هاروارد زائر برنامه های Medicare Advantage را در ماساچوست ، نیوهمپشایر و ماین ارائه می دهد.

 • برنامه هایی که توسط هاروارد زائر فروخته شده شامل چهار گزینه HMO و یک طرح HMO-POS است.
 • بسیاری از این برنامه ها ارائه می دهند مزایای دیگری که تحت پوشش اصلی مدیکر قرار نمی گیرد ، مانند مراقبت از دندان ، خدمات بینایی و سمعک.
 • انواع برنامه های زائر هاروارد موجود ممکن است به موقعیت مکانی شما بستگی داشته باشد. همه برنامه ها در هر منطقه ارائه نمی شود.

درباره 16.7٪ آمریکایی هایی که دارای بیمه درمانی هستند از Medicare استفاده می کنند ، یک برنامه بیمه درمانی فدرال است که از چندین بخش مختلف تشکیل شده است. یکی از این بخش ها ، Medicare Part C (همچنین به آن Medicare Advantage گفته می شود).

برنامه های مزایای Medicare توسط شرکتهای بیمه خصوصی به عنوان گزینه ای برای Medicare اصلی ارائه شده است. از سال 2018 ، 34٪ افراد دارای مدیکر یک برنامه مزیت Medicare را انتخاب کردند. این تعداد بیش از 20 میلیون نفر است – و انتظار می رود این تعداد در سال های آینده رو به رشد باشد.

هاروارد زائر یک شرکت بیمه است که انواع مختلفی از برنامه های مزایای مدیکر را در سال 2020 ارائه می دهد. جزئیات ، بحث در مورد آنچه آنها را پوشش می دهد ، و در مورد چقدر هزینه آنها صحبت کنید.

زائر هاروارد انواع مختلفی را ارائه می دهد برنامه های مزیت Medicare در شمال شرقی ایالات متحده است. کشورهایی که برنامه ها ارائه می شوند عبارتند از:

در دسترس بودن برنامه های خاص ممکن است بسته به موقعیت مکانی شما متفاوت باشد. برخی از برنامه های مزایای مزدور پزشکی زائر هاروارد ممکن است در منطقه شما ارائه نشوند.

دو نوع برنامه اصلی وجود دارد که توسط هاروارد زائر ارائه می شود: سازمان های مراقبت های بهداشتی (HMO) و برنامه های HMO Point-of-service (HMO-POS).

برنامه های HMO Harvard Pilgrim.

برنامه HMO مراقبت از ارائه دهندگان در شبکه طرح را پوشش می دهد. به این ارائه دهندگان گفته می شود “در شبکه” است.

اگر مراقبت از خارج از شبکه برنامه خود داشته باشید ، ممکن است شما مسئول پرداخت بخشی یا کل هزینه ها باشید. استثنائات برای موارد اضطراری یا مراقبت فوری ایجاد شده است.

زائر هاروارد چهار برنامه مختلف HMO ارائه می دهد. اینها عبارتند از:

 • هاروارد Pilgrim Stride Basic Rx (HMO)
 • زیارت هاروارد Haride Valide Ride Rx (HMO)
 • زیارت هاروارد Stride Valide Rx Plus ( HMO)
 • Harvard Pilgrim Stride Gain Rx (HMO)

سطح پوشش ارائه شده توسط این نقشه ها متفاوت است. برخی مزایای اساسی تر را ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر فراگیرتر است.

برنامه های HMO-POS زائر هاروارد

یک طرح HMO-POS شبیه به یک طرح HMO است.

در یک طرح HMO-POS ، ممکن است شما بتوانید از خارج از شبکه مراقبت های لازم را انجام دهید. برای انجام این کار شما باید یک وجه نقد یا سکه نقدی بالاتر بپردازید.

زائر هاروارد یک طرح HMO-POS ارائه می دهد ، به نام Harvard Pilgrim Stride Choice Rx (HMO-POS). div>

Medicare قسمت D برنامه های برنامه داروهای تجویزی که توسط شرکتهای بیمه خصوصی به فروش می رسد.

زائر هاروارد در حال حاضر برنامه های جداگانه قسمت D را نمی فروشد. در عوض ، تمام برنامه های Medicare Advantage آن با پوشش قسمت D همراه شده اند.

برنامه های مزایای Medicare برای پوشش دادن مورد نیاز است همان مجموعه مزایا به عنوان Medicare اصلی ، که از بخش Medicare Part A و قسمت Medicare قسمت B .

این بدان معنی است که زائر هاروارد انواع خدمات زیر را تحت پوشش قرار می دهد:

برخی از برنامه های مزایای Medicare مزایای دیگری را شامل می شوند که تحت پوشش اصلی Medicare قرار نمی گیرند. به عنوان مثال ، تمام برنامه های مزیت مزایای زایمان هاروارد ، پوشش خاصی را در اختیار شما قرار می دهند:

برخی از برنامه های مزایای مزدور پزشکی زائر هاروارد حتی ممکن است مزایای دیگری را نیز شامل شود: / li>

 • روشهای درمانی جایگزین برای کنترل درد ، مانند ماساژ و طب سوزنی
 • مزایای تناسب اندام
 • نصب دستگاه های ایمنی در داخل خانه شما مانند نوار ایمنی در حمام
 • مراقبتهای اضطراری هنگام مسافرت خارج از کشور

هزینه ها هر طرح مزیت Medicare می تواند به t بستگی داشته باشد او برنامه خاصی را که شما انتخاب می کنید ، و همچنین در موقعیت مکانی شما. برخی از هزینه های مرتبط با این برنامه ها عبارتند از:

  • حق بیمه ماهانه. شما این مبلغ را هر ماه برای برنامه خود پرداخت خواهید کرد. برخی از برنامه ها حق بیمه ماهانه ندارند مانند برنامه هاروارد Pilgrim Stride Basic Rx.
  • حق چاپ و سکه. بعد از دریافت مراقبت از یک ارائه دهنده ، این هزینه ها را پرداخت می کنید. برای برنامه های HMO-POS ، کپی و سکه شناسی اگر هزینه بیشتری داشته باشید از یک ارائه دهنده خارج از شبکه استفاده کنید.
 • کسر. بعضی از برنامه های مزایای Medicare ممکن است دارای یک سلامتی یا دارو باشند کسر که قبل از شروع پوشش هزینه ها باید پرداخت کنید.
 • خارج از هزینه های جیب. اگر یک سرویس یا ارائه دهنده در برنامه شما گنجانده نشده است ، ممکن است شما خودتان مسئولیت پرداخت هزینه های خود را داشته باشید.

در جدول زیر هزینه های برنامه های مزایای مختلف مزایای هاروارد زائر Medicare در سه ایالت برنامه ریزی شده است.

مزیت دارویی (قسمت C) نوعی از طرح بیمه است که توسط شرکت های خصوصی. می توانید در یک برنامه مزیت Medicare به عنوان جایگزین اصلی Medicare ثبت نام کنید. (قسمتهای A و B).

در حالی که برنامه های مزایای Medicare باید حداقل مزایایی را با Medicare اصلی ارائه دهند ، ممکن است شامل پوشش های اضافی نیز باشد. برخی از نمونه های این مزایای اضافی عبارتند از:

 • دندان
 • شنوایی
 • بینایی
 • کالاهای سالانه
 • حمل و نقل
 • مزایای تناسب اندام ، مانند برنامه SilverSneakers

انواع برنامه ها و هزینه های آنها با توجه به مکان متفاوت است. به همین دلیل مقایسه برنامه های مختلف مزیت دارویی مهم است. در منطقه خود قبل از تصمیم گیری در مورد یک مورد استفاده کنید.

Medicare قسمت D پوشش دارویی با نسخه است. مانند برنامه های Medicare Advantage ، برنامه های قسمت D توسط شرکت های بیمه خصوصی به فروش می رسد. آنها معمولاً همراه با برنامه های مزایای مدیکر هستند.

داروهای خاص نسخه تحت پوشش در یک برنامه قسمت D می توانند متفاوت باشند. در هر طرح لیستی از داروهایی که پوشش می دهد وجود دارد. این لیست یک فرمول نامیده می شود. فرمول ها معمولاً حداقل در دو دسته داروهای تجویز می شوند.

یک شرکت بیمه گاهی می تواند در داروهای موجود در فرمول آن تغییراتی ایجاد کند. اگر این تغییرات روی دارویی که تجویز می کنید ، تأثیر بگذارد ، به شما اطلاع داده می شود. چندین برنامه مختلف Medicare Advantage در ماساچوست ، نیوهمپشایر و ماین. بیشتر این برنامه ها HMO ها هستند.

برنامه های مزایای Medicare که از زاویه هاروارد موجود است ، همان خدمات Medicare اصلی را پوشش می دهد ، همچنین مزایای اضافی مانند مراقبت های پیشگیرانه از دندان ، بینایی و سمعک را در بر می گیرد. برخی از برنامه های خاص ممکن است علاوه بر این مزایای بیشتری را به همراه داشته باشد.

هزینه این طرح ها بسته به نوع خاص برنامه و به مکان شما می تواند متفاوت باشد. این بدان معنی است که برخی از انواع برنامه ها ممکن است در منطقه شما در دسترس نباشند. همیشه مقایسه کنید برنامه های مختلفی قبل از انتخاب یکی برای به دست آوردن پوشش مناسب برای نیازها و بودجه خود.

اطلاعات موجود در این وب سایت ممکن است شما را در تصمیم گیری های شخصی در مورد بیمه یاری دهد ، اما این در نظر گرفته شده برای ارائه مشاوره در مورد خرید یا استفاده از محصولات بیمه یا محصولات بیمه ای نیست. Healthline Media به هیچ وجه تجارت بیمه را معامله نمی کند و به عنوان یک شرکت بیمه یا تولید کننده در هر حوزه قضایی ایالات متحده مجوز ندارد. Healthline Media ، اشخاص ثالثی را که ممکن است تجارت بیمه را انجام دهند ، توصیه نمی کند یا تأیید نمی کند.

.

برنامه های مزایای زایمان هاروارد در سال 2020 ارائه می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *