بهترین صابون ها برای آقایان

شامل محصولاتی هستیم که فکر می کنیم برای خوانندگان ما مفید است. اگر از طریق پیوندها در این صفحه خرید کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. این روند ما است.

در حالی که صابون ممکن است یک کارکرد اصلی داشته باشد – برای تمیز نگه داشتن شما ! – این نیز می تواند خیلی از موارد خوب دیگر را نیز انجام دهد. بسیاری از صابون ها برای انواع خاص و یا استفاده از پوست طراحی شده اند ، و مزایای دیگری را برای خشک ، روغنی یا پوست حساس .

آیا به دنبال صابونی هستید که به شما کمک کند آکنه ها را پاک کنید یا می خواهید روال خود را به یک محصول ساده کنید ، ما گزینه هایی داریم که حتما دوست دارید. برای 12 انتخاب برتر ما بخوانید.

برای ایجاد این لیست ، ما بررسی های آنلاین را پاک کردیم و جستجو کردیم محصولاتی که توسط مشتریان خوب رتبه بندی شده اند. ما صابونهایی را که شامل مواد خوب برای شما هستند در اولویت قرار دادیم و هرگونه مواد مضر href = “https://www.ewg.org/skindeep/contents/top-tips/” target = “_ blank” rel = “را کنار گذاشتیم. noopener noreferrer “class =” content-link css-5r4717 “> کارگروه محیط زیست (EWG) می گوید که مردان باید از این کار خودداری کنند. . ما همچنین هزینه را در نظر گرفتیم. در حالی که دو محصول با رده بالاتر در لیست ما وجود دارد ، اکثر آنها با قیمت مناسب برای محصولی که روزانه از آن استفاده می کنید ، قیمت مناسب دارند.

نوار بدن بدون صابون اوچرین

که اغلب توسط متخصصین پوست توصیه می شود ، این نوار بدن از Eucerin عاری از صابون و ساخته شده برای حفظ pH طبیعی پوست شماست > سطح طبق یک منبع study منتشر شده در ژورنال بین المللی علوم زیبایی ، درست در حدود 5 است. متعادل کردن pH پوست شما می تواند در جلوگیری از تحریک پوست به شما کمک کند.

نوار بدن بدون صابون اوچرین را بصورت آنلاین بخرید.

صابون کره خام Shea رطوبت خام رطوبت

صابون دیگری از رطوبت Shea ، این ماده ستاره ای نوار تجارت عادلانه است کره shea ، که به مرطوب کردن پوست خشک کمک می کند. مانند همه محصولات رطوبت Shea ، بدون پارابن ها ، فرمالدئید ، و فتالات.

کاربران می گویند که این عطر دارای نور خوبی است و باعث می شود پوست آنها تمیز شود اما خشک نشود.

> صابون کره خام Shea مرطوب را بصورت آنلاین بخرید.

Tom’s of Maine نوار زیبایی بدون عطر

این صابون از Tom’s of Maine با مواد ساده ای مانند آلوئه ورا ساخته شده است ، که به تسکین کمک می کند پوست ، و گلیسیرین ، که مرطوب کننده است.

عطری است که از رایحه های مصنوعی برای پوست های حساس عالی است می تواند باعث تحریک شود. همچنین اگر به دنبال چیزی هستید که واقعاً بدون تحرک باشد ، انتخاب خوبی است. در حالی که بسیاری از محصولات بدون رایحه هنوز بوی کمی دارند ، کاربران گزارش می دهند که این صابون به هیچ وجه بو ندارد.

Toms of Maine نوار زیبایی بدون عطر را بصورت آنلاین بخرید.

بومی بدون سانسور صابون نواری

ساخته شده بدون سولفات یا پارابن ، این صابون از Native یک انتخاب عطر دیگر است. از این روغن کره ، روغن نارگیل و گلیسیرین برای مرطوب نگه داشتن پوست استفاده می کند.

همه محصولات بومی فاقد ظلم هستند.

بصورت آنلاین صابون بدون بذر را بصورت آنلاین بخرید.

نوار زیبایی کبوتر برای پوستهای حساس

این صابون کبوتر به طور خاص برای پوست های حساس ساخته شده است و در اکثر داروخانه ها به راحتی پیدا می شود. این ماده ضد حساسیت است و با کرم مرطوب کننده ساخته شده است ، بنابراین پوست آن خشک نمی شود و احساس سفتی نمی کند.

کاربران دوست دارند که باقی مانده بر روی پوست باقی نماند.

نوار زیبایی کبوتر را برای پوستهای حساس بصورت آنلاین بخرید.

نوار بدنه ذغال سنگ کانتر

این صابون با ضد باکتری پودر زغال چوب برای کمک به بیرون آمدن ناخالصی های پوست. خاک رس کائولن روغن اضافی را جذب می کند.

به لطف ترکیبی از روغن گریپ فروت ، پرتقال ، اکالیپتوس و روغن نعناع ، کاربران می گویند که این طراوت و دارای رایحه ای پاک و تازه است.

خرید نوار بدن زغال سنگ کانتر به صورت آنلاین.

روش مردانی که از صابون میله بیرون می کشند h3 >

این صابون به آرامی با پوسته طبیعی لکه دار می شود. زغال چوب فعال شده برای بیرون کشیدن روغن در حالی که کره درخت روغن مرطوب می شود کار می کند. با استفاده از رایحه “دریا و گشت و گذار” ، کاربران می گویند بوی تازه دارد اما قدرت ندارد. > خرید روش مردانه صابون را بصورت آنلاین لایه برداری کنید.

بدن بومی شستشو

اگر بیشتر مرد شستشوی بدن هستید ، این محصول از Native یک انتخاب عالی است. این گیاه در چندین عطر بوجود می آید ، از جمله طراوت مرکبات و گیاهان دارویی مشک و اکالیپتوس و نعنا.

خرید شستشوی بدن بومی بصورت آنلاین.

Dr. صابون ریخته گری Bronner

این صابون واقعاً چند منظوره است. می توانید از آن برای شستن صورت ، مو و بدن خود استفاده کرده و نیاز به چندین محصول را برطرف کنید. با صابون کرستیل ساخته شده است ، که نوعی صابون دوستدار محیط زیست است. >

دارای رایحه نعناع سبک است. کاربران می گویند که پوست آن خشک نمی شود.

نوار صابون ریخته گری دکتر برونر را بصورت آنلاین بخرید.

همه صابون های 3 در 1 برای هر مرد

یکی دیگر از صابون های همه در یک ، این محصول را می توان برای شستن مو و بدن استفاده کرد. همچنین می توان از آن به عنوان ژل اصلاح استفاده کرد. این عطر و بوی سبک خود را از روغنهای اساسی دریافت می کند (اما ممکن است برخی از افراد با پوست حساس تحریک کننده باشند).

کاربران به زیبایی آن را گزارش می دهند. با این حال ، اگر قصد شستن موهای خود را با آن دارید ، بدانید که ممکن است نسبت به یک شامپوی معمولی کمتر لکه دار باشد.

همه 3-1-صابون را برای هر مرد به صورت آنلاین بخرید.

اینکه از صابون یا نوشیدن بدن استفاده می کنید ، بیشتر به ترجیح شخصی می رسد.

در حالی که برخی از مردم از صابون بار جلوگیری می کنند زیرا این شهرت را برای خشک شدن دارد ، اما مهمترین مواد این مواد است. اگر نگران خشکی هستید ، به دنبال صابونی باشید که حاوی مواد مرطوب کننده مانند کره شیوا ، روغن نارگیل یا گلیسیرین باشد. ، از آنجا که معمولاً بسته بندی کاغذ یا مقوا کمتری دارد تا پلاستیک.

هنگام خرید صابون جدید ، به مواردی مانند:

    • نوع پوست خود فکر کنید. اگر پوست خشک ، حساس یا روغنی دارید ، ممکن است بخواهید به دنبال صابونی بگردید که بطور خاص برای نوع پوست شما تهیه شده باشد.
    • مواد. بهتر است به دنبال محصولی باشید که بدون مواد بالقوه مضر مانند پارابن و فتالات ساخته شده باشد. لیست اجزای EWG را برای اجتناب از آنها بررسی کنید یا به دنبال محصولاتی باشید که EWG آن را ایمن معرفی کرده است. جستجو در اینجا.
  • عادات و ترجیحات خود را. اگر به دنبال ساده سازی امور روزمره خود هستید ، ممکن است بخواهید محصولی همه در یک یا چند استفاده را انتخاب کنید. یا ممکن است برای شما مهم باشد که محصولی را پیدا می کنید که آزمایشی روی حیوانات نباشد ، یا از پایداری ساخته شده باشد.

قبل از تعهد هر محصول جدید ، همیشه بهتر است یک آزمایش پچ را انجام دهید ، به خصوص اگر این ماده مانند روغنهای اساسی دارای مواد تحریک کننده بالقوه ای باشد. به این ترتیب ، می توانید از نحوه واکنش پوست قبل و استفاده از آن اطمینان داشته باشید.

برای انجام آزمایش پچ ، کمی از صابون را در قسمت داخلی مچ خود قرار دهید. چند ساعت صبر کنید در صورت مشاهده هرگونه قرمزی یا سوزش ، از این محصول استفاده نکنید. اگر پوست شما طبیعی به نظر می رسد ، باید خوب باشید.

صابون های مختلف زیادی وجود دارد آنجا ، از میله تا شستشوی بدن. برای پیدا کردن بهترین نوع برای شما ، نوع پوست ، عادات و ترجیحات خود را در نظر بگیرید.

.

بهترین صابون ها برای آقایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *