بهترین شامپوهای Micellar برای موهای تمیز و براق

ممکن است از قبل با مزایای آب میسل در روال مراقبت از پوست ، اما این پاک کننده ملایم می تواند به خوبی در موهای شما مؤثر باشد.

مولکولهای میسل که به راحتی کار می کنند روغن و خاک روی پوست شما را انجام می دهند ، روی پوست سر نیز همین کار را انجام می دهند. آنها می توانند به پاک کردن محصول ، آلودگی ، عرق ، خاک و روغن کمک کنند. همه اینها بدون آن است که پوست شما را سلب کنند و یا رشته های خود را بیش از حد پر نکنید. انتخاب محصولات برتر ما است.

میسلها مولکول های کوچکی هستند که در سورفاکتانت ها ایجاد شده اند و این ترکیبات شیمیایی هستند که در پاکسازی استفاده می شوند محصولات

میسل هنگام حل شدن سورفاکتانت ها در آب تشکیل می شود. وقتی موهای خود را شستشو می دهید ، روغن میسل و روغن و آب و سایر ناخالصی ها را قبل از شستشو به دام بیندازید.

شامپوهای Micellar شبیه شامپوهای شفاف هستند برای حذف ساخت طراحی شده است.

از طریق استفاده منظم از محصولات یک ظاهر طراحی شده ، که می تواند روی رشته های مو جمع شود و بقایای روی پوست سر بماند ، می تواند رشد کند. ساخت همچنین می تواند به طور طبیعی به عنوان سلولهای مرده پوست ، سبوم رخ دهد و عرق جمع شود. در هر صورت ، تجمع می تواند باعث ایجاد خارش ، پوسته پوسته پوسته شدن پوست و موهای کسل کننده و مومی شود.

شامپو روشن کننده فقط باید هفته ای یکبار استفاده شود حداکثر ، و هرگز بر روی موهای رنگی. با این حال ، شامپو میسل به اندازه کافی ملایم است که بیشتر برای رشته های تمیز و براق عمیق استفاده کنید.

اگر شامپوی فعلی شما موهای شما را خشک می کند ، یا اگر در آن زندگی می کنید ، ممکن است شامپو Micellar یک تعویض خوب باشد. یک منطقه شهری است و می خواهد آلاینده های ماندگار و بو آنها را از بین ببرد.

به عنوان یک محصول سبک تر که شامپوی میسل تمیز و عمیق ارائه می دهد می تواند حجم را اضافه کند. این امر به ویژه در بافت های موهای نازک و ریز و متوسط ​​مؤثر است. به خاطر داشته باشید که چون شامپوی میسل خیلی ملایم است ، موهایی که مخصوصاً رقیق یا روغنی هستند ممکن است نیاز به تمیز کردن بیشتری نسبت به ارائه این محصول داشته باشند.

قبل از خرید ، مواد را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که این محصول متناسب با بافت و تنظیمات موی شما مناسب است. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، یکی از گزینه های برتر ما را امتحان کنید.

همه شامپوهای میسل برابر نیستند. در جستجوی بهترین شامپوهای میسل ، ما از نزدیک مواد تشکیل دهنده را بررسی کردیم و محصولاتی را انتخاب کردیم که توسط داوران آنلاین رتبه بندی خوبی داشته باشند. ما همچنین نوع مو را در نظر گرفتیم. ما گزینه هایی را برای موهایی انتخاب کردیم که به طور طبیعی فرفری یا خشک است ، و همچنین گزینه هایی که باید برای همه نوع مو مناسب باشد.

پاک کننده گل سرخ میوسیار Palmer’s Fusions Natural Palus’s Natural Fusions

نوک نازل دستی استفاده از این پاک کننده به طور مستقیم روی پوست سر آسان است. افزودن گلاب به حفظ هیدراتاسیون پوست سر کمک می کند ، در حالی که میسل ها تمیزی عمیق و ملایم دارند.

پاک کننده میشل پالمر حاوی مواد تشکیل دهنده ای است که از نظر اخلاقی و پایداری تهیه شده اند ، و این فرمول عاری از پارابن ، روغن معدنی ، سولفات ها ، فتالات ، رنگ ها ، گلوتن و GMO است.

فرها می توانند به محصول زیادی نیاز داشته باشند ، اما تمایل دارند که به راحتی پایین بیایند. Buildup Buster DevaCurl به شما کمک می کند تا محصولات خود را بدون نیاز به رطوبت طبیعی از بین ببرید.

شما می توانید از آن به صورت هفتگی یا به جای نیاز به جای شامپو معمولی خود برای از بین بردن محصول استفاده کنید.

علاوه بر آب میسل ، مواد تشکیل دهنده شامل دانه ابلیسینیان و روغن جوجوبا برای مرطوب کنندگی ، نرم شدن و تقویت فواید آن. همچنین عاری از سولفات ها (که می تواند فر را خشک کند) ، parabens ، سیلیکون ، فتالات و گلوتن.

در حالی که DevaCurl یک مارک محبوب در بین افرادی است که موهای مجعد طبیعی دارد ، این شرکت در حال حاضر تحت دادرسی کلاس-اقدام توسط مشتریانی که ادعا می کنند پس از ریزش مو و شکستگی دچار شده اند با استفاده از محصولات خود

مشخص نیست چه چیزی ممکن است باعث این امر شود یا خیر ، این امر به دلیل حساسیت مواد تشکیل دهنده است. در حالی که برخی از کاربران توجه دارند که آنها تجربه کرده اند ، دیگران این کار را انجام نمی دهند.

با علاوه بر این اسید هیالورونیک ، یک ماده آبرسان کننده ، این شامپو میسل به طور خاص برای موهای خشک و شکننده فرموله شده است ، یا موهای مجعد.

فرمول عاری از سیلیکون برای نرمی و درخشش به آرامی تمیز و مرطوب می کند. برخی از مرور کنندگان تأثیر ابریشمی را روی موهای خود گزارش داده اند.

شامپو micastar kerastase Aura Botanica

به لطف افزودن روغن آجیل آمازونیای برزیل و روغن سبوس برنج تایلندی ، این شامپو میسل برای ایجاد تمیز و تغذیه موهای خشک ایجاد شده است. داوران گزارش دادند که این محصول موهای خود را احساس نرم و سبک می کند.

عاری از سیلیکون ، پارابن و سولفات است. با این حال ، حاوی کلرید سدیم است ، بنابراین اگر درمان کراتین از این شامپو پرهیز کنید. کلرید سدیم می تواند طول عمر کراتین را کوتاه کند.

Essences گیاهان دارویی Bio: Bio Micellar Water and Blue Ginger shampoo

طراحی شده برای تمیز کردن و تازه کردن موهای خشک و آهسته ، این فرمول مناسب بودجه عاری از سیلیکون ، پارابن و رنگ است. همچنین از نظر رنگی مناسب و متعادل pH است ، که ممکن است به کاهش سرخ شدن کمک کند. حداقل 90 درصد از ترکیبات آن به طور طبیعی با حداقل پردازش تهیه می شوند ، اما این شامپو حاوی سولفات هایی است که می تواند خشک شود. داوران درباره رایحه ، ترکیبی از زنجبیل ، گل و مشک هوس می کنند.

Buy Essents گیاهی بیو: تجدید شامپو آب میسل و آب زنجبیل آبی را بصورت آنلاین انجام دهید.

شامپو میسلار تمیز کننده پوست سر کریستین Ess

با نازل اشاره شده ، بطری باعث می شود که فرمول را مستقیماً روی پوست سر بکشید قبل از لک زدن. این محصولی وگان ، بی رحمانه است که هم از نظر رنگ و هم بدون کراتین محافظت می کند و هیچ سولفاتی ، پارابن ، فتالات یا سیلیکون ندارد.

به جای تعویض کامل شامپو ، سعی کنید هفته ای چند بار در این شامپو میسل بچرخانید تا درخشش ، شفاف سازی و آبرسانی پوست سر را تقویت کرده و ملایم را مرطوب کنید.

Pantene Pro-V مخلوط شامپو آب پاک کننده ملایم micellar

این شامپو میسلار pH است متعادل و طراحی شده برای به آرامی پاک کردن سطح مو بدون استفاده بیش از حد از مو. این ماده حاوی سیلیکون ، پارابن یا رنگ نیست ، اما شامل سولفات ها نیز می شود.

برای همه انواع مو به بازار عرضه شده است ، اما افزودن سولفات ها به این معنی است که ممکن است بهترین مو برای موهایی باشد که رطوبت کم دارند. با این وجود بسیاری از داوران متوجه شده اند که این موهای خود را احساس سبکی ، تند و مزه و مرطوب می کند.

شامپوی میلوار ضد یاب Yves Rocher ضد آلودگی Detox

این فرمول آزمایش شده از نظر پوستی تجزیه تخریب پذیر و بدون سیلیکون است. این برنامه شامل مورینگا و agave ، که برای از بین بردن مانده های آلودگی هستند.

از آنجا که این محصول شامل سولفات ها است ، آن را برای موهایی که به طور طبیعی خشک هستند ، ایده آل نمی کند. داوران دریافتند که این شامپو میسل ، موهای خود را احساس تمیز ، ابریشمی و بی وزنی می کند.

L’Occitane Aromachologie Gentle & Balance shampoo micellar

برای همه نوع مو طراحی شده است ، شامپوی میسلار L’Occitane شامل لیمو ، نارنج ، رزماری ، بابونه و اسطوخودوس برای یک عطر سبک و معطر است که داوران آن را دوست دارند. فرمول فاقد سولفات یا سیلیکون است. داوران گزارش می دهند که باعث می شود موهایشان احساس تمیز ، براق و حجمی داشته باشد.

رشد طبیعی روی پوست سر و تجمع یک ظاهر طراحی شده محصولات می توانند موها را کسل و بی جان نشان دهند.

در حالی که شامپو شفاف سازی می تواند گزینه خوبی برای از بین بردن آن باشد ، ممکن است پوست سر شما محکم و خارش دار باقی بماند و موهای شما احساس سلب شدن شود.

شامپو Micellar یک جایگزین ملایم است که می توانید بیشتر و بیشتر برای موهای تازه ، تمیز و حجم دهنده استفاده کنید.

.

بهترین شامپوهای Micellar برای موهای تمیز و براق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *