از نظر ویروس مثبت آزمایش کرد اما خوشبختانه بهبود یافت.

(به روز رسانی 4/5/20 ، ساعت 12:00 P.M. ET): نماد NFL تام دمپسی 73 ، متاسفانه به علت عوارض ناشی از تاج درگذشت. این دروازه بان افسانه ای در تاریخ 4 آوریل در نیواورلئان درگذشت: شهری که وی در سال 1970 با هدف دیدنی و جذاب بازی در حالی که در نیو اورلئان Saints بازی می کرد ، با پیروزی در زمین بازی افتخار کرد. تام که بدون انگشتان پا در پای راست خود و بدون انگشتان دست راستش متولد شده بود ، با کمک کفش های مخصوص طراحی شده ، توانست به عنوان یک ضربه گیر NFL برتری داشته باشد. او همچنین در طول 11 سال فعالیت خود در Eagles ، Rams ، Oilers and Bills بازی کرد. “خانواده نیواورلئان Saints در این سخت ترین زمان بسیار غمگین و دل بسته اند. زندگی تام مستقیماً با قدرت روح انسان صحبت کرد و مصمم قاطع وی بود که اجازه ندهد جلوی رویاها و آرزوهایش مانع ضعفها شود. ” “وی در سالهای اخیر همان مبارزه و شجاعت را مثال زد ، زیرا با شجاعت در برابر بیماری ها جنگید اما هرگز تردید نکرد و علائم تجاری خود را حفظ کرد.” همسر جان ، فیونا ، همچنین ویروس ، که او در 17 مارس اعلام کرد ، آزمایش مثبت کرد ، اما او

(به روز رسانی 4/3/20 ، 9:30 PM ET): صورتی ، 40 ساله ، تأیید کرد که او و پسر 3 ساله خود جیمسون را آزمایش کردند مثبت برای COVID-19 پس از نشان دادن سیستم. وی گفت: “خانواده من قبلاً در خانه پناه می گرفتند و ما به دنبال دستورالعمل پزشک ، دو هفته گذشته این کار را ادامه دادیم. همین چند روز پیش دوباره آزمایش شدیم و اکنون خوشبختانه منفی هستیم. “این خواننده در اینستاگرام خود نوشت ، با انتشار عکسی از او و پسرش. با توجه به تشخیص او ، پینک همچنین اعلام کرد که به علل مرتبط کمک مالی خواهد کرد.

(به روز رسانی 4/3/20 ، 4:30 بعد از ظهر ET): کریستوفر صلیب ، 68 ساله ، خواننده پاپ نماد که با آهنگهایی مانند “بادبان” به شهرت رسید. وی در صفحه فیس بوک خود فاش کرد: “متاسفم که گزارش می کنم که من در شمار فزاینده آمریکایی هایی هستم که ویروس COVID-19 را مثبت آزمایش کرده اند.” “اگرچه من به اندازه کافی خوش شانس هستم که در خانه از من مراقبت می شود ، اما این احتمالاً بدترین بیماری است که تا به حال داشته ام.”

(به روز رسانی 4/3/20 ، 1:44 P.M. ET): بروک بالدوین از CNN ، 40 ساله ، برای کرو ویروس مثبت آزمایش کرده است. در پست Instagram پست ساخته شده در جمعه ، 3 آوریل ، بروک این خبر را برای پیروانش شکست. “من برای کورو ویروس مثبت آزمایش کرده ام. من خوبم ، “او در پلت فرم رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. ظهر دیروز ناگهان آمد. لرز ، درد ، تب. من از راه دور اجتماعی بوده ام. انجام همه کارهایی که به ما گفته می شود انجام دهیم. هنوز – من را به دست آورد. ” بروک پست خود را بسته و به هوادارانش گفت که مشتاقانه به زودی در تلویزیون دوباره حضور خواهند داشت و از بسیاری از متخصصان پزشکی که در این مدت در بحران جهانی کمک کرده اند تشکر کرده است.

(به روز رسانی 4/1/20 ، 11:45 AM ET) : YNW Melly ، 20 ساله ، در حالی که رپر در انتظار محاکمه در فلوریدا جنوبی بود ، آزمایش Coronavirus مثبت کرد. زندان برووارد ، که صفحه اینستاگرام او اعلام شد در 2 آوریل: “وی به امید عدم مراقبت بهتر از زندان به دلیل عدم آمادگی زندان برای تهیه این ویروس جدید ، اقدام به آزادی برای آزادی محدود خواهد كرد.” این رپ (که نام قانونی او جیمل دیوونز است) قبلاً به دو فقره قتل درجه اول ناشی از مرگ تیراندازی اکتبر 2018 به اتهام دو مرد ، که گفته می شود از دوستان نزدیک او هستند ، متهم شد. / p>

(به روز رسانی 4/1/20 ، 11:45 AM ET): پائولینا بوگمبه ، که به عنوان والری در سریال صابون طولانی مدت ABC بیمارستان عمومی بازی می کند ، در اینستاگرام خود اعلام کرد که به بیماری کروناویروس مبتلا شده است. روز انزوای 7/14: نیمه راه آنجا. من در این اتاق آجیل می روم. ” او نوشت: “گاهی اوقات وقتی می شنوم (گربه او) شلیک می کنم در بیرون از درب باز می شوم تا نگاهی به او نبینم و آن را ببندم قبل از اینکه وارد شود. “پرستار ER دیروز با من تماس گرفت و به من گفت كه به نظر می رسد كه من براساس به روزرسانی های من بهبود می یابم. من این دستبند لعنتی را وقتی می توانم از این اتاق خارج کنم که امیدوارم طی هفت روز از آنجا خارج شوم ، خاموش خواهم شد. این بستگی به این دارد که این سرفه چه کاری می خواهد انجام دهد. # LifeWithCOVID. “

(به روز رسانی 3/31/20 ، 12:04 PM ET) : لنگر CNN کریس کومو ، برادر کوچکتر فرماندار نیویورک اندرو کومو ، از طریق توییتر اعلام کرد که برای COVID-19 مثبت آزمایش کرده است. کووومو ، 49 ساله ، “در این روزهای دشوار که به نظر می رسد روز دشوارتر و پیچیده تر است ، تازه فهمیدم که من برای کروناویروس مثبت هستم.” [a href = “https://twitter.com/ChrisCuomo/status/ 1245011007711465478 “rel =” nofollow “target =” _ blank “> توئیت شد . وی گفت: “من در روزهای اخیر در معرض دید افرادی قرار گرفتم که بعداً آزمایش مثبت کرده اند و تب ، لرز و تنگی نفس داشتم. امیدوارم که آنرا به بچه ها و کریستینا ندهم. این باعث می شود احساس بدتر از این بیماری کنم! ” کوومو گفت که در زیرزمین خود “قرنطینه شده” است و نمایش خود را از آنجا ادامه خواهد داد. “همه ما با هوشمندی و سخت گیری و متحد بودن این کار را شکست خواهیم داد.”

این لنگر در دفاتر سی ان ان در محله هادسون یاردز از NYC روز جمعه ، 27 مارس برگزار شد. وی در تاریخ 30 مارس میزبان نمایش خود از خانه بود و در طی آن با برادرش مصاحبه کرد. در حالی که فرماندار کووو در حال ارائه گزارش توجیهی روزانه خود درباره بحران COVID-19 در ایالت نیویورک بود ، Cuomo در واقع این اخبار را شکست. فرماندار 62 ساله به خبرنگاران گفت: “او خوب خواهد بود.” او مرد خوبی است. او بهترین دوست من است. همیشه من و برادرم بزرگ می شدیم. ” از تاریخ 31 مارس ، نزدیک به 76000 نفر آزمایش مثانه برای بیماری کرو ویروس در ایالت نیویورک داشته اند. حداقل 1200 نفر جان باختند

(به روز رسانی 3/30/20 ، 9:26 AM ET) : به دنبال هفت روز انزوا در خانه خود ، برنام ، در املاک Balmoral در اسکاتلند ، شاهزاده چارلز دیگر در انزوا نیست. سخنگوی سلطنتی گفت: “پس از مشورت با پزشک خود ، شاهزاده ولز از انزوا خارج شده است.” [1 href = “https://www.bbc.com/news/uk-52088684” rel = “nofollow” target = “_ blank”> BBC . همسر وی ، دوشس کاملیا ، از نظر ویروس آزمایش منفی کرده است

(به روز رسانی 3/29/20 ، 6:45 PM ET) : خواننده مردمی محبوب گرمی جان پرین ، 73 ساله ، با علائم بستری شده است و در شرایط “بحرانی” “این برای ما شایع است برای به اشتراک گذاشتن. اما بسیاری از شما در طول این سالها جان را دوست داشته و از آن حمایت کرده اید ، ما می خواهیم به شما اطلاع دهیم و به شما این فرصت را می دهیم تا هم اکنون بیشتر از آن عشق و پشتیبانی بفرستید. و بدانید که ما شما را دوست داریم ، و جان شما را دوست دارد ، “همسر جان فیونا پرین در رسانه های اجتماعی تأیید شد. فیونا قبلاً برای COVID-19 مثبت تست شده است.

(به روز رسانی 3/29/20 ، 4:15 PM ET): خواننده عزیز کشور جو دیفی در سن 61 سالگی در اثر بیماری کرونو ویروس درگذشت. آهنگ هایی مانند “جان دیر گرین” و “اگر شیطان رقصید (در جیب های خالی)” ، جو فقط هفته گذشته با این بیماری تشخیص داده شد. “ ای خدای من. یکی از آواز خوانان بزرگ همیشه “، کروات همکار ردیابی ادکینز را پس از اعلام خبر مرگ توییت کرد. “ جو Diffie دوست من بود. RIP ، رفیق. “

(به روز رسانی 3/27/20 ، 7:45 A.M. ET): نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون جدیدترین مشهور برای آزمایش مثبت برای تاج ویروس شده است. وی در توییتر خود نوشت: “در 24 ساعت گذشته من علائم خفیفی ایجاد کرده ام و برای کرونویروس مثبت آزمایش کرده ام.” وی گفت: “من اکنون در حال انزواكشی هستم ، اما همچنان كه با این ویروس می جنگیم ، پاسخ دولت را از طریق كنفرانس ویدئویی هدایت می كنم. با هم ، ما این را شکست خواهیم داد. ” یکشنبه 5 آوریل ، نخست وزیر در بیمارستان بستری شد: “به توصیه پزشک خود ، نخست وزیر امشب برای آزمایش در بیمارستان بستری شده است. این یک اقدام احتیاط آمیز است ، زیرا نخست وزیر همچنان 10 روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس ، علائم مداوم کروناویروس را دارد. “سخنگوی وی به BBC .

(به روز رسانی 3/25/20 ، 6:45 AM ET): کلارنس هاوس تأیید کرد که شاهزاده چارلز ، 71 ساله ، که پدر شاهزاده هری و پرنس ویلیام ، برای کروناویروس مثبت آزمایش کرده اند. در این بیانیه آمده است: “وی علائم خفیفی را نشان داده است ، اما در غیر این صورت از سلامتی خوبی برخوردار است و طبق معمول روزهای گذشته در خانه کار کرده است.” چارلز اولین سلطنتی است که آزمایش مثبت برای این بیماری دارد. آخرین رویداد عمومی وی در 12 مارس بود.

(به روز رسانی 3/23/20 ، 11:17 AM ET): سناتور ایمی کلوبوچار در Twitter که شوهرش ، جان بسلر برای COVID-19 مثبت آزمایش کرده است. سناتور گفت كه آنها نتایج را صبح روز 23 مارس به دست آوردند؛ او در ابتدا فکر کرده بود که سرماخوردگی دارد ، سپس شروع به سرفه کردن خون کرد. او در انزوا و اکسیژن است ، اما یک دستگاه تهویه هوا نیست. وی گفت: “من او را دوست دارم و ناتوانی در کنار او بودن یکی از سخت ترین چیزها در مورد این بیماری است. خیلی ها این کار را می کنند و خیلی بدتر. من برای او و شما دعا می کنم و در عین حال من تمام تلاش خود را برای کمک به مردم آمریکا انجام خواهم داد. ” او نوشت . او تأکید کرد که او و جان ، که مشغول تدریس در دی سی بود ، به اندازه کافی طولانی از هم جدا شده اند که نیازی نیست خودش را امتحان کند.

ستاره برادوی آرون تویت ، 36 ساله نیز در 23 مارس اعلام کرد که به COVID-19 مبتلا شده است. آرون ، که در حال حاضر در مولین روژ ستاره است ، از آنجا که برادوی در 12 مارس همه را خاموش کرده است ، قرنطینه شده است. “من خودم را بسیار خوش شانس می دانم که علائم من بسیار خفیف بوده است – سرد مانند بدون تب – مانند بنابراین بسیاری از آنها علائم جدی تری را تجربه می کنند ، زیرا این ویروس بسیار خطرناک است. ” می توانید بیانیه کامل او HERE را بخوانید.

سناتور رند پاول برای COVID-19 تست کرده است. دفتر وی اخبار را در یکشنبه 22 مارس در توییتر اعلام کرد. پل ، او همچنین یک پزشک دارای مجوز است ، تنها سناتوری بود که علیه معامله دو طرفه 8 میلیارد دلاری برای تأمین بودجه کرون ویروسی اضطراری رأی داد. وی پس از اعلام این خبر در رسانه های اجتماعی فراخوانده شد. طبق گزارش ها ، رند همچنین صبح روز یکشنبه قبل از اینکه خبر را دریافت کند و در آنجا خارج شود ، در ورزشگاه سنا کار کرده است

همسر ادریس البا سابرینا داور ، 30 ساله ، همچنین برای COVID-19 مثبت پس از او آزمایش کرده است شوهر تأیید کرد که وی در 16 مارس به ویروس مبتلا شده اما تأیید کرده است که بدون علامت است. سابرینا در مورد گفتگو با FaceTime گفت: “من چیزی را که انتظار می رود مردم نشانه coronavirus نشوند ، واقعاً عجیب نیست.” “این ممکن است در هفته های آینده تغییر کند ، و ما همه را به روز خواهیم کرد. اما نگران کننده است که ما در اینجا نشسته ایم ، دو نفر ، و … ما بدون علامت هستیم. “

بلافاصله بعد از كلتون آندروود تست كروناویروس مثبت خود را ، اندی کوهن را فاش كرد. > متاسفانه همین اخبار را برای به اشتراک گذاشتن داشت. میزبان 51 ساله تماشای What Happens با اندی کوهن زندگی می کنند! (که اکنون مکث خواهد شد) در اینستاگرام فاش شد پست که “پس از چند روز خود قرنطینه” و “احساس عالی نبود” ، وی برای COVID-19 مثبت آزمایش کرد.

به عنوان یکی از بزرگترین ستارگان برای آزمایش مثبت برای تاج جدید ظاهر شده است . در تاریخ 20 مارس ، ستاره لیسانس فاش کرد که در انزوا در هانتینگتون بیچ ، کالیفرنیا ، در خانه والدین کسی راندولف قرار دارد. وی این اعلامیه را در ویدئویی در اینستاگرام فیلمبرداری شده در خانه والدین دوست دخترش انجام داد و گفت: “من می خواهم به شما بچه ها اطلاع دهم: 28 ساله هستم ، خودم را خیلی سالم می دانم ، مرتباً کار می کنم ، سالم می خورم ، و شدم. چند روز پیش علائم علامتگذاری شده است ، امروز نتایج آزمایش من برگشته و مثبت هستند. ” COVID-19 قبلاً در مورد كلتون كاهش تلفات كرده است. او افزود ، “این در حال لگد زدن الاغ من است ، فقط برای اینکه کاملاً صریح و روشن صحبت کنم. نکته اصلی این است که حتی نمی توانم از پرواز پله ها بالا بروم بدون اینکه نفس بکشم یا به حمام بروم بدون اینکه بنشینم زیرا من خسته ام. ” شما می توانید فیلم کامل کلتون را در زیر تماشا کنید.

تا 18 مارس ، موجی از ستارگان جدید برای کوروی ویروس مثبت آزمایش کردند: کوین دورانت همراه با سه بازیکن دیگر بروکلین نت و دو ستاره بازی تاج و تخت (ایندیرا وارما و کریستوفر هویجو ).

ادریس البا آخرین مشهور است که نشان می دهد وی با تاج کرونوس تشخیص داده شده است. او این اخبار را در 16 مارس از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. “وی نوشت.” امروز صبح من تست COVID-19 را مثبت کردم. ” “احساس خوبی دارم. من تاکنون هیچ علامتی ندارم اما از زمانی که فهمیدم درمورد قرار گرفتن در معرض این ویروس ممکن است منزوی شده باشم. با مردم در خانه بمانید و عملگر باشید. من شما را در مورد نحوه انجام این کار به روز خواهم کرد. بدون هراس. “

با سازمان بهداشت جهانی گزارشگیری تقریباً 125000 مورد COVID-19 coronavirus در هفته های اول از همهگیری ، شانس ستاره های جهان از فیلم ، تلویزیون ، موسیقی و سرگرمی از بین می رود کم بود. فقط چند وقت پیش بود که یک نام عظیم اعلام کرد که آنها COVID-19 را با آنها قرارداد بسته اند ، اما هیچ کس انتظار نداشت که این نام به عنوان گنج ملی باشد ، تام هنکس . تام ، 63 ساله ، تأیید شد در 11 مارس که او و همسرش ریتا ویلسون 63 ، در حالی که در حال فیلمبرداری از یک بیوگرافی الویس پریسلی در ساحل طلایی در استرالیا بودند ، با COVID-19 به زمین آمدند. تام یک روز بعد به روزرسانی کرد و گفت که او و همسرش “در حال انزوا هستند ، بنابراین ما آن را به کسی دیگر گسترش نمی دهیم.”

در ایتالیا – کشوری که در هفته های ابتدایی رتبه دوم مرگ و میر ناشی از کرونا ویروس را گزارش کرده و تنها در صدر سرزمین اصلی چین قرار داشت – همه چیز خاموش شد ، از جمله لیگ فوتبال سری آ. بعد از اینکه هم تیمی کریستیانو رونالدو دانیل روگانی را آزمایش کرد ، تیم یوونتوس وارد قفل کردن . “بازیکنان فوتبال ، کارمندان ، مدیران ، همراهان و کارکنان یوونتوس یک دوره از انزوا داوطلبانه خانه را مطابق با الزامات مقامات بهداشتی بر اساس مقررات در حال حاضر اجرا می کنند.”

در تاریخ 15 مارس ، یک مورد مشهور مشهور دیگر وجود داشت ، به عنوان دختر پیشین باند ، اولگا کورلنکو ، تأیید کرد که وی برای این بیماری مثبت آزمایش کرده است. اولگا با بازی کمیل در Quantum of Solace بازی کرد و فاش کرد که به دلیل تشخیص بیماری در “انزوا” است. او بیش از یک هفته قبل از افشای خبرهای خود برای هواداران بیمار بود. روز بعد ، Game of Thrones star Kristofer Hivju ، 41 ساله – که در نمایش HBO Tormund Giantsbane وحشی بازی کرده بود – آشکار کرد که او نیز برای کوروی ویروس جدید تست مثبت کرد. وی به هواداران اینستاگرام گفت که “تا زمانی که طول بکشد” با خانواده خود “خودزنی” می کند. “

در این زمان عدم اطمینان ، برای کسب اطلاعات در مورد COVID-19 با مرکز کنترل بیماری ها مشورت کنید ، برای جلوگیری از شیوع coronavirus ، چه اقداماتی می توانید انجام دهید ، در صورت بروز علائم ، چه باید کرد؟.

برایان کرانستون کرونا COVID-19 گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *