سوانسی در اولین بازی ون گال یونایتد را متحیر کرد

سلطنت لوئیز ون گال با منفی یونایتد با نتیجه 2-1 ناامیدکننده سوانسی در اولدترافورد آغاز شد. کی سونگ یونگ و گیلفی سیگوردسون موفق به دستیابی به هم تیمی های وین رونی شدند که اولین باخت روز اول خود را از سال 1972 در خانه به دست آوردند.

از طرف دیگر منچسترسیتی نمی توانست شروع بهتری را در این تیم داشته باشد. پارک سنت جیمز. تیم مانوئل پلگرینی به لطف گل های دیوید سیلوا و سرخیو آگوئرو ، دفاع قهرمانی خود را با پیروزی قانع کننده 2-0 مقابل نیوکاسل آغاز کرد.

پاری سن ژرمن در دفاع از قهرمانان ، با پیروزی 2 بر صفر باستیا روز شنبه ، اولین برد خود در لیگ فرانسه را بدست آورد. نتیجه آسیب دیدگی زلاتان ابراهیموویچ بود که به نظر می رسد عضله در اوایل بازی عضله ایجاد کند. این سایه تحت الشعاع قرار گرفت.

آژاکس خط برنده را افزایش داد

ماموریت انجام شده برای فرانک دو بوئر در حالی که آژاکس با پیروزی 3 بر یک برتری آکادار روز یکشنبه در آستانه شروع کامل خود به این فصل ادامه داد.

در ادامه پیروزی 4-1 خود برابر ویتسه در هفته گذشته ، تیم مهمان موفق به پیروزی شد. در 15 دقیقه با تشکر از دیوی کلااسن اما AZ خیلی زود با نتیجه بالینی توسط استیون برگویی مساوی شد. با تنها 21 دقیقه باقی مانده ، آژاکس به لطف تلاش خوب لس شوئن قبل از اینکه مردان فرانک دی بوئر پیروزی را در لحظه های مرگ ببندند ، دوباره به عقب برگردند ، زیرا ال غازی توپ را از کنار دروازه به بیرون زد. محوطه جریمه برای به دست آوردن تیم خود در هر سه امتیاز.

نفرین هارون رمزی؟

به نظر می رسد یک نفرین در پیوند با فوتبالیست لیگ برتر آرون رمزی به مرگ افراد مشهور پایان یافته است. برای کسانی که به ابرقدرت های 23 ساله به شدت اعتقاد دارند ، ممکن است این داستان بعدی را اطمینان بخش بدانید.

از زمانی که آرون رمزی ، هافبک آرسنال ، اولین گل ارشد خود را به ثمر رساند ، یک توالی اتفاقات عجیب و غریب از او به دنبال داشته است. حرفه او در چهار سال گذشته است.

اهداف ولزمن برای توپچی ها تمایل به مرگ شخصیت های شناخته شده جهانی دارد. خوب ، این تئوری است ، به هر حال با امثال ویتنی هیوستون ، اسامه بن لادن ، استیو جابز و سرهنگ قذافی که اندکی پس از آنکه رمزی پشت تور را پیدا کرد درگذشت.

توپچی روز شنبه دوباره مقابل کاخ کریستال حمله کرد و هیچ کس مشهور درگذشت .. آیا نفرین رمزی سرانجام به پایان رسید یا این اتفاقات ناگوار برای پر کردن اینچ ستون ها و وبلاگ های اینترنتی برجسته شد؟ شما تصمیم می گیرید.

.

سوانسی در اولین بازی ون گال یونایتد را متحیر کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *