فیفا برای گسترش جام جهانی به 48 تیم رای داد

FIFA برنامه هایی با مهر لاستیکی برای گسترش جام جهانی به 48 تیم دارد و این نگرانی ها را مبنی بر اینکه بزرگنمایی می تواند استانداردها را پایین بیاورد ، قرار داده است.هیئت مدیره بین المللی فوتبال پیش از روز سه شنبه به اتفاق آرا تغییراتی را در دفتر مرکزی خود در زوریخ تصویب کرد.

در قالب جدید 16 گروه از سه تیم مشاهده می شود که به دنبال آن یک تیم 32 تیمی به دست می آیند. بیرون

این تغییرات اولین گسترش از سال 1998 را نشان می دهد و در سال 2026 به تأثیر می گذارد.

دیوید ترزگوت مهاجم پیشین فرانسوی گفت: “” من که خودم یک بازیکن بوده ام ، فکر می کنم این امر می تواند موثر باشد. برخی از کشورها فرصت های زیادی دارند ، به ویژه بازیکنانی که با این رقابت زیبا آشنایی ندارند. از این نقطه نظر من فکر می کنم ایده خوبی است. البته ما هنوز هم باید جزئیات را بفهمیم اما در عین حال این می تواند چیزی استثنایی باشد. ” گسترش جام به عنوان یک قدرت و گرفتن پول. تخمین زده می شود که افزایش تعداد کشورها به 48 نفر می تواند در هر مسابقات 600 میلیون یورو اضافی بدست آورد.

تعداد مسابقات در قالب جدید از 64 به 80 افزایش می یابد ، اگرچه برندگان نهایی این رقابت ها هنوز تنها 7 بازی انجام می دهند.

.

فیفا برای گسترش جام جهانی به 48 تیم رای داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35