بهترین سینه بند ورزشی برای دویدن

خواه یک تازه کار تردمیل باشید یا یک ماراتنور فصلی ، سینه بند ورزشی خوب می تواند یک بازیگر باشد.

می تواند تمرینات و آموزش های شما را به روش های بیشتری از آنچه فکر کرده اید تأثیر بگذارد.

مطابق با تحقیق از دانشگاه پورتسموث گروه تحقیق در سلامت سینه در انگلستان ، ورزش بدون حمایت مناسب می تواند منجر به درد پستان ، ضربان خوردگی و حتی عملکرد ورزشی کمتر شود.

به این دلیل است که سینه ها هیچ عضله ای ندارند. درعوض ، آنها فقط برای اطمینان از تکیه بر پوست و بافت همبند شما ، معروف به رباط های کوپر استفاده می کنند. پشتیبانی خارجی (به عنوان یک سینه بند ورزشی دلخواه شما) به شما در حفظ و نگه داشتن همه چیز کمک می کند.

آنچه باعث می شود سینه بند ورزشی برای شما مناسب باشد ، به اندازه سینه ، نوع ورزش که انجام می دهید و شخصی شما بستگی دارد.

در لیست زیر انتخاب های برتر ما برای بهترین سینه بندهای ورزشی برای اجرا است. از آنجا که دویدن تمرین با تأثیر بالا محسوب می شود ، ما سینه های ورزشی را با پشتیبانی بیشتر در اولویت قرار دادیم – خصوصاً برای اندازه فنجان بزرگتر ما همچنین اطمینان حاصل کردیم که محصولاتی را شامل می شود که به خوبی توسط مشتریان رتبه بندی شده باشند.

سایر ویژگی هایی که در نظر گرفته ایم شامل موارد زیر است:

  • پشتیبانی. سه نوع اصلی پشتیبانی سینه بندهای فشرده سازی معمولاً از جنس الاستیک است. آنها سینه های شما را در مقابل سینه خود فشرده می کنند تا مانع از حرکت آنها هنگام ورزش شوند (فکر کنید: سینه بند اسپرت کلاسیک پیراهنی که ممکن است بزرگ شده باشید). سینه بندهای ورزشی محصور شده هر پستان را در یک فنجان جداگانه پشتیبانی می کنند و یک نوار سینه بند و بندهایی مانند آنچه در بندهای روزمره مشاهده می کنید ، دارند. سینه بند های ورزشی ترکیبی هر دو اندکی هستند.
  • بسته شدن . علاوه بر این ، قابلیت بستن یا پستی کردن سینه بند ورزشی ، بدون توجه به اندازه فنجان ، باعث می شود که سوار و خاموش کردن آن بسیار ساده تر شود.
  • نوع بند و قابلیت تنظیم. شما هر دو بند سبک H-بند و X-بند (با نام مستعار برگشت) را در لیست ما پیدا خواهید کرد. کدام سبکی را که انتخاب می کنید بیشتر به ترجیح شخصی می رسد ، گرچه ممکن است افرادی با شلوارهای کامل تر یک سبک قابل تنظیم را ترجیح دهند. تحقیق از دانشگاه پورتسموت خاطرنشان می کند که بندهای X قابل تنظیم ، قابل تنظیم نیستند زیرا ممکن است بیشتر از آنها کشش کنند ، بهترین پشتیبانی را ارائه نمی دهند.

بهترین پیراهن کشویی: Nike FE / NOM Flyknit

اگر طرفدار کفش های نایک Flyknit ، بنابراین شما استوک می کنید که همان پارچه انعطاف پذیر برای این سینه بند ورزشی استفاده می شود.

پارچه سینه بند باعث می شود که سینه بند بسیار سبک تر از برخی از سینه بندهای ورزشی نایک باشد ، و به آن احساس زیبایی بیشتری می بخشد. داوران همچنین از طرفداران بزرگ طراحی تقریباً یکپارچه هستند و می گویند که این امر باعث کاهش chafing شده و باعث می شود آن را نسبت به سایر سینه بندهای اسپرت راحت تر کند.

بهترین پشتیبان: Brooks UpLift Crossback

این علاقه مندی Brooks به عنوان تأثیر متوسط ​​ذکر شده است ، و این گزینه ای مناسب برای دویدن یا دویدن کوتاهتر است.

در حالی که بند پشتی قلاب تنظیم نمی شود ، بازرسان دوست دارند این کار سینه بند را راحت و خاموش کند.

هنگام انتخاب اندازه ، بیش از حد مراقب باشید – برخی از نظر دهندگان می گویند که این کمی کوچک است.

بهترین فشرده سازی: زیر آرمور زنان زره پوش Mid Crossback

اگر عاشق سینه بند های ورزشی فشرده سازی برای کارهای خود هستید ، این سینه بند Under Armor یک انتخاب عالی است. پارچه براق به دلیل راحتی و قابلیت جوشیدن عرق مورد علاقه خود در بین داوران است. پوشیدگان همچنین در مورد نوار الاستیک که سینه بند را در همه زمان ها نگه می دارد ، عجله دارند.

برخی از بازرسان می گویند که بندهای X باعث می شود که این کمی کوچک اجرا شود ، بنابراین برای پیدا کردن مناسب می توانید نیاز به اندازه گیری در نظر بگیرید.

بهترین بند H: بند Sweaty Betty Ultra Run

بله ، بندهای این سینه بند از نظر فنی قابل تبدیل هستند اما اگر از طرفداران H-بند هستید سبک ، Sweaty Betty Ultra Run انتخابی شگفت انگیز است. تسمه ها همچنین قابل تنظیم هستند ، که به علاوه عظیمی از هرکسی که در تلاش است یک بند بند H-بند را با بندهایی پیدا کند که به طور مداوم در آن فرو نرود ، پیدا می کند.

اندازه این سینه بند اندازه های استاندارد سینه بند می رود ، که همچنین می تواند به ایجاد یک تناسب مناسب کمک کند. برای رها کردن این ، داوران همچنین گزینه های رنگ را دوست دارند – آنها زرق و برق دار هستند!

بهترین حالت کلی: SHEFIT Flex

این سینه بند ورزشی SHEFIT وقتی می آید ، میخ را روی سر قرار می دهد برای پشتیبانی و راحتی. با استفاده از فشرده سازی و محصور سازی ، بسیار پشتیبانی کننده است. تسمه ها قابل تبدیل هستند و به شما گزینه های مختلفی می دهند تا راحت ترین آنها را پیدا کنید.

همچنین دارای یک زیپ جلو (گرفتن و خاموش کردن آن بسیار آسان است) و بندهای پنهان است ، بنابراین احساس امنیت بیشتری می کنید.

همه انتخاب های برتر ما برای اندازه های جام کامل ، محفظه محصولی یا ترکیبی با تسمه های قابل تنظیم است. بستن اینها بیشتر از سینه بند یا سینه بند ورزشی پیراهن کش ورزش هستند ، بنابراین ممکن است به شما در جلوگیری از درد پستان در هنگام دویدن کمک کند.

بهترین سیم بدون سیم: کاتالیزور Knix

اگر نمی توانید یک سینه بند ورزشی بپوشید ، این سینه بند Knix عالی است گزینه پشتیبانی ، بدون سیم. همچنین دارای شکلی کاملاً مطبوع و نرم و صاف است.

برخی از نظرخواهان درباره تسمه هایی که در طول تمرینات خاص (وزنه برداری ، کیک بوکسینگ) از بین رفته اند شکایت کرده اند ، اما باید هنگام دویدن در جای خود بمانند.

پاداش اضافه شده: Knix دارای “30 روز برای شستن و پوشیدن” است ، بنابراین حتی اگر آن را بپوشید و چندین بار آن را بشویید ، اگر هنوز برای شما مناسب نیست ، باز هم می توانید آن را ارسال کنید.

بهترین راه حل های کوتاه: Brooks Maia

سینه بند ورزشی Maia به عنوان تأثیر متوسط ​​در سایت بروکس ذکر شده است ، و آن را به گزینه ای ایده آل برای دویدن کوتاه بازرسان بابت حمایت و راحتی شگفت انگیز خود سوگند می خورند و می گویند که این کار باعث می شود در حالی که از ظاهر یکپارچه ای که بسیاری از سینه های ورزشی می توانند ایجاد کنند ، تجربه ای بدون احساس گزاف گویی را به آنها می دهد.

بهترین حالت کلی: SHEFIT Ultimate

این سینه بند شبیه به توصیه SHEFIT ما برای اندازه های کوچکتر فنجان است ، اما با پشتیبانی بیشتر. این فشرده سازی و محصور سازی یکسان برای پشتیبانی حداکثر ، تسمه های فوق العاده قابل تنظیم و یک زیپ جلو دارد که برای امنیت بیشتر قفل می شود. همچنین از تسمه کمربند اضافی در اندازه های بزرگتر استفاده شده است تا آن را راحت تر برای آنهایی که شلوارک تر می شوند ، راحت تر کند.

هنگام جستجو برای بهترین سینه بند ورزشی برای دویدن ، مهم است که به دنبال گزینه های پشتیبانی بالاتر باشید. بیشتر مارک ها برچسب می زنند که سینه های ورزشی آنها برای چه سطحی طراحی شده است ، اما شما همچنان باید در هنگام جستجو ، پشتیبانی ، بسته شدن و بند را در ذهن خود حفظ کنید.

برای افرادی که دارای قفسه سینه کوچکتر هستند

اگر قفسه سینه کوچک تری داشته باشید ، یک سینه بند فشرده سازی احتمالاً هنگام دویدن ، پشتیبانی کافی را ارائه می دهد. اگر کمی پشتیبانی بیشتری را ترجیح می دهید ، می توانید یک سینه بند یا ترکیبی را امتحان کنید.

نوع بسته و بند به ترجیح شخصی کاهش می یابد. اگر با گرفتن سینه بند ورزشی پیراهن کش ورزش روی سر خود (به خصوص پس از اجرای خاص عرق کردن) تلاش می کنید ، ممکن است بخواهید یک سینه بند جلو یا زیپ جلوی آن را امتحان کنید. اگر بند بند X باعث ایجاد درد در شانه می شود ، یک نوع بند H ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.

پیدا کردن آنچه دوست دارید بهتر است کمی آزمایشی و خطا انجام شود اما از دانستن اینکه اکثر سینه بندهای ورزشی با تأثیر متوسط ​​و بالا باید در هنگام دویدن پشتیبانی صحیح را به شما ارائه دهند ، آرامش بخشید.

برای کسانی که قفسه سینه کامل تری دارند

از آنجا که دویدن یک فعالیت با تأثیر بالا است ، به احتمال زیاد بیشترین پشتیبانی را با کپسوله یا سینه بندهای ترکیبی پیدا خواهید کرد. این سبک ها از هر پستان جداگانه پشتیبانی می کنند که ممکن است راحت تر باشد و گزاف گویی کمتری داشته باشد.

برخی از تحقیق سینه بند را برای کسانی که شلوارهای کامل تری دارند ، بسیار راحت تر کنید. سینه بند جلو زیپ نیز گزینه بسیار خوبی است. سینه بندهای ورزشی Pullover احتمالاً در هنگام دویدن پشتیبانی کافی نخواهند کرد زیرا قابل تنظیم نیستند.

سبک تسمه دوباره یک اولویت شخصی است. تا زمانی که قابل تنظیم باشند ، معمولاً در میزان پشتیبانی از سینه بند تأثیر نمی گذارند. اگر فهمیدید که بندهای سینه بند ورزشی شما در شانه های شما حفر می شود ، بندهای بند بند H ممکن است راحت تر باشد.

یافتن سینه بند ورزشی مناسب برای دویدن می تواند چالش برانگیز باشد ، اما اگر می خواهید جلوی آن را بگیرید ، کاملاً ضروری است. درد و آسایش و پشتیبانی داشته باشید.

از آنجا که دویدن یک تمرین پر فشار است ، اولویت بندی سینه بند با پشتیبانی بالاتر از اهمیت برخوردار است. به دنبال پشتیبانی ، بسته شدن و بندهایی باشید که بیشترین حس را برای اندازه قفسه سینه و ترجیحات شخصی شما ایجاد کنند.

اگر در پیدا کردن یک تناسب عالی مشکل دارید ، می توانید از یک خرده فروش در نزدیکی خود نیز استفاده کنید تا آنچه را توصیه می کنید ببینید.

.

بهترین سینه بند ورزشی برای دویدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35