برنده بلژیک ، جناح های آتش برزیل ، به کرنر جام جهانی خوش آمدید

گوشه نگاه یورونیوز به همه موارد مربوط به جام جهانی ، مسابقات ، جو ، جو ، هیستری و ناامیدی است.

“به گوشه جام جهانی خوش آمدید. بلژیک پس از گذشت دوازده سال از مسابقات بزرگ بین المللی فوتبال ، با پیروزی در الجزایر به صدر جدول بازگشت. ”

نسل طلای بلژیک زیر میکروسکوپ مقابل الجزایر قرار گرفت. صوفیان فغولی در نیمه اول الجزایر را از صدر جدول قرار داد.

جانشین ماروآن فلینی برای بلژیک به میدان رفت. درس مرتنس در دقیقه 80 در این دیدار برنده شد. امتیاز نهایی بلژیک 2 الجزایر 1.

این نیمه اول عملکرد ناچیز از بلژیکی های بسیار هوادار بود ، اما این تیم در ثانیه دوم به دنده برگشت و الجزایر را تحت الشعاع قرار داد تا مدعی پیروزی باشد.

برای هواداران تماشای هیستری در جام جهانی بروکسل ، این موقعیت مهار شد.
سرمربی بلژیکی ، Marc Wilmots قهرمان 90 دقیقه: “فوق العاده بود ، نیمه دوم. ویلموتز نابغه ای است که همیشه راه حل پیدا می کند. “فن یکی دیگر از هواداران گفت:” جالب ترین چیز این بود که مارك ویلموتس دو تغییر پیروزی در بازی بود كه او انجام داد ، تیم خوب بازی نمی كرد. Wilmots مرد مسابقه بود. ”

در مرحله بعد برای بلژیک روسیه در ماراکانا.

در مسابقه دیگر در گروه H
کره جنوبی روسیه را به دست آورد و یک ثانیه خط دزد بلند کوین هو لی توسط دروازه بان روسی ایگور آکینفایف خطای وحشتناکی بدست آمد. .

گروه H بلژیک صدرنشین گروه H با روسیه و کره جنوبی پس از تساوی 1-1 در رده دوم قرار گرفت.

مکزیک با عملکردی درخشان برزیلی ها را در فورتالزا در گروه A خاموش کرد.

با وجود تساوی بدون گل ، بازی در حاشیه صندلی ها بود زیرا مکزیک با ضربه سر دروازه برزیل

هنوز میزبان شانس های خود را داشت و هر دو دروازه بان برای زنده نگه داشتن امید هر دو ملت شایسته اعتبار هستند.

بنابراین گروه A برتر برزیل از مکزیک.
کرواسی و کامرون امروز دیرتر دیدار می کنند.

Slimane Yacini: “اسپانیا پس از تحقیر هلندی ها ، باید سریع و سریع عمل کند تا از ولیعهد جهانی خود دفاع کند. آنها شیلی را بازی می کنند که در برابر استرالیا داغ به نظر می رسید. هلندی های شایع ، فوتبالوها را به دست می گیرند. ” > گلی که توسط رابین ون پرسی به ثمر رسید ، بسیاری از خیالات جام جهانی را برآورده كرد.

با این وجود هلند همچنان متمرکز است و می داند كه هنوز این كار انجام نشده است.

برای استرالیا یک پیروزی است. پس از باخت مقابل شیلی بسیار مهم است.

تیم کاهیل ، ستاره سابق لیگ برتر ، اگر Socceroos بخواهد بازی خود را دوباره بدست آورد ، نقشی را ایفا می کند ، شکست به معنای خانه طولانی است.
اسپانیا شیلی را در گروه B در بازی ای که باید برنده شود به دست می گیرد یا به پایان می رسد که سلطه اخیر آن بر فوتبال جهان به پایان رسیده است. سؤال اینجاست که مربی ویسنته دل بوسکه چگونه در برابر دوبله واکنش نشان خواهد داد. آیا او به برندگان مسابقه اثبات شده خود وفادار خواهد ماند یا او تغییرات زنگ را به صدا در خواهد آورد.

شیلی بازی بسیار خوبی را تجربه می کند ، پیروزی 3-1 برابر استرالیا و ناراحتی آشکار اسپانیا یک افزایش واقعی برای این تیم خواهد بود. نه تنها به دنبال این خواهد بود که قهرمانان جهان را از این مسابقات دور بیندازد بلکه انتقام خواهد گرفت ، زیرا اسپانیا در جام جهانی 2010 ، شیلی 2 بر یک در پرتوریا را شکست داد.

Slimane Yacini: “اجازه دهید نگاهی بیندازیم پیش بینی تیم ورزشی euronews برای مسابقات چهارشنبه ، آنها ممکن است صحیح باشند یا خیر ، چرا به ما ملحق نشوید و پیش بینی های خود را در مورد هشتگ #TheCornerScores به ما بگویید. ”

زمین در برزیل بسیاری از هواداران فوتبال گزینه های ارزان تری را برای ورود به هتل های عاشقانه یا خوابیدن در زیر ستاره ها در سواحل برای هیچ چیز در نظر گرفته اند. ” طرفدار فوتبال کمتر پاشنه دار ، اما به عنوان راهی برای پس انداز پول و نمونه گیری از سلیقه واقعی جام جهانی هیچ مشکلی به عنوان امیل نیست من از مکزیک توضیح می دهم: “نگاه کن این یک ماجراجویی است. همه ما برای یک ماجراجویی به اینجا آمده ایم. جایی برای ماندن نداریم و اگر بتوانیم در ساحل بمانیم. چرا که نه؟ این درست است که چگونه دوستان درست کنیم. ”

هر مکانی برای از بین بردن یک ون ، ماشین یا لبه ، این تماشای جام جهانی بی نظیر است. در Manuas با تمام هتل ها ، هواداران انگلستان در این شهر برای بازی مقابل ایتالیا رزرو کردند و شبهای شرجی را در “هتل های عشق” گذراندند. یک هوادار انگلیس گفت.

.

برنده بلژیک ، جناح های آتش برزیل ، به کرنر جام جهانی خوش آمدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *