جاستین بیبر و هایلی بالدوین

 جاستین بیبر و هایلی بالدوین فقط چند روز پس از دومین سالگرد ازدواجشان برای صرف صبحانه بیرون رفتند بسیار دوست داشتنی بودند.

جاستین بیبر و هایلی بالدوین 2 سال است متاهل هستند ، و آنها خوشبخت تر از همیشه به نظر می رسند! این زوج در 23 سپتامبر در لس آنجلس در حال صبحانه خوردن با هم دیگر مشاهده شدند و به طور جدی محبوب شدند. در هوای خنک پاییز هر دو لباس های سنگین را انتخاب کرده اند. خواننده “Yummy” یک ژاکت بزرگ سفید و کفش های کتانی سفید پوشیده بود و پس از ترک ماشین ماسک مشکی اش را به صورتش زد.

 جاستین بیبر و هایلی بالدوین جاستین و هایلی در حال صبحانه خوردن

در همین حال ، همسر سوپرمدل او یک کاپشن خاکستری بزرگ پوشیده بود. او موهای خود را روی سر خود جمع کرده بود و با کفش های کتانی سفید ، جواهرات طلای ظریف و با یک ماسک سفید جلب توجه می کرد .

این دو نفر در سپتامبر 2018 در یک پیک نیک شیرین در تاریخ 13 سپتامبر سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند. خبرنگار کانادایی سلفی این دو نفر را با عنوان “Sunday funday” منتشر کرد و نوشت: درحالی که هر دو سفید پوشیدند و هایلی دست خود را به سمت چانه جاستین بالا می برد و جواهرات طلای ظریفش نمایان می شود. آنها دو سال از زندگی متاهلیشان می گذرد .

 همچنین جاستین ویدیویی از همسرش که یک شلوار جین و یک کتونی سفید پوشیده بود و در حالی که به دوربین لبخند می زد ، ارسال کرد. وی گفت: ” دومین سالگردمان است” ، ویدئویی را که از زمین تا چهره خیره کننده هایلی حرکت می کرد در حالی که او یک جام  قرمز در دست داشت منتشر کرد. پس از سالها ارتباط مخفیانه ، جاستین سرانجام در سال 2018 این راز را فاش کرد که آنها در 13 سپتامبر 2018 در نیویورک به صورت قانونی ازدواج کرده اند و به دنبال ان در 30 سپتامبر 2019 با حضور تمام خانواده و دوستانشان در یک استراحتگاه در کارولینای جنوبی جشن گرفتند.

.

جاستین بیبر و هایلی بالدوین پس از دومین سالگرد ازدواجشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *