دونالد ترامپ بدون ماسک و رعایت نکات بهداشتی از ارسال فرزند 14 ساله خود به نام بارون، علیرغم کروناویروس ، به مدرسه خبرداد 

دونالد ترامپ فاش كرد كه او يك “استراتژي ملي” براي كودكان ، از جمله پسرش بارون دارد ، كه در آينده علي رغم كروناويروس به دليل “آمار خوب” و “سيستم ايمني قوي” آنها ، در آينده به مدرسه بازگردد.

دونالد ترامپ ، 74 ساله ، مشتاقانه منتظر پسرش بارون ، 14 ساله ، با وجود اینکه کرونا ویروس coronavirus در بعضی از نقاط همچنان رو به افزایش است اما او احساس می کند “آمار “عالی” بوده اند رئیس جمهور اندیشه های خود را در کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید در 22 ژوئیه فاش کرد ، پس از وی سؤال شد که آیا او “استراتژی ملی” برای بازگشت بچه ها به مدرسه با رعایت نکایت بهداشتی را در آینده نزدیک در دستور کار دارد یا خیر؟ وی در کنفرانس مطبوعاتی گفت: “بله ، این کار راحتی است و ما یک استراتژی ملی داریم اما در نهایت این به عهده دولتمردان کشورها است.من فکر می کنم بیشتر فرمانداران ، بسیاری از والدین می خواهند مدارس باز شوند ، من می خواهم مدارس را باز کنیم ، به خصوص وقتی که شما آماری مانند این می بینید ، ما آمارهای خوبی در مورد آمریکا داریم که نشان میدهد کرونا در آمریکا کنترل شده شده” “بنابراین ما می خواهیم مدارس را باز کنیم.” ترامپ همچنین “آمار مربوط به کودکان” را “بسیار چشمگیر” خواند ، زیرا آنها “سیستم ایمنی بسیار قوی” دارند و در عین حال توضیح می دهد که او همچنین انتظار دارد تا “سه ماهه سوم” سال “یک اقتصاد پررونق” وجود داشته باشد. 

Barron Trump, Melania Trump, Donald Trump
مانند بسیاری از مدارس در سراسر جهان ، بارون ترامپ (که در اینجا با پدر و مادرش ملانیا و دونالد دیده می شود) در مدرسه بود که در مارس 2020 به دلیل تاج ویروس بسته شد. (تصاویر AP)

حدود یک هفته بعد ، ترامپ اعتراف کرد که گرچه بارون در خانه” خوشحال “بود ، اما او از زندانی شدن در خانه ” به اندازه شما خوشحال نبود. ” او عاشق فوتبال است ولی اکنون نمیتواند کاری بکند. او در اتاق خود است. اکثر مدارس ایالات متحده در مارس پس از ادامه موارد کروناویروس در کشور بسته شده اند و بسیاری از دانش آموزان فارغ التحصیل، مجبور به برگزاری مراسم فارغ التحصیلی مجازی در ماه می و ژوئن به دلیل قوانین دوری اجتماعی شده اند. باز شدن مدارس در پاییز هنوز هم زیر مدیریت استانداران ایالت های مختلف در آمریکاست. کارشناس ارشد بیماریهای عفونی آمریكا آنتونی فوچی 79 ، در مورد حضور دوباره مدرسه در پاییز وقتی او در ویل اسمیت از خانه را در آوریل نمایش داده و توضیح داد که در صورت افزایش ویروس بین اوت و در ماه سپتامبر ، وقتی مدارس دوباره باز شوند ،ممکن است دورباره قرنطینه برگردد. او گفت: “این کاملاً به آنچه اتفاق می افتد بستگی دارد که آیا ما ویروس را کنترل کرده ایم یا نه. 

.
دونالد ترامپ بدون ماسک و رعایت نکات بهداشتی از ارسال فرزند 14 ساله خود به نام بارون، علیرغم کروناویروس ، به مدرسه خبرداد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35