لیگ قهرمانان اروپا: اتلتیکو و رئال در بازی برگشت فینال فصل گذشته به مصاف هم می روند

لیگ قهرمانان اروپا روز سه‌شنبه با حضور در مرحله یک چهارم نهایی مرحله یک چهارم نهایی از سر گرفته می شود.

اتلتیکو مادرید از لالیگا و رقبای شهری رئال مادرید استقبال می کند. ویسنته کالدرون در تکرار فینال فصل گذشته.

تیم دیگو سیمئونه ، سرمربی اتلتی با بازگشت مهاجم ماریو مندزوکیچ به دلیل مشکل مچ پا تقویت می شود. آنها با رکورد اخیر خود در برابر رئال تقویت شده اند – آنها در شش بازی قبلی خود شکست نخورده اند. چهار برد و دو تساوی.

کارلو آنچلوتی و مردانش سفر را در تمام پایتخت با تمام قدرت انجام می دهند.

انتقال رکورد جهانی گرت بیل از فشار ران بهبود یافته است در حالی که جیمز رودریگز و تونی کروس پس از تعلیق به زمین برگشت.

در فرم ناامید کننده تیمش مقابل رقیبان دربی خود مارسلو مدافع واقعی گفت: “اتلتیکو تیم خوبی هستند. آنها می جنگند ، بسیار شدید هستند. اما ما در مورد بقیه مسابقات (مقابل اتلتی) که نتوانستیم پیروز شویم فکر می کنیم. به نظر من ، اکنون کاملاً متفاوت است. ما دو مسابقه داریم تا ثابت کنیم که می توانیم پیروز شویم. ”

در جای دیگر شب ، یوونتوس قهرمان سری آ ، موناکو را در تورین سرگرم می کند. پوگبا ، که مصدومیت همسترینی در خارج از خانه دارد.

جانشین باشگاه و هافبک هم تیمی آندره آ پیرلو می تواند بعد از بهبودی از مصدومیت گوساله ای که به مدت هفت هفته او را کنار گذاشته بود ، ظاهر شود.

علیرغم تحمل شکست حیرت انگیز پارما در آخر هفته لیگ ، یوونتوس به عنوان بازیکنانی که هیچ یک از 11 بازی اخیر اروپایی خود را در خانه از دست نداده اند ، به مصاف هم می رود.

اما اگر آنها رکورد اخیر هر چیزی که باید از بین برود ، پیروزی مقابل موناکو چندان آسان نخواهد بود زیرا باشگاه اصولگرایان تنها چهار گل در هشت تیم گذشته را پذیرفته است. کاپیتان جرمی تولالان و مدافع ریکاردو کاروالو از طریق مصدومیت.

موناکو اولین حضور خود در نیمه نهایی را از سال 2004 شکار می کند ، در حالی که یک سال بیشتر از زمان آخرین حضور یوونتوس در نیم فصل رقابت های برتر باشگاه های اروپا است.

.

لیگ قهرمانان اروپا: اتلتیکو و رئال در بازی برگشت فینال فصل گذشته به مصاف هم می روند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *