طرفداران EK D-RGB وارادار

EKWB همواره به دلیل داشتن قطعات عالی در زمینه آبرسانی شناخته شده بوده است ، اما تا سال های اخیر ، به ویژه در مورد طرفداران ، رقابت خاصی نداشته است. این همه با اسپینرهای وارادار تغییر کرد ، که به آرامی در رنگها و روشنایی به روز شده اند. این چراغ از طرف فن با استفاده از 9 LED استفاده می شود و مرتباً تیغ ها را روشن می کند.

وقتی کار به دست می آید ، اسپینرهای وارادار EVO هم ناامید نمی شوند. آنها دامنه عملیاتی از 500 تا 2200 دور در دقیقه دارند و به آنها اجازه می دهند بیشتر اوقات بی سر و صدا کار کنند ، اما در صورت نیاز به سرمایش به سرعت قابل ملاحظه ای ضربه بزنید – اگر اصلاً به آن نیاز دارید. هنگامی که سیگنال PWM از 20-25٪ پایین می آید ، فن به طور خودکار چرخش را برای عملکرد فوق العاده ساکت متوقف می کند.

همه ما دربردها از ویژگی صفر-RPM در کنترل فن خود برخوردار نیستند ، و مواردی که هنوز برخی از هدرها مانند هدر CPU Fan را محدود می کنند ، همیشه روشن هستند. با استفاده از یخچال و فریزر ، هنگامی که سیستم در حال کار نیست ، این کار غیر ضروری است ، بنابراین داشتن هواداری که حالت صفر-RPM را برای شما به وجود آورد ، ابزاری مفید برای آن سناریوها است.

با حداکثر سرعت خود از 2200 دور در دقیقه هر فن از حداکثر 33.5 dBA سر و صدا تولید می کند ، اما در عمل ، شما به سختی نیازی نخواهید بود طرفداران را سریع اجرا کنید ، مگر اینکه فضای رادیاتور بسیار کمی در حلقه خود داشته باشید.

و البته – لازم نیست از این فن ها با محصولات خنک کننده EKWB استفاده کنید. آنها همچنین به عنوان طرفداران مورد یا همانند طرفداران کولر CPU یا AIO شما کار می کنند.

.

طرفداران EK D-RGB وارادار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *