تصمیمات لازم در خصوص بازگشت به مدارس در طول بیماری همه گیر COVID-19

قبل از تصمیم گیری انتخابی والدین برای یادگیری حضوری یا از راه دور در این پاییز ، باید عوامل زیادی در نظر گرفته شود.

تصمیم گیری به عنوان والدین ممکن است اغلب استرس زا و گیج کننده باشد. آیا ما کار درستی انجام می دهیم؟ در حال حاضر ، شما ممکن است منتظر بشنوید که برنامه های مدرسه شما برای بازگشایی مجدد یا پاره شدن در مورد بازگشت فرزند خود در پاییز چیست.

متأسفانه – مانند بسیاری از تصمیمات والدین – وجود ندارد. پاسخ قطعی “درست” ، و عوامل زیادی باید در نظر گرفته شود.

شما می خواهید سلامت کودک خود را با تحصیلات و نیازهای اجتماعی . همچنین می خواهید در نظر بگیرید که چگونه می توانید میزان عفونت در جامعه و جامعه خود را توانایی رفتن به محل کار.

اولین چیزی که باید بخاطر بسپارید این است که COVID-19 a> یک ویروس جدید است. دانشمندان و پزشکان فقط چند ماه طول کشیدند تا یاد بگیرند که چگونه رفتار می کند.

واقعیت های قطعی کمی وجود دارد. تنها کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که براساس اطلاعاتی که تاکنون در اختیار ما قرار گرفته است ، تصمیمی را که برای خانواده و جامعه ما بهتر است گرفته شود.

هنوز هم مهم است که به یاد داشته باشید با توجه به تکامل همه گیر ، وضعیت احتمالاً در طول سال دوباره تغییر خواهد کرد. انتخاب یا عدم بازگشت به مدرسه حضوری احتمالاً بستگی به میزان عفونت محلی و تصمیمات اتخاذ شده در سطح منطقه ، منطقه ای یا ایالتی دارد.

آنچه ما می دانیم:

برای کودکان ، خطر ابتلا به COVID-19 بسیار کم است ، بسیار پایین تر از آنچه در ابتدا تصور می شد.

شواهد

یک مطالعه اخیر در ژنو ، سوئیس ، 2،766 نفر را آزمایش کردند تا آنتی بادی های کورو ویروس موجود در خون آنها را تشخیص دهند. از آنجا که آنتی بادی ها برای مقابله با بیماری تولید می شوند ، این نشان می دهد که فرد قبلاً به این بیماری آلوده بوده است. این مطالعه نشان داد که کودکان زیر 10 سال احتمال ابتلا به آنتی بادی به طور قابل توجهی کمتر هستند. در واقع ، فقط 1 کودک از 123 hl منبع معتبر> کودکان در سنین 5 تا 9 سال نتیجه مثبت گرفتند.

این گزاره مبنی بر اینکه کودکان به احتمال زیاد در معرض این بیماری از بزرگترها قرار دارند ، در گزارشی از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری منعکس شده است. (CDC) در ماه آوریل. از 149،082 مورد گزارش شده که آنها سن بیماران را می شناختند ، کمتر از 2 درصد كودكان بودند ، گرچه 22٪ از جمعيت آمريكا را تشكيل مي دهند.

براساس اطلاعات موجود در حال حاضر ، محققان بر اين باورند كه كودكان كمتر از بيماري كروناويوس آلوده مي شوند بزرگسالان البته شایان ذکر است که این امکان وجود دارد که کودکان بیشتری نسبت به شناسایی شده آلوده شوند. این مطالعات همچنین حاکی از آن است که کودکان نسبت به بزرگسالان از نظر علامتی بیش از حد علامت دارند.

آنچه می دانیم:

بيشتر موارد كودكان مبتلا به COVID-19 خفيف است.

شواهد

اگر فرزند شما آلوده شود ، خبر خوب این است که آنها بعید است که در معرض خطر نباشند. یک مطالعه اروپایی 582 كودكان با سن متوسط ​​5 سال به اين نتيجه رسيدند كه COVID-19 به طور كلي يك بيماري خفيف در كودكان خردسال است. یک مطالعه آمریکای شمالی پذیرش در بخش مراقبت های ویژه کودکان نشان داد که حتی این کودکان نیز بهتر بودند نتایج بیمارستان از بزرگسالان.

هر دو مطالعه عنوان کردند كه – همانند بزرگسالان – یك عامل خطر برای كودكانی كه این بیماری را با شدت بیشتری تجربه می كنند این است كه آیا آنها از نظر پزشكی شرایط پزشكی دارند. اگر کودک شما در این گروه قرار می گیرد و بخش مدرسه شما آموزش چهره به چهره را ارائه می دهد ، مورد توجه جدی است.

مانند تمام اطلاعاتی که در مورد COVID-19 داریم ، این یافته های اولیه هستند ، و ایده ها و مجموعه داده ها همیشه در حال توسعه هستند. دانشمندان و متخصصان پزشکی مطمئن نیستند چرا کودکان به نظر می رسد کودکان این ویروس را تجربه می کنند به روشی متفاوت نسبت به بزرگسالان. یک نظریه این است که پوشش رگهای خونی آنها بسیار بهتر است با این وجود ، مهم است که به یاد داشته باشیم که هنوز اثرات طولانی مدت COVID-19 را نمی دانیم. بسیاری از بیماری ها هنوز درک نشده اند.

آنچه می دانیم:

در مطالعات محدود ، به نظر می رسد كودكان خردسال ویروس را كمتر از بزرگسالان منتقل می كنند. کودکان بزرگتر از 10 سال ویروس را با سرعتی نزدیک به بزرگسالان منتقل می کنند. به نظر می رسد بیشتر انتقال COVID-19 از بزرگسال به بزرگسال یا از بزرگسال به کودک است.

شواهد

علاوه بر محافظت از فرزند خود ، تلاش و کمک به کند کردن شیوع عفونت به بقیه خانواده و جامعه گسترده تر است. اگر به نظر می رسد كودكان كمتر به این ویروس مبتلا می شوند ، هنوز هم می توانند ویروس را منتقل كنند؟ بیشتر آنها نسبتاً کوچک بودند ، و تمرکز آنها روی تأکید شده است موارد

با این حال ، یک مطالعه بزرگ اخیر در کره جنوبی انجام شده نشان داد که کودکان زیر 10 سال به نظر می رسد ویروس را بسیار کمتر از همتایان قدیمی خود منتقل می کنند. به نظر می رسد کودکان و نوجوانان 10 تا 19 ساله ویروس را با همان میزان بزرگسالان منتقل می کنند.

برای مطالعات کوچکتر که قبلاً منتشر شده بود ، ممکن است یک سؤال مهم مطرح شود که آیا این مطالعات در مناطقی صورت گرفته است که پوشیدن ماسک ها استاندارد بوده است؟ تمرین کنید.

با اطمینان نمی توانیم بگوییم که نتایج آنها جمعیت عمومی را منعکس می کند ، اما این معدود مطالعات موردی نشان می دهد که کودکان خردسال ممکن است احتمالاً کمتر از دیگران در معرض این بیماری باشند ، حتی در تماس نزدیک. / p>

در یک مطالعه موردی ، پسر 9 ساله ای که با COVID-19 منقبض شده و دارای همان بار ویروسی به اندازه یک بزرگسال است. قبل از بروز علائم در 3 مدرسه مختلف حضور داشتند. بعد از اینکه آزمایش وی مثبت شد ، ردگیری از طریق تماس با 172 نفر – عمدتا دانش آموزان و کارمندان – که در معرض دید بودند قرار گرفت. همه به جز یکی از مخاطبین آزمایش شده برای COVID-19 منفی است.

در ایرلند ، یک مطالعه به شش مورد تأیید شده در مدارس: سه فرزند و سه بزرگسال. درمجموع این افراد 1155 مخاطب داشتند و هیچ مورد دیگری یافت نشد. مشابه مطالعه در سنگاپور به سه كودك مبتلا به ویروس كه در مدرسه شركت كرده بودند ، پرداخته و افراد دیگری نیز آلوده نبودند.

در نمونه مطالعه هلندی که از 54 خانواده 227 شرکت کننده داشت. آنها دریافتند که ویروس شیوع یافته است ، اما به طور عمده بین بزرگسالان و از والدین تا کودکان مشاهده می شود.

این اطلاعات جالب است که هنگام فکر کردن در مورد مدارس ممکن است این مسئله برای معلمان بسیار مهم باشد که فاصله خود را از یکدیگر و دانش آموزان خود حفظ کنند تا این که کودکان بتوانند فاصله خود را از یکدیگر حفظ کنند – حداقل در مدارس ابتدایی.

شما ممکن است قبلاً اطلاعاتی را از مدرسه فرزندتان دریافت کرده باشید و به شما اطلاع دهد گزینه های پاییز چیست ، یا شاید ولسوالی شما هنوز درگیر سنگینی است. در هر صورت ، هیچ راه حل ساده ای برای یافتن وجود ندارد. آماده باشید تا با تغییر وضعیت همه گیر وضعیت خود را تغییر دهید.

همانطور که گزینه های خود را ارزیابی می کنید تا بهترین تصمیم را برای خانواده خود بگیرید ، در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

مکان

خطرات مرتبط با اعزام بچه ها به مدرسه در مناطقی که سرعت انتقال اجتماع بالایی دارند بیشتر است.

دکتر ویلیام هاناژ ، استادیار اپیدمیولوژی دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan ، این توصیه را برای مناطقی که تعداد موارد کم آن هستند ، توصیه می کند: “من فکر می کنم اگر بتوانید انتقال جامعه را پایین نگه دارید ، منطقی است که فکر کنید مدارس می توانند دوباره بازگشایی شوند و فکر می کنم منطقی باشد فکر می کنم شیوع مدارس می تواند به سرعت کنترل شود. هنگامی که انتقال جامعه بالا می رود … سپس شما در یک وضعیت متفاوت قرار دارید. ”

با هدف بخش بهداشت محلی شما بنابراین می دانید اوضاع منطقه شما چیست. این تأثیر بزرگی در بازگشایی مدارس و احتمالاً تصمیم خود در مورد ارسال فرزندتان خواهد داشت.

آموزش از راه دور در پاییز امسال با استانداردهای بالاتر برگزار می شود

تغییر یادگیری آنلاین در ماه مارس ناگهان بود. معلمان و اصولگرایان باید درک کنند که چگونه این کار را با پیشرفت طی کنند.

از آن زمان ، آنها وقت داشتند که برنامه های مختلف را امتحان کنند ، از دانشجویان بازخورد بگیرند و برای سال تحصیلی 2020-2021 برنامه ریزی کنند. این بدان معنی است که تجربه یادگیری از راه دور از کیفیت بالاتری نسبت به اواخر ماه مارس برخوردار است.

اقدامات پیشگیری از مدرسه شما چیست؟

اگر کودکان به صورت جسمی در مدرسه شرکت می کنند ، مسئولان باید اقدامات ایمنی را اعمال کنند تا خطر عفونت کاهش یابد.

CDC راهنمایی برای تنظیمات آموزش است. این موارد شامل پوشیدن پوشش صورت ، مانند ماسک ، در صورت امکان باعث می شود سطوح شستشوی و تمیز کردن منظم سطحی که مرتباً لمس می شود ، باشد. .org / en / pages / 2019-new-coronavirus-covid-19-عفونت / بالینی-راهنمایی / کوویید-19-برنامه ریزی-ملاحظات-بازگشت-به-شخص-آموزش-در-مدارس خالی آکادمی اطفال آمریکا (AAP) معتقد است اگر دانش آموزان دارای روکش چهره و بدون علامت باشند حداقل 3 پا می تواند تقریباً مؤثر باشد.

ماسک ها مهم هستند

فکر می کنید پوشیدن صورت مانند ماسک پوشیدن یکی از مهمترین من asures برای جلوگیری از شیوع COVID-19 .

دکتر Rishi Desai ، MPH ، پزشک بیماری های عفونی کودکان پیام مربوط به ماسک ها را تقویت می کند. “ما به بچه هایی نیاز داریم که بتوانند ماسک (بزرگتر از 3 سال داشته باشند) برای پوشیدن ماسک استفاده کنند ، و ما باید مدارس را تهیه کنیم تا آنچه در توان دارند برای اجرای مسافت اجتماعی انجام دهند.” تصدیق کنید که این توصیه ممکن است با توجه به سن متفاوت باشد. روکش صورت جهانی برای دانش آموزان دبیرستانی و متوسط ​​توصیه می شود. اما برای کودکان در مقطع ابتدایی ، آنها به آنها توصیه می کنند “وقتی مضرات (برای مثال مضرات صورت می گیرند) از مزایای آن فراتر نروند.”

سیاست های بیماری را بشناسید

شما باید واضح باشید. در مورد سیاست مدرسه فرزند شما در مورد بیماری. اگر دانشجویی یا کارمند دارای علائمی باشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا کل مدرسه بسته خواهد شد یا آیا آن کلاس خاص نیاز به منزوی کردن دارد؟ شاید تعداد موارد در منطقه شما به اندازه کافی کم باشد که فقط فرد آلوده به خانه فرستاده شود و نظارت انجام شود.

برای اطلاع از مدرسه یا منطقه کودک خود بررسی کنید. این ممکن است تأثیر داشته باشد که احساس می کنید محیط شما چقدر ایمن خواهد بود و همچنین بدان معنی است که اگر کلاس کودک شما به طور ناگهانی گفته شود که جدا شود ، تعجب نکرده اید.

بچه ها در چه سنی هستید؟

دکتر آرنولد مونتو ، استاد اپیدمیولوژی دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه میشیگان ، به نمونه هایی از برخی از کشورها در اسکاندیناوی اشاره می کند که با اعزام فرزندان خردسال اول ، دوباره شروع به بازگشایی مدارس کردند و گروههایی از کودکان بزرگتر نیز به آن مراجعه کردند. به نظر می رسد که کوچکترین فرزندان کمترین خطر ابتلا به عفونت را دارند ، مونتو می گوید که این یک روش خوب برای بازگرداندن تدریجی به تدریج است. این بدان معناست که تعداد پرونده های مدرسه و جامعه محلی در هر مرحله از روند مورد نظارت قرار می گیرند و برنامه ها در صورت نیاز می توانند تغییر کنند.

بر این اساس ، ممکن است شما با کودکستان خود احساس راحتی بیشتری داشته باشید. قبل از نوجوان به مدرسه خود برگردید.

نحوه تأمین اعتبار اقدامات ایمنی را در نظر بگیرید

و همچنین یک سیاست ایمنی محکم ، مدارس برای تحقق آن به وسایلی نیاز دارند.

دکتر مارگارت آلدریچ ، متخصص کودکان در بیمارستان کودکان در مونتیفور ، می گوید: “من می خواهم مطمئن باشم که تمام مدارس به منابع مورد نیاز برای اجرای توصیه های ایمنی در زمان باقی مانده تا زمان برنامه ریزی مدرسه ، دسترسی دارند. داشتن یک برنامه خوب کافی نیست ، ما باید مطمئن باشیم که این طرح قابل اجرا است. ”

متأسفانه ، بودجه آموزش در بهترین زمان ها نگرانی برای کارکنان مدرسه است و اجرای دستورالعمل های CDC با هزینه ای همراه است. مجدداً ، ولسوالی محلی شما باید برای شما روشن کند که چه تدابیری را می تواند و چه اتخاذ می کنند.

وضعیت خانواده خود را در نظر بگیرید

آلدریچ به ما یادآوری می کند که: “هیچ شرایط خطر صفر وجود ندارد. به COVID-19 می آید ، فقط کاهش ریسک وجود دارد. ” مونتو موافقت می کند ، گفت که والدین “خطر می کنند … آنها باید همچنان به کنترل های مناسب در خانه ادامه دهند و این امر در صورتی که در یک خانواده چند نسل به سر می برند ، اهمیت ویژه ای دارد.”

علاوه بر این ، در خانه هایی که بزرگسالان دارند در خارج از خانه کار می کنند و نمی توانند کارهای خود را از راه دور انجام دهند ، یا اگر به منابع مورد نیاز برای کار از راه دور دسترسی نداشته باشند ، خانواده ها ممکن است احساس کنند که باید فرزند خود را به مدرسه بفرستند.

نیازهای خاص فرزندتان را در نظر بگیرید

بنابراین بسیاری از تصمیمات در نهایت به آنچه که احساس می کنید برای فرزند شما بهترین است می رسد. آیا فرزند شما در بهار گذشته با یادگیری از راه دور رشد کرد؟ آیا فرزند شما در مدرسه خدماتی را دریافت می کند که نمی توانند در خانه دریافت کنند؟ ملاحظات اجتماعی و عاطفی کودک بی نظیر شما چیست؟ آیا کودک شما اگر در مدرسه نباشد ، در معرض ریسک تحصیلی است؟

هرچه را که می خواهید در مورد حضور در مدرسه انجام دهید ، از تا جایی که می توانید از راه اجتماعی فاصله بگیرید . ماسک صورت را در اماکن عمومی بپوشید و مطمئن شوید که و بچه های شما دست های خود را کاملاً و به طور مکرر بشویید.

اینکه کودک شما بتواند به یادگیری چهره به چهره بازگردد ، به شماره پرونده های محلی ، تخته های مدرسه و ارزیابی شخصی شما از خطرات بستگی دارد. این یک تصمیم آسان نیست ، اما بدانید که شما تنها نیستید زیرا هزاران خانواده در سراسر کشور در یک قایق هستند ، فقط تلاش می کنند تمام تلاش خود را انجام دهند.

.

تصمیمات لازم در خصوص بازگشت به مدارس در طول بیماری همه گیر COVID-19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *