شرکت HiSilicon هوآوی کارکنان مهندسی خود را از دست می دهد.

با توجه به تحریم های ایالات متحده بر شرکت مخابرات چین Huawei در افق ، این شرکت (در حال حاضر) زیر مجموعه chipmak ساخت HiSilicon است.

اعمال تحریم های تجاری ایالات متحده ، HiSilicon را به حاشیه رانده است. و بسیاری از مهندسان تیم بازوی طراحی Huawei IC را در تایوان ترک کرده اند.

نقل قول ها از DigiTimes منابع هواوی در پشت یک paywall پنهان است ، نگرانی بیشتر این است که چگونه این امر روی هوآوی تأثیر می گذارد که اخیراً به بیرون کشیده شده است قصد دارد تا حصارهای 45 نانومتری خود را بسازد. چیپست های 45 نانومتری در این مرحله از قبل منسوخ شده اند و برای بازار تلفن همراه مناسب Huawei شناخته شده نیست ، اما از دست دادن مهندسین HiSilicon این شلیک را برای ماه می گیرند و آن را به یک تیر برای پلوتون تبدیل می کنند.

مهندسان در حال عزیمت به احتمال زیاد در حال پاسخ دادن به اخبار جدید ” مبنی بر اینکه ایالات متحده به طور کلی موقت تمدید نمی کند مجوزهایی که به شرکتهایی که از تراشه های طراحی شده آمریکایی (داخلی یا بین المللی) استفاده می کنند اجازه داد تا تجارت با هواوی را ادامه دهند. این مجوزها روز جمعه منقضی شده است و شرکت های تحت تأثیر اکنون مجبورند برای مجوزهای ویژه جدیدی که بعید به نظر می رسد به صورت آزاد از بازار خارج شوند ، درخواست کنند. به تجارت خود با هواوی ادامه دهند ، -40-دوربین-ماژول-طراحی-نشت-آنلاین-با-فضای-برای-بسیاری از لنزها ” تلفن های هوشمند Mate 40 و Mate 40 Pro به بازار ، که ممکن است آخرین تلفن های این شرکت باشد که دارای ویژگی چیپس های سفارشی KiSilicon می باشد

حال این سوال مطرح میشود که، آیا این امر به اندازه کافی برای جلوگیری از اجرای حکم اعدام از جانب ایالات متحده کافی است ، که ما تا این زمان اطلاعاتی در این خصوص نداریم.

.

شرکت HiSilicon هوآوی کارکنان مهندسی خود را از دست می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *