راه حل مدیریت ایمنی دانش آموزان Gaggle برای مدارس

به نظر می رسد ایمن ماندن آنلاین در مدرسه چگونه است؟ پیدا کردن بهترین راه برای حمایت از دانش آموزان در طول سال تحصیلی فراتر از ایمنی در فضاهای فیزیکی است که هر روز در آن ساکن می شوند. اگرچه این امر به وضوح بخشی از معادله برای اطمینان از امنیت همه دانش آموزان در مدرسه است ، اما یک مؤلفه آنلاین ضروری نیز برای امنیت مدرسه وجود دارد.

ابزار ایمنی مدرسه گنجگل

Gaggle یک راه حل ایمنی در مدرسه است با یک سیستم هشدار دهنده زودهنگام. با پشتیبانی 24/7 برای کل سال ، وظیفه پاسخگویی به مسائل و تهدیدات ایمنی آنلاین و آفلاین را برطرف می کند. ولسوالی های سراسر کشور برای نظارت بر فضاهای آنلاین با گاگله همکاری کرده اند. هدف آنها ایمن نگه داشتن دانش آموزان در طول سال تحصیلی و بعد از آن است.

هنگامی که من برای اولین بار در مورد این همکاری ها شنیدم ، هیجان زده شدم که دقیقاً در مورد آنچه که گاگگل از نظر ایمنی مدارس و مناطق ارائه می دهد ، بیشتر بدانم. آیا این منطقه ای است که امسال برای حمایت از آن کار می کنید؟ سپس قطعاً می خواهید بررسی کنید که چه چیزی را ارائه می دهند. من منابع زیادی را در اینجا گنجانده ام تا شما بتوانید به آن شیرجه بزنید و یک پیوند ویژه در پایین صفحه. این پیوند به شما امکان می دهد یک نسخه ی نمایشی درخواست کنید یا با تیم خود مستقیماً گپ بزنید.

گاگل چگونه کار می کند؟

حدود دو دهه است که گاگله کار می کند تا به مدارس و ولسوالی ها کمک کند تا از فاجعه جلوگیری کنند. این کمک می کند تا دانش آموزان در فضاهای دیجیتال ایمن باشند. گاگل هم از هوش مصنوعی و هم متخصصان ایمنی آموزش دیده به عنوان بخشی از سیستم هشدار زودرس خود استفاده می کند. این ابزار برای جلوگیری از قلدری ، رفتارهای نامناسب ، خشونت در مدرسه و سایر موقعیت هایی که برای دانش آموزان مضر محسوب می شود ، به مناطق کمک می کند.

Gaggle امکان نظارت بر زمان واقعی فضاهایی را که دانش آموزان بصورت آنلاین ساکن هستند فراهم می کند. این نظارت شامل سیستم عامل های یادگیری مشارکتی ، مانند Microsoft Office 365 ، مجموعه Google G برای آموزش و بوم Google است.

با یک تیم داخلی متخصصین آموزش دیده ایمنی ، گاگلی وظیفه نظارت بر پیام ها و مطالب پرچم دار را بر عهده می گیرد که ممکن است مسئله ایمنی مدرسه باشد. اعضای تیم گاگلی که این فضاها را رصد می کنند دارای پیش زمینه هایی در مناطق ویژه هستند. این شامل اجرای قانون ، روانشناسی ، کار اجتماعی ، پیشگیری از خودکشی و مدیریت بحران است. این تیم محتوای پرچم دار را ارزیابی می کند و همچنین حوادث آنلاین را طبقه بندی می کند تا دقیقاً چقدر جدی ظاهر شود.

وقتی چیزی برچسب خورده و پرچم گذاری شده است ، تیم به پرسنل منطقه هشدار می دهند. این سیستم به آنها اجازه می دهد تا در مورد هرگونه نقض خط مشی ، محتوای نامناسب و موضوعات حساس سلامت روانی بدانند. همچنین آنها را از هر چیزی که به نظر می رسد برای دانش آموزان خطرناک است آگاه می کند. گاگله همچنین تصاویر مستهجن و پیام هایی را که اسلحه های ارجاعی به مدرسه و موارد دیگر آورده است ، رهگیری می کند.

What does staying safe online look like in your school? Learn how the school safetey tool from Gaggle supports early warning throughout the school year.

ذخیره آنلاین زندگی

تیم در شرکت Gaggle مجموعه ای از داستان موفقیت مشتری برای به اشتراک گذاشتن برخی از داستان های موفقیت در پشت راه حل ایمنی مدرسه خود. این داستانهای موفقیت شامل صدها دانش آموز است که بطور فعال برنامه ریزی کرده یا اقدام به خودکشی کرده اند – و پرسنل ایمنی مدرسه قادر به استفاده از گاگگل برای مداخله بودند.

مدارسی که از این ابزار استفاده می کنند ، به SpeakUp Gaggle نیز دسترسی دارند. این پلتفرم یک خط مقدم ایمنی است که با G Suite for Education و Microsoft Office 365 ادغام می شود و به دانشجویان این امکان را می دهد تا موقعیت هایی مانند زورگویی ، دعوا ، دانشجویان در بحران ، تهدید به خشونت و سایر موارد فوری را گزارش دهند.

.

راه حل مدیریت ایمنی دانش آموزان Gaggle برای مدارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *