آیا هنوز به هدست بلوتوث نیاز دارید؟

دوران هدست بلوتوث سنتی رو به پایان است. اگر به آمازون یا هر عمده فروش دیگری نگاه کنید ، می بینید که هدست های تک گوش 10 سال پیش تا حد زیادی به هدفون های بلوتوث استریو تبدیل شده اند ، تقریباً همه آنها شامل میکروفون هایی برای برقراری تماس با تماس با دیگران هستند. در حالی که هنوز هدست های مونو در فروش وجود دارد ، بسیاری از آنها یا بی کیفیت ، بدون نام هستند و یا دارای چندین سال قدمت هستند.

این بدان معناست که بسیاری از افراد مایلند به لیست ما ، از بهترین هدفون بی سیم اضافه شوند. اکثر آنها میکروفون و دکمه های کنترل تماس دارند. برای مثال ، شما نمی خواهید هنگام رانندگی از هدفون استفاده کنید ، بنابر این یک هدست بلوتوث تک گوش سنتی به درد می خورد.

انتخاب هدست مناسب به نظر ساده می رسد ، اما این در واقع با یک چالش روبرو می شود.

هدست های بلوتوثی در برابر هدفون های بلوتوثی

هدست های استریو فقط برای گوش دادن به موسیقی نیستند آنها همچنین تماس هم می گیرند . بنابراین اگر به فکر هدفون بی سیم هستید تا بتوانید از آن استفاده کنید ، ممکن است به یک هدست بلوتوث مونو مجزا احتیاج داشته باشید.

بهترین معاملات هدفون بلوتوث Prime در این هفته

گفته شد ، هدست های استریو معمولاً از هدست های مونو بزرگتر و سنگین ترند و اگرچه ممکن است یک هدفون بیش از حد در مکالمات عالی باشد ، اما توانایی حذف نویز خروجی را ندارد.

هدست بلوتوث کیفیت تماس و لغو صدا

کیفیت تماس از هر دو جهت مسئله مهمی است. یک هدست ممکن است در گوش شما کاملاً واضح صدا برساند ،اما صدای خوبی برای طرف مقابل شما نداشته باشد. اطمینان حاصل کنید که در بررسی هر هدستی که می خواهید بخرید ، کیفیت تماس خوب (یا حداقل قابل قبول) ذکر شده باشد.

ببینید چگونه هدست های بلوتوث را آزمایش می کنیم

وقتی در اتومبیل با سرعت هستید با پنجره های پایین ، یا در دفتر کار خود با یک تماس VoIP ،یک هدست خوب می تواند به سرعت مجریان خوب را از هم جدا کند هدست های دارای دو یا سه میکروفون معمولاً بهترین عملکرد را دارند ، زیرا حداقل یک میکروفون برای تشخیص نویز محیط اختصاص داده شده است که پس از آن هدست می تواند با استفاده از الگوریتم های سازگار پردازش سیگنال دیجیتال آن را لغو کند.

 

عمر باتری هدست بلوتوث

یک اصل راهنما با هدست های مونو: اگر نمی خواهید شارژ کنید ، هدست های بزرگتر فضای بیشتری برای باتری های بزرگ دارند.

راحتی یک انتخاب کاملاً شخصی است. بهترین هدست های داخل گوش دارای طیف متنوعی سبک متناسب است  به عنوان مثال ، چندین اندازه مختلف گوش ، به علاوه گزینه ای برای قلاب بیش از حد گوش در صورتی که هدست ها گوش شما بیرون نیایند. اگر کاملاً تحمل قرار دادن چیزی در گوش خود را ندارید ، به سراغ یک هدفون استریو گوشواره بروید.

چقدر باید برای هدست بلوتوث هزینه کنید؟

هدست بلوتوث مونو لیست 99 دلاری است و اگر در بازار خرید کنید اغلب می توانید آن مدل ها را با تخفیف 70 ​​یا 80 دلار پیدا کنید. یک هدست استریویی خوب معمولاً بین 100 تا 200 دلار کار می کند. هنوز می توانید یک هدست مناسب با قیمت زیر 50 دلار پیدا کنید و گاهی اوقات می توانید یک هدست خوب با این قیمت پیدا کنید زیرا هدست ها تمایل دارند تا مدت ها پس از قطع شدن در بازار های خرده فروشی در دسترس باشند.

.

بهترین هدست های بلوتوث سال 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *