بهترین برنامه های HIV و AIDS از سال 2020

اچ آی وی یا ایدز تشخیص اغلب به معنای دنیای کاملاً جدیدی از اطلاعات است. داروهایی برای نظارت ، واژگان برای یادگیری و سیستمهای پشتیبانی برای ایجاد وجود دارد.

با یک برنامه مناسب ، می توانید همه موارد را در یک مکان پیدا کنید.

رتبه برتر برنامه های HIV و AIDS در سال را بر اساس:

  • محتوا
  • قابلیت اطمینان
  • بررسی کاربران

امیدواریم که شما یکی از این موارد را پیدا کنید.

دکتر On Demand به شما امکان می دهد تا انواع مختلفی از متخصصان بهداشت را از طریق برنامه مشاهده کنید ، به شما این امکان را می دهد تا از مشاوره درمانی ، امتحانات پزشکی پایه ، تشخیص ، نسخه و سایر موارد پزشکی استفاده کنید به سرعت شبانه روز مراقب باشید. این برنامه به ویژه در صورت نیاز به ویزیت پزشک در آخرین لحظه برای علامت یا مشکل اضطراری جدید مفید است و نمی توانید منتظر یک قرار ملاقات حضوری باشید و یا مایل نیستید از مراجعه به یک مرکز شلوغی یا اورژانس مراقبت کنید. همچنین می تواند دردسر رفتن به دفتر را برای موارد کوچک که می توان از راه دور مدیریت کرد ، ذخیره کند.

پیگیری داروها و به موقع مصرف آنها برای حفظ HIV مهم است. خوب مدیریت شده این برنامه همچنین نکاتی را در مورد تعامل با داروها به شما ارائه می دهد تا بتوانید در مورد آنچه که مصرف می کنید باهوش باشید و یادآوری کنید ، یادآوری مجدد ارسال می کند و با برنامه های دیگر مانند GoodRx ادغام می شود تا بتوانید بهترین قیمت را در نسخه های خود دریافت کنید.

پیچیدن سر شما در اطراف اصطلاحات HIV و AIDS می تواند چالش برانگیز باشد. برنامه AIDSinfo برای کمک به شما در درک آسان تر اصطلاحات با بیش از 700 تعاریفی که به زبان ساده (هر دو انگلیسی و اسپانیایی) برای اصطلاحات HIV و AIDs نوشته شده است ، کمک می کند. بسیاری از آنها شامل تصاویر و پیوندهایی به اصطلاحات مرتبط نیز هستند. اصطلاحات را با استفاده از تصاویر جستجو کنید ، موارد دلخواه خود را ذخیره کنید ، به ضبط های صوتی برای تلفظ گوش دهید و به راحتی بین انگلیسی و اسپانیایی جابجا شوید.

GoodRx به شما کمک می کند تا در داروهای مختلف پایین ترین قیمت را پیدا کنید داروخانه های محلی در نزدیکی شما را انتخاب کنید و کدام داروخانه به شما کمک کند تا هزینه های نسخه خود را کاهش دهید. این برنامه همچنین دارای کوپن هایی برای کمک به صرفه جویی بیشتر در کنار پوشش بیمه شما می باشد.

.

بهترین برنامه های HIV و AIDS از سال 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *