طبخ غذا در کمتر از 30 دقیقه

وعده ي غذايي از جمله مواردي است که باعث مي شود غذا خوردن به خوبي قابل کنترل باشد. اما وقتی بچه دار شدی ، زمان واقعاً هرگز در کنار شما نخواهد بود. به خصوص 2 یا 3 ساعت بی وقفه برای اختصاص دادن به پخت و پز.

این روزها احتمالاً می توانید تاپس های نیم ساعت را فشار دهید. این یک ساعت زمان نیست ، اما مردم ، شما می توانید با آن کار کنید. نکته مهم مدیریت زمان خود با عاقلانه انتخاب مجموعه ای از کارهایی است که می توانید همزمان انجام دهید ، که به شما امکان می دهد بزرگترین زنگ تفنگ را برای خود بدست آورید.

کاملاً مطمئن نیستید که در عمل به نظر می رسد؟ در اینجا سه ​​استراتژی متفاوت آمادگی غذایی برای زمانی که شما نیاز به غذا خوردن زیاد در زمان زیادی ندارید. به محض اینکه کودک خود را برای چرت زدن قرار دهید شیرجه بزنید (حتی اگر زود از خواب بیدار شوید خوب خواهید بود) یا درست بعد از اینکه به رختخواب بروید (شما هنوز زمان خنک شدن دارید )

مانند داشتن یک دسته از اجناس مختلف روی دست است تا بتوانید سریع و سریع سالادهای دانه ای را جمع کنید؟ در اینجا استراتژی آماده سازی غذا برای شما آورده شده است.

مرحله 1: یک پروتئین را آماده کنید

با پختن سینه های مرغ یا توفو سفت و محکم روی یک ورقه پخت شروع کنید ، زیرا برای پخت 20 یا 30 دقیقه زمان لازم است.

مرحله 2: یک دانه کامل سریع بپزید

می توانید یک گلدان از quinoa یا ارزن در مدت 20 دقیقه ، بنابراین یکی را بگذارید. یا گندم سبوس دار یا گندم بلغور را امتحان کنید – هر دو در 5 دقیقه مسطح انجام می شوند.

مرحله 3: یک سوراخ و پانسمان درست کنید

چند گزینه در بخش غرق و پانسمان چیزهای جالبی را حفظ می کند ، بنابراین دو انتخاب سریع را انتخاب کنید با پروفایل های مختلف طعم. لیمونوی گیاه را با لوبیای سفید آغشته کنید و پانسمان زنجبیل کنجد ، یا همه چیز چاشنی و سیب مثلاً

مرحله 4: سبزیجات خود را آماده کنید

کاهو یا خشک و کاهو یا سایر سبزی های برگ را بشویید ، خشک کنید و خرد کنید و دو گزینه آسان دیگر را انتخاب کنید. شاید هویج را خرد کرده و یک سر گل کلم بروکلی را خرد کنید ، چغندرها را خرد کرده و گلهای گل کلم را خرد کنید ، یا خیارهای خرد شده و کدو تنبل تابستانی را خرد کنید.

مانند ایده ساختن دسته ای بزرگ از چیزی که شما می توانید در تمام هفته مرتب کنید؟ گزینه های زیادی برای اجرای آن در نیم ساعت وجود دارد. در طول هفته دو یا سه ظرف برای حل و فصل خود انتخاب کنید و همیشه چیز خوبی در یخچال خواهید داشت.

گیاهی

باقیمانده سبزیجات پخته شده را با تخم مرغ به همراه هر نوع پنیری که در دست دارید تهیه کنید و تا پف کرده و طلایی پخته شوید. آیا سبزیجات پخته شده در یخچال نشسته اند؟ با هر آنچه در فریزر شماست خلاق شوید. نخود فرنگی منجمد یا مخلوط سرخ کردن مخلوط گزینه های خوبی است یا 5 دقیقه طول می کشد تا اسفناج منجمد شده را با سیر و روغن درست کنید.

سوپ عدس قرمز

از هر نوع دستور العمل سوپ عدس که دوست دارید بهترین استفاده کنید. فقط کافی است عدس های قهوه ای یا سبز را برای آن ها قرمز کنید. آنها به همان اندازه مغذی هستند ، اما نازک تر هستند ، بنابراین در کمتر از 20 دقیقه آن را طبخ می کنند.

زیتوی کامل پخته شده

خیلی سریعتر از لازانیا از آنجا که هیچ لایه بندی وجود ندارد ، اما طعم کلی آن به همان اندازه رضایت بخش است.

اگر از سس های پیش ساخته یا فروشگاه خریداری شده استفاده می کنید ، می توانید به راحتی نیم ساعت تمام ظرف را جمع کنید. شما می توانید آن را زمانی که در کنار کودک قرار دارید پخت کنید – فقط وقتی زیتوی را از فر بیرون کشیدید ، آنها را در نوسان یا صندلی خود بچسبانید.

شام با کودک لازم نیست میانگین مرغهای چرخ شده و سبزیجات منجمد مایکروویو هر شب. (اگر اگر این مربای شما باشد ، به آن ادامه دهید.) حتی اگر فقط 30 دقیقه زمان آماده سازی را داشته باشید ، می توانید اوضاع را کاملاً تکان دهید.

تاک های لوبیای سیاه

در حالی که لوبیا طبخ می شود ، دسته ای سریع از گاوا درست کنید (آووکادو خرد شده + آب لیمو + نمک = انجام شد!). چند مشت پنیر خرد شده را درون یک کاسه بریزید و یک پشته از tortilla را در مایکروویو گرم کنید.

نوار تاکو DIY ، انجام شده است ، و می توانید از لوبیای باقیمانده در کاسه های برنج ، پر شده در پرسبل یا از شیرهای تراپی استفاده کنید.

خورش سبزیجات مرغ پز آهسته

سی دقیقه زمان کافی است تا قطعات مرغ خود را قهوه ای کنید ، تمام سبزیجات خود را خرد کنید و همه چیز را درون اجاق گاز آهسته پرتاب کنید با طعم دهنده ها و ادویه های مورد علاقه خود .

اجاق گاز آهسته برای انجام کار خود به 4 ساعت زمان نیاز دارد ، بنابراین این کار را در اوایل روز انجام دهید ، مانند زمانی که کودک شما برای خوابیدن صبح خود کم است.

ماکارونی پستو با نخود فرنگی و ریچوت

یک دسته بزرگ از پاستو را با ریحان یا هر نوع گیاهان دیگر یا سبزیجات برگ دار که در دست دارید تهیه کنید. نیمی از پاستو را با ماکارونی گندم کامل ، نخود کنسرو کنسرو شده ، و یک توله ریچوتا بریزید.

.

طبخ غذا در کمتر از 30 دقیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *