قرار است کمتر از دو هفته پس از غرق شدن غم انگیز در دریاچه پیرو ، نایا ریورا در پارک یادبود جنگل چمن در لس آنجلس استراحت کند.

Naya Rivera برای آرامش در یک قبرستان لس آنجلس ، کمتر از دو هفته بعد از بازیگر گلی به طرز غم انگیزی درگذشت در سن 33 سالگی. مطابق گواهی فوت وی ، بدن وی در تاریخ 24 ژوئیه در پارک یادبود چمن جنگل دفن شد ، که توسط مردم . در این پرونده که در ونتورا (ایالت ونتورا) در کالیفرنیا ثبت شده است ، آمده است که نایا هنگام غرق شدن در دریاچه پیرو ، در طی چند دقیقه درگذشت. در این سند همچنین ذکر شده است که هیچ شرایط قابل توجهی دیگری که منجر به مرگ وی شود وجود ندارد. از آن زمان قرار است او در نزدیکی سریع و خشمگین پل واکر و رپ نیپسی هوسل استراحت کند.

بازیگر ، خواننده و رقصنده چند هیپنات پنج روز بعد از مرگ در هنگام سفر به دریاچه پیرو با او پسر 4 ساله خوزی دورسی . نایا یک قایق پنتون را برای آن زوج اجاره کرد ، اما هرگز پس از بیرون رفتن به داخل آب ، برنگشت. مأمورین جوزی را در حال قایق بودن قایق که نایا در دریاچه کالیفرنیای جنوبی اجاره کرده بود ، چند ساعت بعد پیدا کردند. کودک نو پا با جلیقه زندگی پیدا شد ، در حالی که جلیقه زندگی بزرگسالان نیز در صحنه پیدا شد. در آن زمان ، مقامات تأیید كردند كه كودك به آنها گفت كه مادرش پس از رفتن در آب برای شنا ، به قایق برنگشته است.

نایا ریورا برای استراحت قرار داده شده است. 

سابق گلی ستاره عزای غم انگیز او را عزادار کرده اند ، در حالی که صدها هزار ادای احترام از طرفداران در سراسر جهان ریخته است. رایان دورسی ، پدر پسر نایا نیز صحبت کردن در تاریخ 25 ژوئیه. “این خیلی ناعادلانه است … کلمات کافی برای بیان سوراخ وجود ندارد. در قلب همه نمی توانم باور کنم اکنون این زندگی است. من نمی دانم که آیا من همیشه اعتقاد داشته باشم ، “او پست طولانی و عمیقاً عاطفی خود را در اینستاگرام آغاز کرد. “شما همینجا بودید … ما روز گذشته با جوزی در حال شنا بودیم. زندگی فقط منصفانه نیست من نمی دانم چه بگویم … من بخاطر روزگار خود و سفر ما که ما را به هم نزدیک کرده است ، شکرگزارترین و مهربانترین پسر بچه هوشمندی بودیم که بتوانیم به آن امیدوار باشیم. ”

naya
ستاره “Glee” غم انگیز در دریاچه پیرو غرق شد.

رایان افزود: “زندگی همه چیز مربوط به اوقات خوب و اوقات بد است اما با جوزی وضعیت بد را کمی کاهش می دهد ، زیرا بخشی از شما همیشه در کنار ما خواهد بود. او هرگز فراموش نخواهد کرد که از کجا آمده است. دلمون برات تنگ شده ما همیشه عاشقتیم. شما را دوست داشته باش ، “با گفتن نام مستعار نایا و از جمله ایموجی های دل شکسته گفت.”

.

سوپر استار هالیوود نایا ریورا بعد از مرگ و غرق شدن در کنار پاول واکر دفن شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *