برنامه آموزشی Avokiddo  از طریق تدریس با معماهای منطقی

دادن فضای دانش آموزان برای گشت و گذار در یک فضای دیجیتال ، ممکن است هنگام فشار آوردن به زمان یا حفظ یک برنامه دقیق در طول روز مدرسه ، یک تجمل به نظر برسد. اما اگر ما متعهد هستیم كه فرصتی برای دانش آموزان فراهم كنیم تا از طریق بازی بیاموزند ، آیا می توانیم از برنامه های آموزشی استفاده كنیم تا به آنها كمك كنیم ، سعی كنند ، شکست بخورند و دوباره امتحان كنند؟

در اوایل سال جاری برنامه برنامه های حل مسئله از Avokiddo. در این پست ، من قصد دارم یک شیرجه عمیق تر به سه مورد از آنها وارد کنم – برنامه های Thinkrolls. هر یک از سه برنامه Thinkrolls در چندین سیستم عامل موجود است. آنها به دانشجویان فضایی برای حل معماها و تفکر انتقادی می دهند. نمی توانم منتظر باشم که شما آنها را بررسی کنید و کمی بیشتر درباره هر یک از آنها بیاموزید!

برنامه های Thinkrolls یک بستر عالی را برای کودکان فراهم می کند تا مفاهیم مختلف فیزیک را کشف کنند. دانش آموزان با استفاده از جاذبه ، شناور بودن ، آبگیری ، انعطاف پذیری ، برق ، انعکاس نور و حتی فیزیک کوانتومی ، به سود خود می پردازند تا در انتهای پیچ و خم ها Thinkrolls خود را بدست آورند. معماها به تدریج بر روی درسهای پی در پی ساخته می شوند و کشف کردن آنها به برنامه ریزی قابل توجهی و همچنین توانایی پیش بینی نتایج نیاز دارد. برنامه های Thinkrolls برای کمک به بچه ها در توسعه مهارت های مهم زندگی مانند منطق ، حل مسئله ، شناخت مکانی ، تمرکز ، صبر ، پایداری و تفکر خلاق طراحی شده اند.

تدریس با معماهای منطقی

فراهم کردن فضایی برای دانش آموزان برای کشف ایده ها و معماهای جدید ، یکی از راه های معرفی منطق و استدلال است. اگرچه برنامه های رنگارنگ Avokiddo ظاهراً بازیگوشانه ای دارد ، اما مملو از فرصت هایی است که دانش آموزان می توانند به نقد جدی بیاندیشند.

سه برنامه Thinkrolls از Avokiddo همه “گزینه های برتر” توسط Common Sense Media و “انتخاب ویرایشگر” توسط Review Technology Technology کودکان هستند. Thinkrolls 2 جایزه Google Play 2016 را برای “بهترین برنامه های خانواده” و Thinkrolls کسب کرد: Kings & Queens انتخاب ویرایشگر Google Play است. شاید این برنامه های برنده جایزه را در مکان های مختلف مشاهده کرده باشید. بنابراین من هیجان زده شدم که در یک پست وبلاگ در اوایل سال جاری.

وقتی نوبت به تدریس با معماهای منطقی می رسد ، می توانید ارتباطات درسی کاملی نیز برقرار کنید. با نگاهی به هر یک از سه برنامه Thinkrolls ، به اهداف یادگیری خود برای این سال فکر کنید و در صورت وجود هرگونه ارتباط طبیعی با موضوعاتی که قبلاً قصد دارید با دانش آموزان آنها را بررسی کنید وجود دارد.

برنامه پازل برای کودکان

Thinkrolls اولین برنامه در این سری است و می توانید مستقیماً از iTunes ، Amazon ، و Google Play . در این برنامه ، دانشجویان 26 کاراکتر Thinkrolls را از طریق 207 سطح مارپیچ های پیچیده پیچیده حرکت می کنند. از آنجا که این یک بازی بی طرف از زبان است ، لازم نیست نگران مهارت های درک دانشجویی باشید تا آنها بتوانند از این برنامه بیشترین استفاده را ببرند.

این برنامه برای دانشجویان دو حالت دارد. یکی به دانش آموزان سنی سه تا پنج سال و دیگری برای دانشجویان پنج تا هشت سال سن دارد. برای شروع می توانید دانش آموزان را به سمت یک حالت یا حالت دیگر هدایت کنید. هر برنامه به شما امکان می دهد تا حداکثر نه پخش کننده پیشرفت را ردیابی کنید ، بنابراین ممکن است این برنامه را فقط برای چند دستگاه در کلاس خود بارگیری کنید.

نکته راهنمایی: فرصتی برای دانش آموزان برای کشف Thinkrolls فراهم کنید. شاید در یک چرخش ایستگاه یادگیری مخلوط. از دانش آموزان بخواهید از لحظه ای عکس بگیرند که در آن مجبور شدند چندین بار تلاش کنند تا موفقیت پیدا کنند. از آنها بخواهید که صدای خود را ضبط کنند یا به صورت کتبی پاسخ دهند که چگونه این لحظه باعث احساس آنها شده است.

برنامه هایی برای آزمایش

Thinkrolls 2 پیگیری برنامه اصلی Thinkrolls است و همچنین در iTunes ، Amazon و فروشگاه Google Play . درست مانند Thinkrolls ، این برنامه دارای دو سطح بازی است که برای دانش آموزان سنین سه تا نه سال طراحی شده است. هر حالت بازی دارای بیش از 100 سطح است. در Thinkrolls 2 دانش آموزان می توانند در مورد خصوصیات ماده و فیزیک اکتشاف کنند.

دانش آموزان می توانند با استفاده از نیرو ، شتاب ، جاذبه و موارد دیگر در Thinkrolls 2. در این برنامه پازل ، آنها را از طریق یک سری از فصل های مختلف به حرکت ، شناور ، سر خوردن و teleport بپردازند. درست مانند Thinkrolls ، کارهای هنری اصلی وجود دارد ، و برنامه سازگار با COPPA است.

نکته راهنمایی: در بحث و گفتگو با دانشجویان یا مسیری که با آنها به اشتراک می گذارید ، با موضوع علمی که می خوانید ارتباط روشن برقرار کنید. دانش آموزان را تشویق کنید تا توضیح دهند که چگونه گیم پلی آنها این مفهوم را زنده کرده است. ممکن است یک نمونه برای کمک به آنها در شروع کار با پاسخ خود ارائه دهید.

برنامه فیزیک پرماجرا

سومین برنامه Thinkrolls از Avokiddo Thinkrolls: Kings & Queens است. این برنامه شامل 228 پازل فیزیک ، 12 قلعه پری و شخصیت های سرگرم کننده زیادی است. می توانید Thinkrolls: Kings & Queens را در iTunes ، Amazon ، و قسمتهای Google Play درست مانند دو برنامه دیگر در این سری از فروشگاه ها.

Thinkrolls: Kings & Queens شش قلعه برای کاوش دارد که هر کدام تمرکز خاصی دارند. دانش آموزان می توانند چرخ دنده ها را با قفسه ها ، سوئیچ های اهرم ، استفاده از پل ها ، دستکاری در بازتاب نور و موارد دیگر ترکیب کنند. مشابه سایر برنامه های Thinkrolls ، این مجموعه دارای مجموعه ای از دو سطح معما است که برخی از آنها کمی ساده تر و برخی دیگر کمی چالش برانگیز تر هستند. انعطاف پذیری ذهنی مورد نیاز برای حل معماهای درون بازی همان نوع منطق است که دانش آموزان سالها بعد برای حل معادلات جبری چند متغیره به کار می گیرند.

نکته راهنمایی: بعد از اینکه دانشجویان فرصتی برای کاوش Thinkrolls: Kings و Queens پیدا کردند ، از آنها بخواهید که بازی خود را طراحی کنند. آنها می توانند کاری را که ممکن است شخصی در درون یک قلعه جدید انجام دهد ، ترسیم کند یا صفحه داستانی را ترسیم کند. ممکن است پارامترهایی را اضافه کنید که مناطق خاص تمرکز را در برنامه درسی فعلی شما ارجاع می دهد.

.

برنامه آموزشی Avokiddo از طریق تدریس با معماهای منطقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *