بهترین پیشنهادات مورد بررسی در خصوص Galaxy Note20 سامسونگ

حاملان ایالات متحده ناامید شده اند تا مردم را به سمت شبکه های 5G خود در وسط یک بیماری همه گیر و یک بحران اقتصادی منتقل کنند. این به معنای یافتن راه هایی برای کمک به شما برای پرداخت هزینه تلفن هوشمند 5G است. اگر اکنون یک تلفن سامسونگ را خریداری می کنید ، این امر شما را از چنگال اپل برای آیفون 12 و آیفون 13 و پرداخت هزینه های گزاف دور نگه می دارد ، و احتمالاً سامسونگ ارزش پرداخت این هزینه را دارد .

Galaxy Note20 و Note20 Ultra در مدل های قفل شده و قفل کارخانه ، از شرکت های آمریکایی ، سامسونگ و خرده فروشان اصلی موجود است.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

مواردی که تاکنون در مورد معاملات اعلام شده است:


AT&T

AT&T عجیب ترین تبلیغ را تا کنون ارائه می دهد: Note20 در برنامه های خدمات نامحدود با توافق نامه خدمات 30 ماهه رایگان است و در تلفن موجود خود تجارت می کند. (AT&T لیستی از تلفنهای قابل قبول تجارت را به من نداد.) ارزش Note20 بیش از 30 ماه پرداخت می شود ، بنابراین اگر با قرار وثیقه به توافق نامه بپردازید ، باید مقدار باقی مانده را پرداخت کنید.


بهترین خرید سامسونگ

بهترین خرید فقط معاملات مشابه سامسونگ را ارائه می دهد. در صورت پیش تنظیم تلفن ، هر دو شرکت برای لوازم جانبی سامسونگ اعتبار 150 دلار می دهند ، به علاوه یک ارزش تجاری 650 دلاری برای تلفن موجود شما. در صورت تمایل ، این مکانها برای گرفتن تلفنهای قفل جهانی است. آنها دارای نرم افزارهای خبری حامل نیستند ، و روی هر شرکت حامل ایالات متحده کار خواهند کرد.


T-Mobile

T-Mobile در ارائه معاملات برای مشتریان موجود پیشنهاد چندانی نمی کند. هنگام خرید Galaxy Note ، ارزش تلفن تجاری شما تا 500 دلار ارزش تجاری دارد. اگر خط اضافه کنید ، آن را به صورت رایگان و یک بار دریافت در گلکسی نوت 20 یا اعتبار 1000 دلار برای تلفن هوشمند دیگر در طی 24 ماه ، اما شما باید یک خط اضافه کنید.

شرکت حامل تأیید کرد این تلفن ها به هر سه لایه از شبکه 5G خود یعنی باند های پایین ، میانه و زیاد برخورد خواهند کرد و به سری Galaxy S20 می توانند این کار را انجام دهند.


Verizon

تبلیغ های پیچیده ای وجود دارد. اگر Galaxy Note20 را خریداری می کنید ، اگر در یک برنامه Premium Unlimited هستید یا با برنامه نامحدود Verizon دیگر ، دستگاه دوم را به صورت رایگان دریافت می کنید. بسته به تلفن شما ،اعتباری 500 دلاری نیز وجود دارد ، و پیش از سفارش نیز 150 دلار لوازم جانبی سامسونگ اعتبار دارد.


Xfinity Mobile

Comcast’s Xfinity Mobile که فروش مجدد شبکه Verizon را به مشتریان کابل Comcast با قیمت پایین تر از قیمت های Verizon می پردازد ، همچنین در حال فروش Note20 و Note20 Ultra است.

مشترکان موجود Xfinity Mobile در صورت “ارتقاء یک خط موجود” با Note20 ، کارت پیش پرداخت Visa 400 دلاری دریافت می کنند. مشتریانی که قبل از 15 سپتامبر Xfinity Mobile را برمی گزینند  ، نیز 400 دلار از یکی از تلفن های جدید دریافت می کنند.

.

بهترین پیشنهادات مورد بررسی در خصوص Galaxy Note20 سامسونگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *