بهترین کفش های نو پا برای واکرهای جدید

ممکن است پای کودک نو پا شما ریز باشد ، اما آنها از 26 استخوان ، 35 مفاصل و شبکه پیچیده ای از ماهیچه ها ، رباط ها و اعصاب درست مانند ما. و به محض اینکه این پاهای کوچک سرعت خود را جمع می کنند ، ممکن است تعجب کنید که وقت آن است که یک جفت کفش را معرفی کنید.

با توجه به این اندازه و سبک های زیادی که باید از آن انتخاب کنید ، دشوار است دریابید که چه نوع کفش کودک نو پا برای واکرهای اولیه. در اینجا نکاتی وجود دارد که می توانید هنگام انتخاب کفش برای کودک نوپا ، و همچنین برخی از مارکها و نکات پیشنهادی برای به دست آوردن مناسب در آن فکر کنید.

سن دقیق زمانی که می خواهید کودک نوپای خود را در یک جفت کفش کاربردی قرار دهید ، بسته به زمان شروع راه رفتن متفاوت خواهد بود. اکثر نوزادان گاهی اوقات راه رفتن را شروع می کنند حدود علامت 1 ساله (اگرچه بسته به کودک ممکن است 11 ماه باشد ، می تواند 14 تا 16 ماه باشد).

مطابق با محتوای انجمن پزشكی پزشكی پستانداران آمریكا (APMA) ، در ابتدا پابرهنه بهترین است. در حقیقت ، پیاده روی بدون کفش اجازه می دهد تا پای کودک رشد کند و ماهیچه ها از پاشنه پا تا انگشتان پا قدرت ایجاد کنند. اما وقتی کودک نوپای شما بیشتر از اوقات پیاده روی می کند و به خارج از منزل مشغول می شود ، وقت آن است که در مورد کفش فکر کنید. پاهای ریز آنها از آسیب دیدگی و این جایی است که کفش وارد می شود.

مطابق با آکادمی اطفال آمریکایی ، جدید پای واکرها به سرعت در حال رشد است که اولین جفت کفش آنها فقط ممکن است 2 تا 3 ماه طول بکشد. فراتر از این ، شما باید هر ماه یا مناسب کفش کودک خود را بررسی کنید.

بنابراین ، در حالی که کفش خریداری شده باید ارزش پول و تلاش را داشته باشد ، مهم است که به یاد داشته باشید که احتمالاً اندازه خود را خواهید داشت. کفش های نو پا را با سرعت بالایی بالا ببرید. (بخوانید: ممکن است بخواهید از پرداخت بدهی کارت اعتباری در کفشهای کوچک طراح کوچک بپرهیزید.)

نکته کلیدی در جستجوی کفش های نو پا ، پیدا کردن چیزی سبک و پایدار است ، اما خیلی سفت و سخت نیست. مواد طبیعی نیز ترجیح داده می شوند زیرا به آنها اجازه می دهد تا پاها نفس بکشند و خشک بمانند.

غیر از این ، APMA می گوید هنگام انتخاب کفش های نو پا ، سه قسمت اصلی وجود دارد که باید آنها را بررسی کنیم.

پاشنه پا: هنگامی که آن را بین انگشت شست و انگشتان خود چسبانید ، ناحیه کفش اطراف پاشنه کودک شما نباید از بین برود.

  • انعطاف پذیری انگشتان پا: تنها باید اجازه دهد انگشتان دست کودک شما خم شود ، اما خیلی زیاد یا خیلی کم باشد.
  • وسط سفت و سخت: و اگر کفش را با هر دو دست گرفتید ، نباید استفاده کنید. می توانید آن را در وسط پیچ کنید.

کفش های نو پا نیز با انواع چاپ ، رنگ و ویژگی های مختلف همراه هستند. اگر در انتخاب یک جفت مشکلی دارید ، یک لیست چک را تهیه کنید که مواردی از قبیل:

  • شکل پای کودک نوپای شما (باریک ، گسترده و غیره) را در نظر بگیرید
  • فصل شما در (هوای سرد ، شرایط تابستان ، باران و غیره) هستید
  • مواد مورد نظر (مصنوعی یا چرمی)
  • بودجه خود را (برخی از کفش های نو پا گران است!)
  • شرایط پای فرزندتان (در صورت وجود)
  • استفاده در نظر گرفته شده شما (کفش روزانه ، پیاده روی / زمین بازی ، بازی با آب و غیره)

برای این لیست ما بر روی طیف وسیعی از کفش های محکم برای فعالیت های مختلف متمرکز شده ایم ، همه با رتبه های عالی از APMA و والدین مانند شما. ما همچنین تعداد زیادی از بررسی ها را – هم مثبت و هم منفی می خوانیم.

بهترین کفش های نو پا برای یادگیری پیاده روی

کفش “اولین واکر” Lea و Hunter توسط Momo Baby توسط APMA شناخته می شود و انعطاف پذیری زیادی را در پا ایجاد می کند. انعطاف پذیری به کوچک شما کمک می کند تا وزن خود را از عقب به قسمت جلوی کفش تغییر داده و یک الگوی راه رفتن نرمال را توسعه دهد. این کفش ها به دلیل قابلیت تنفس پیشرفته و جعبه انگشت پنجه ای شکل برای اتاق اضافی ، ساخت مش را ارائه می دهند. بازرسان می گویند که این کفش ها برای پر کردن شکاف بین کفش های تختخواب و کفش معمولی مفید است.

ملاحظات: والدین ابراز دارند که این کفش ها برای پا های باریک مناسب هستند و آنها روی کفش می روند. سمت بزرگتر برخی دیگر می گویند در حالی که کیفیت در ابتدا خوب به نظر می رسد ، آنها تمایل به سرعت فرسودگی و کشیدن دارند.

بهترین کفشهای نو پا برای پاهای پهن

گرچه مارکهای مختلف به طور کلی گسترده هستند ، New Balance با ارائه عرض و عرضهای گسترده برای کفشهای 888 خود یک قدم جلوتر می رود. و این یک پیشنهاد ممکن است بیش از اندازه پاهای پستی کلیدی باشد – یکی از بازرسین خاطرنشان می کند که عرض فوق العاده مناسب برای جای دادن به یک برآمدگی پا بدون نیاز به اندازه کافی است.

سایر ویژگی ها شامل یک روکش بیرونی لاستیکی ، میانی سوراخ جاذب و نوار ایمنی بازتابنده است. یک مرورگر دیگر با تشریح اینکه یک کفش دخترانه XW با Velcro نادرتر از Yeti است ، لذت خود را در یافتن این کفش گسترده ابراز کرد.

ملاحظات: در کل ، تنها از این کفش سفت و سخت تر از سایرین در این لیست است. بازرسان توضیح می دهند که بندهای Velcro ممکن است به راحتی با سایش خشن شکسته شود. در غیر این صورت ، والدین می گویند که این کفش ها به اندازه واقعی مطابقت دارند.

بهترین صندل های کودک نو پا برای ماجراهای

صندل کودک نو پا

پرفروش ترین کین نیوپورت برای تفریح ​​در تابستان ، چه از مسیر ضرب و شتم چه در خارج و چه در خارج از کشور ساخته شده است. این صندل کوچک از چندین مؤلفه قابل تنظیم – تسمه و قلاب و حلقه – برای به دست آوردن مناسب بهره می برد. آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها قرار می گیرند.

قسمت بیرونی مصنوعی پشتیبان ، از انگشتان پا محافظت می کند ، در حالی که کانال های آب را برای ماجراهای نهر فراهم می کند. داوران می گویند این کفش از روز اول “راحت” است و طبیعت قابل تنظیم حتی بچه های خاص را نیز خوشحال می کند.

ملاحظات: افراد زیادی می گویند اندازه این صندل ها نیست. سازگار با سایر اندازه های Keen ، بنابراین شما ممکن است بخواهید سایز کامل سفارش دهید. برخی دیگر می گویند که این صندل برای کودکان نوپای مسن دشوار است که خودشان را بگیرند و از آن خارج کنند. و عده ای می گویند که پای بچه هایشان در این صندل ها عرق می کند ، زیرا آنها پنجه ای بسته دارند و هنگام پوشیدن به مدت طولانی می توانند مضرره شوند.

کودک نو پا شایان ستایش ترین صندل های صندلی

صندل های نمکی شیرین

صندل های نمکی دریایی به همان اندازه کلاسیک هستند که می توانید دریافت کنید. سبک Sweetheart دارای روکش چرمی و پا با یک پارچه مصنوعی مصنوعی برای جلوگیری از لغزش است. این صندل در انواع رنگ و فلز پر جنب و جوش عرضه می شود تا با هر لباس متناسب باشد.

داوران دوست دارند که این صندل ها خیس شوند ، و آنها را به یک انتخاب عالی برای یک روز در صندوق پاشش پارک تبدیل می کنند.

ملاحظات: داوران توجه می کنند که این صندل سبک ممکن است برای بچه های دارای پاهای باریک بهترین باشد. برخی دیگر می گویند که اندازه با مارک های دیگر مطابقت ندارد ، بنابراین ممکن است لازم باشد قبل از پیدا کردن موارد مناسب بهترین زوج ها را امتحان کنید. و بیش از یک نفر خاطرنشان کرد که طراحی دوجداره شیرین عزیز فرصتی برای شفاف کردن و تاول می دهد. 

بهترین کفشهای نو پا ارتوپدیک کودکانه

یادداشت ارتوپدی کودک نو پا

اگر فرزند شما مشکل پا را دارد و به دنبال پشتیبانی ارتوپدی هستید ، به دنبال کفش Memo باشید. سیستم. یادداشت برای پیشگیری و اصلاح ناهنجاری ها و شرایط توسط ارتوپدی کودکان توصیه می شود (به عنوان مثال پیاده روی پا ). کفش های آنها نیز بسیار شیک هستند و در طیف گسترده ای از سبک ها و رنگهای مختلف قرار می گیرند. و داوران اظهار داشتند که کفش های Memo از کیفیت عالی برخوردار هستند و واقعاً آنچه را که وعده می دهند تحویل می دهند.

ملاحظات: با این کفش امتیاز قیمت بسیار بالا است. و از آنجایی که کودکان نو پا به سرعت رشد می کنند ، ممکن است لباس دلخواه خود را نپوشید. ناظران می گویند ، تصحیح مسائل پا تشخیص داده شده قبل از اینکه مشکلات بزرگتری را به وجود آورند ، ممکن است در دراز مدت موجب پس انداز شما شود. با پزشک متخصص اطفال خود صحبت کنید تا ببینید آیا این نوع کفش ممکن است به شما کمک کند یا اینکه باید با یک نوع دیگر شروع کنید.

بهترین کفشهای نو پا برای زمستان

چکمه های عایق ضد آب Bogs

بوگ ها به خاطر چکمه های بارانی خود شناخته شده اند ، و این نسخه عایق بندی شده برای کسانی که هوای سرد دارند مناسب است روز به عنوان درجه حرارت آنها به حداقل 14 درجه فارنهایت (-10 درجه سانتیگراد) درجه بندی می شود. والدین خیلی دوست دارند این کفشها برای کودکان و نوجوانان آسان باشد که به تنهایی روشن و خاموش شوند و ماشین قابل شستشو هستند.

ملاحظات: والدین متعددی خاطرنشان می کنند که با وجود نام ، این چکمه ها در واقع ضد آب نیستند. بنابراین ، بسته به آب و هوای شما ، ممکن است بخواهید از Bogs B-Moc Winter Boot (اندازه ها و رنگ ها تقاضای زیادی دارند ، بنابراین مقادیر محدود هستند). در غیر این صورت ، بازرسان می گویند که این چکمه ها مقداری بزرگ هستند ، بنابراین اندازه را در نظر بگیرید

بهترین کفش های نو پا کودک برای راحتی

کلیه کفش های See Kai Run به طور خاص با یک پا در حال توسعه کودک ساخته شده است و شامل جعبه های پا و یک پا انعطاف پذیر است – این بدان معنی است که پای کودک شما با راحتی و سبک حرکت می کند.

استیوی دوم در زمینه طراحی و کیفیت مواد با داوران امتیاز بالایی کسب می کند. آنها دارای قسمت بیرونی لاستیکی با الگوی زیگزاگ برای اضافه شدن تسمه های کششی و لبه های الاستیک برای اتصالات سفارشی هستند.

ملاحظات: بعضی از بازرسان توجه دارند که در حالی که کفش راحت است ، مواد واقعی ممکن است استوار ، ایجاد نقاط مالش ناراحت. برخی دیگر می گویند که اندازه آن خاموش است. برخی از بازرسان می گویند که آنها کوچک هستند و به اندازه بزرگتر سفارش می دهند ، در حالی که برخی دیگر می گویند کفش بزرگ و پهن است. در اینجا درس بگیرید: اگر بخواهید مبادله کنید ، رسید خود را نگه دارید.

بهترین کفش های نو پا کودک نوپا با بودجه مناسب

کفش ورزشی ورزشی داداون

یکی دیگر از کفش های پرفروش ، این کفش ورزشی Dadawen unisex هستند و در رنگ های متنوعی با ساخت مش تنفس و لاستیک عرضه می شوند تنها. می توانید با سهولت آنها را خاموش و روشن کنید و آنها را با استفاده از یک بند Velcro تنگ ، محکم ببندید.

داوران می گویند این کفش خرید خوبی برای پول است. آنها همچنین ابراز می کنند که سبک و محکم هستند ، و آنها را برای “جدیدی از واکرها عالی می کند”

ملاحظات: در حالی که این کفش ورزشی انتخاب کاملی است ، اما تمایل به ایجاد سوراخ و فرسایش با سایش ناخوشایند دارند. بعضی از والدین می گویند اندازه دارند و این ماده مش نازک برای آب و هوای گرم و شرایط خشک بهتر است.

بهترین کفشهای نو پا برای بچه های فعال

شما نمی توانید با یک جفت کفش Stride Rite اشتباه بگیرید – این مارک با توجه به توجه به سلامتی پا کودکان نو پا و استفاده از مواد با کیفیت شناخته شده است. کفش ورزشی ایندی نیز از این قاعده مستثنی نیست و در اندازه های کامل و نیم و همچنین عرض های منظم و گسترده ای برای متناسب با انواع مختلف پا قرار می گیرد.

بستن قلاب و حلقه کمک می کند تا این کفش به راحتی روشن و خاموش شود. داوران این کفش را چقدر پایدار می دانند و می گویند برای پیاده روی بسیار عالی هستند. و بسیاری از افراد خاطرنشان می کنند که شما می توانید برای تمیز کردن آسان این کفش ها را در لباسشویی پرتاب کنید.

ملاحظات: چند والدین می گویند عرض پهنای گسترده ای نیست ، بنابراین شما ممکن است اگر کودک شما از پاهای خاصی برخوردار است ، می خواهید سبک دیگری را انتخاب کنید. برخی دیگر شکایت دارند که بند به مرور زمان از بین می رود.

بهترین کفش های نوپا ضد آب ضد آب

کفش بومی جفرسون

پرفروش ترین کفش جفرسون توسط Native Shoes یک انتخاب محبوب در بین والدین به دلیل رنگ های روشن و طراحی راحت لغزش است. این کفش ها سبک ، سریع خشک می شوند و کف لاستیکی مخصوص محافظت در برابر ریزش را ارائه می دهند. داوران اظهار داشتند که این کفش ها “غیر قابل خراب کردن” هستند و مانند آنها می توانید در صورت گل آلود بودن آنها را در لباسشویی بریزید.

.

بهترین کفش های نو پا برای واکرهای جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *