اوتیسم

از هر 54 کودک یک نفر در ایالات متحده دارای طبق نظر مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) ، اختلال طیف اوتیسم . کودکان و بزرگسالان اوتیستیک و همچنین خانواده ها ، معلمان و عزیزانشان از همه جنبه های زندگی به وجود می آیند. گفتار ، عدم علاقه به دوستی یا روابط ، مشکل با نشانه های اجتماعی ، تثبیت ، رفتارهای تکراری ، جلوگیری از تماس چشمی و مهارت های حرکتی ضعیف.

برای افراد اوتیسم و ​​والدین کودکان اوتیستیک ، ممکن است کمک کند. شکل فناوری ما به امید اینکه آنها به افراد بیشتری برسند ، بهترین برنامه ها را برای اوتیسم گردآوری کرده ایم.

Proloquo2Go برنامه ای است که مخصوص افرادی که غیر کلام هستند طراحی شده است. این توسعه زبان را ارتقا می بخشد و به افراد امکان می دهد تا از طریق استفاده از تصاویر ارتباط برقرار کنند. این نه تنها برای کودکان اوتیسم بلکه خانواده های آنها ، درمانگران و مربیان طراحی شده است. این برنامه تصاویری را که به احتمال زیاد از آنها استفاده می شود به کاربران ارائه می دهد و دارای سیستم مبتنی بر سطح برای واژگان اساسی تا پیشرفته است.

یکی از اولین گام های یادگیری برای خواندن ، شناخت کلمات بینایی است که برخی از آنها معمول است کلمات مورد استفاده در کتابهای کودکان. Endless Reader از اینجا آغاز می شود و به کودکان واژگان مهم در یادگیری مهارت های خواندن را آموزش می دهد. برنامه و اولین بسته کلمات رایگان است! این برنامه از هیولا های رنگارنگ و صداهای سرگرم کننده برای سرگرمی و مشغله کاربران استفاده می کند.

این برنامه برای زبان و توانایی های شناختی ، مطالعات بالینی را پشت سر گذاشته و به بیش از 8000 کودک کمک کرده است که چگونه یاد بگیرند با اعتماد به نفس صحبت کنید و به نقاط عطف توسعه زبان برسید. همچنین به زبانهای بی شماری از جمله انگلیسی ، اسپانیایی ، آلمانی ، عربی و موارد دیگر در دسترس است.

با استفاده از روش AAC ، این برنامه ارتباطی را ارائه می دهد روش کمک که به شما امکان می دهد تا روی تصاویر ضربه بزنید ، صداها و کلماتی را که با صدای بلند تلفظ می شوند ، بشنوید و تابلوهای ارتباطی شخصی ایجاد کنید که به آنها کمک می کند تا نیازها و افکار خود را بطور شفاهی ارتباط برقرار کنند. این به عنوان یک کمربند ابزار مجازی از کلمات معمول عمل می کند و به کاربران کمک می کند تا با گذشت زمان ، یاد بگیرند که افکار خود را با تمرین عملی لفظ کنند.

این برنامه تعدادی از سرگرمی ، فعالیت های آموزشی به زبان انگلیسی ، اسپانیایی و پرتغالی را بر اساس TEACCH (درمان و آموزش کودکان کم توان در ارتباط با اوتیسم و ​​ارتباطات مرتبط) متدولوژی که مبنای بیولوژیکی اوتیسم و ​​سایر شرایط طیف را که منجر به نقاط قوت و ضعف ارتباطی می شود ، تأیید می کند. این برنامه به افراد در هر سطح ارتباط کلامی کمک می کند مهارت های خود را توسعه دهند ، اعتماد به نفس خود را ایجاد کنند و از یادگیری لذت ببرند.

.

بهترین برنامه های اوتیسم سال 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *