محصولات مفید برای  کاهش ریزش مو در بانوان

Hair growth and scalp treatments from Briogeo, Living Proof, Oribe, Alterna, Christophe Robin & miriam quevedo

ریزش مو می تواند تجربه ای دگرگون کننده زندگی باشد ، به ویژه برای زنانی که با موهای شاداب به عنوان نمادی از جوانی و نشاط شناخته می شوند. اگر شما یکی از افرادی هستید که با ریزش مو و نازک شدن موها دست و پنجه نرم می کنند ، ما اینجا هستیم تا محصولات مفید  کاهش  ریزش مو را معرفی کنیم.

ریزش مو چیست؟

هنگام شستشو یا شانه زدن موهای خود ، ممکن است متوجه تعداد قابل توجهی از تارهای مو شوید که از پوست سر جدا می شوند. نگران نباشید – احتمالاً ریزش مو نیست. به گفته دکتر دومینیک بورگ  از دست دادن حداکثر 100 تار مو در روز کاملاً طبیعی است. او می گوید: “اگر این بسیار به نظر می رسد ، باید به یاد داشته باشید.  که حدود 100000 تا 150.000 مو روی سر دارید ، بنابراین این تنها 0.001٪ از کل موهای شما را نشان می دهد.

” دکتر بورگ می افزاید: “پس از ریزش آنها به طور کلی با موهای جدیدی که در جای خود رشد کرده اند جایگزین می شود.

بنابراین ، ریزش مو چیست؟

ریزش مو بیان کننده از دست رفتن تدریجی یا ناگهانی فولیکول های موی فعال در حال رشد روی پوست سر است.  که معمولاً به دنبال تغییر در چرخه رشد مو اتفاق می افتد.” برای درک ریزش مو ، درک این چرخه رشد مهم است. “چرخه مو یک الگوی تکراری از رشد ، استراحت و ریزش است که بارها در طول زندگی شما اتفاق می افتد ، به طور متوسط ​​چرخه مو شش یا هفت سال طول می کشد.” گفتنی است ، این چرخه هماهنگ نیست. “موها به طور غیر همزمان می چرخند و هر مو زمان و الگوی خاص خود را دنبال می کند.”

در مرکز چرخه مو و رشد مو ، فولیکول های مو قرار دارند.  “فولیکول های مو در واقع اندام های کوچکی هستند – تقریباً مانند هر اندام دیگری در بدن شما – و مانند سایر اندام ها ، از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که کارهای متفاوتی را انجام می دهند.” در نهایت ، فولیکول های مو ماشین های کوچکی هستند که برای تولید ساقه مو از کراتین طراحی شده اند. فولیکول ها باید بسیار تلاش کنند تا این کار را 24 ساعته و 7 ساعت انجام دهند و انرژی زیادی را در این فرآیند می سوزانند. ” “کنترل بدن بر این فرآیند پیچیده است و مانند هر چیز پیچیده ، به راحتی می توان تعادل را بر هم زد و همه چیز به هم ریخت. این علت اصلی ریزش و نازک شدن موها است. “نه

 اکثرا ریزش مو در اثر کوتاه شدن مرحله رشد در طول چرخه مو ایجاد می شود. هنگامی که دوره رشد بسیار کوتاه می شود ، موها به سرعت می ریزند ، ریزش بیش از حد اتفاق می افتد و موهای بازسازی کننده ظریف تر و کمتر قابل توجه می شوند.”

چرا ریزش مو در برخی از زنان اتفاق می افتد؟

کوتاه شدن چرخه رشد ممکن است علت اصلی ریزش مو باشد ، اما چه چیزی در ابتدا چرخه مو را دچار مشکل می کند؟ هورمون ها ، رژیم غذایی ، استرس ، ژنتیک ، پیری و مدل موهای [مضر] بسیاری از دلایل هستند دلایل ریزش مو متنوع و پیچیده است و می تواند ترکیبی از شیوه زندگی و عوامل ژنتیکی باشد.  در همه این موارد اختلال در چرخه مو و کوتاه شدن مرحله آناژن [اولین مرحله از چرخه رشد مو] نشان می دهد.

در اینجا نگاهی دقیق به برخی از شایع ترین عاملان ریزش مو می اندازیم:

  • هورمونها:: “هورمونها مولکولهای بسیار قوی هستند که به طرق عمیق بر بدن تأثیر می گذارند.بسیاری از آنها همچنین می توانند بر نحوه رشد ، متابولیسم و ​​چرخه مو تأثیر بگذارند. اگر ریزش مو به دلیل هورمون ها رخ می دهد ، معمولاً به تغییر سطوح مانند در دوران بارداری یا یائسگی مربوط می شود. با این حال ، ریزش موی هورمونی همچنین می تواند با چالش هایی در هورمون های تیروئید و هورمون هایی که تحت کنترل بارداری تغییر کرده اند ، رخ دهد.
  • رژیم غذایی: رژیم متعادل برای حفظ موهای سالم بسیار مهم است. با این حال ، با رژیم های سختگیرانه یا محدود کننده ، “ممکن است ما تمام مواد مغذی و انرژی مورد نیاز برای رشد موهای سالم را دریافت نکنیم.” “بدن یک ماشین شگفت انگیز است که به طور پیچیده تعادل انرژی و تغذیه را حفظ و مدیریت می کند. بدن شما می داند که موهای شما برخلاف قلب ، ریه ها و مغز شما برای حفظ زندگی شما ضروری نیست. وقتی بدن شما تحت استرس باشد یا مواد مغذی کافی نداشته باشید ، این مواد مغذی و انرژی را به اندامهای ضروری و دور از موها منتقل می کند. ” هنگامی که این اتفاق می افتد ، فولیکول های مو “زودرس وارد مرحله استراحت و کند شدن رشد می شوند”
  • استرس:همراه با رژیم غذایی ، استرس بر نحوه حرکت بدن و مدیریت انرژی و مواد مغذی تأثیر می گذارد.” او می افزاید: “سطوح بالای استرس مداوم بدن را در حالت مبارزه یا گریز مداوم قرار می دهد که در آن رشد مو عملکرد مهمی نیست و به نفع سیستم های دیگر کاهش می یابد.”
  • ژنتیک: ریزش موهای شما همچنین می تواند ناشی از ژن های شما باشد. با این حال  ریزش موی ژنتیکی کمی پیچیده تر است. “از مطالعات اخیر بر روی مردان ، ما می دانیم که بیش از 150 ژن درگیر هستند ، از جمله تنظیم کننده چرخه مو FGF5 (پروتئینی که رشد مو را متوقف کرده و شروع می کند). که داستان مشابهی در زنان نیز رخ می دهد.
  • داروها و بیماریها: درست مانند رژیم غذایی ، داروها نیز می توانند بر رشد موهای شما تأثیر بگذارند. برخی از داروها می توانند منجر به ریزش مو شوند و بسیاری از مردم در هفته ها و ماه ها پس از بیهوشی یا یک عمل پزشکی بزرگ دچار ریزش مو می شوند.” “بیماری طولانی مدت همچنین می تواند باعث ریزش مو شود.”
  • روند پیری: پیری همچنین می تواند بر چرخه مو تأثیر بگذارد که می تواند منجر به ریزش مو شود. فولیکول های مو ما بسیار سخت کار می کنند ، سلول های خود را تقسیم کرده و کراتین و ملانین های تشکیل شده از ساقه مو را تولید می کنند.” فولیکول های مو در چرخه رشد ، استراحت و سقوط و به دنبال آن بازسازی سلول های بنیادی باقی مانده عمل می کنند. این چرخه بارها در طول زندگی ما تکرار می شود ، فولیکول ها کمی خسته می شوند و اختلال در چرخه مو شروع می شود. ” اختلال در چرخه مو اغلب می تواند با “کوتاه شدن چرخه و کوچک سازی”

 

 • مدل مو: ما موهای خود را از طریق زنگ برای ظاهر خوب قرار می دهیم.  که می تواند پیامدهای خود را داشته باشد. “مدل موهای بسیار محکم می تواند به فولیکول ها و عضله راست کننده پیلی آسیب برساند و در نتیجه منجر به آلوپسی کششی [ریزش تدریجی مو] شود. استفاده بیش از حد از گرما و مواد شیمیایی خشن نیز می تواند باعث آسیب به پوست سر و فولیکول ها شود. “

بهترین محصولات و درمان ها برای رشد مو در زنان

ما بهترین محصولات درمانی و پیشگیری از ریزش مو را جمع آوری کرده ایم که همه آنها برای بازگرداندن جلوه برجسته شما طراحی شده اند! پس با معرفی محصولات مفید جلوگیری از ریزش مو با ما همراه باشید ‌‌.

  1. VIRTUE Flourish 5% Minoxidil Foam
    

   VIRTUE 5٪ مینوکسیدیل فوم را شکوفا کنید

   این فرمول کف ساز دارای مینوکسیدیل تأیید شده از FDA برای رشد مجدد مو در زنان است. ایده آل برای کسانی که ریزش مو را تجربه کرده اند ، این یک اکسیر خوابیده در پوست سر است که هنگام چرت زدن فعال می شود و فولیکول های مو را فعال می کند و باعث رشد مجدد در سراسر بدن می شود.

    

  2. VIRTUE Flourish Density Booster

   تا آنجا که به رشد مو مربوط می شود ، انجام یک کار سالم ضروری است. با افزودن Alpha Keratin 60ku و ترکیبی از گیاهان ، این فرمول ضخیم کننده مو باعث ترمیم شکستگی و تقویت تارها می شود. علاوه بر این ، فولیکول های خسته را تحریک می کند و در برابر آسیب های بیشتر محافظت می کند تا بتوانید به موهای براق و پررونقی دست پیدا کنید.

    

  3. Living Proof Scalp Care Revitalizing Treatment
    

   درمان احیا کننده مراقبت از پوست سر

   مراقبت از پوست سر اولین جایی است که در هنگام رشد مجدد موها به آن توجه می کنیم و این فرمول احیا کننده آن را با ترکیبی از پروتئین های مخمر ، روی نمک روی و محصور شده پوشانده است. محرک هایی که ریشه ها را بارور می کنند تا محیطی ایده آل برای پوست سر ایجاد شود. علاوه بر این ، جوجوبا که محیط متعادل پوست سر را ایجاد می کند و پپتیدهای مغذی که الیاف مو را برای ظاهر ضخیم تر در اطراف پهن می کند ، نیز شامل می شود.

    

  4. Briogeo Scalp Revival Charcoal + Tea Tree Cooling Hydration Mask
    

   Briogeo Scalp Revival Charcoal + Tea Tree Cool Cool Hydration Mask

   شما در مورد ماسک های ذغالی برای صورت خود شنیده اید-اما ماسک های ذغالی برای پوست سر شما چطور؟ این یکی از Briogeo ترکیبی از زغال سم زدایی با روغن خنک کننده درخت چای ، نعناع و نعناع برای آرام کردن پوست سر و تسکین خارش و پوسته پوسته شدن است. علاوه بر این ، اسید هیالورونیک و آلوئه ورا برای تغذیه ریشه ها با یکدیگر کار می کنند.

    

  5. Christophe Robin Cleansing Purifying Scrub with Sea Salt
    

   اسکراب پاک کننده پاک کننده کریستف رابین با نمک دریا

   برای بهبود تلاش های رشد مو ، ایجاد محیط مناسب مهم است. یکی از راه های این کار لایه برداری از پوست سر است که سلول های خشک و مرده پوست را از بین می برد و باعث جذب بهتر سرم های رشد مو می شود. این اسکراب نمک دریایی آنقدر درشت است که می تواند تجمع را از بین ببرد ، اما ملایم و مغذی است. روغن بادام و عصاره روغن دانه limnanthes با هم برای تسکین و هیدراته کردن پوست سر و افزایش درخشش کار می کنند.

    

  6. dpHUE Apple Cider Vinegar Hair Rinse
    

   dpHUE شستشوی مو با سرکه سیب

   سرکه سیب برای هرگونه  مراقبت از مو ضروری است-مخصوصا وقتی هدف رشد مو است. این فرمول به آرامی خاک و بقایای پوست سر را از بین می برد در حالی که پروتئین ها برای تقویت رشته ها کار می کنند. افزودن روغن آرگان و آلوئه ورا باعث ایجاد حس تغذیه عمیق می شود که تا موها کشیده می شود و انها را صاف و ابریشمی می کند.

    

    

  7. VIRTUE Topical Scalp Supplement
    

   VIRTUE مکمل موضعی پوست سر

   پوست سر شما به اندازه پوست صورت شما اهمیت دارد و این درمان پوست سر با این ملاحظه انجام شده است. این سرم با ترکیب پپتیدهای درجه مراقبت از پوست برای احیای پوست سر و تارها ، به علاوه اسید هیالورونیک برای افزایش مانع رطوبت ، می تواند روال مراقبت از موهای شما را بالا ببرد و به ایجاد محیطی مناسب برای پوست سر برای رشد مو کمک کند.

    

  8. évolis Professional Reverse Activator
    

   این سرم مخصوص پوست سر طراحی شده است و حاوی آنتی اکسیدان ها ، کراتین و پروتئین گندم است که باعث تقویت و محافظت از تارها می شود. و افزودن سالیسیلیک اسید خشکی و سوزش را در حالی که به طور طبیعی پوست سر را لایه برداری می کند ، هدف قرار می دهد.

    

  9. Oribe Serene Scalp Thickening Treatment Spray
    

   محصولات رشد مو که بلافاصله نتیجه دهند ، متأسفانه موجود نیستند. با این حال ، این محصول بهترین را برای جهان ارائه می دهد زیرا فرمول آن دارای مواد تشکیل دهنده قوی است – مانند ترکیبی از پپتید بیومیمتیک و عصاره شبدر قرمز برای تقویت موهای ضخیم تر – که نه تنها جادوی خود را در پشت صحنه برای بهبود شرایط پوست سر و ترویج رشد می کند. ، اما همچنین به موها برای افزایش حجم برای اهداف حالت دهی کمک می کند.این محصول برای کاهش ریزش مو توصیه میشود .

    

  10. Philip Kingsley TRICHO 7 STEP 2 Volumizing Hair and Scalp Treatment
    

   فیلیپ کینگزلی TRICHO 7 STEP 2 حجم دهنده درمان مو و پوست سر

   این عصاره مو و پوست سر با عصاره چای سبز و اسید آزلائیک چشم به جایزه رشد مو دارد. چای سبز که به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا معروف است ، می تواند پوست سر را تقویت کرده و از آسیب های محیطی ناشی از رادیکال های آزاد و آلودگی جلوگیری کرده و محیط سالم تری را ایجاد کند. این ، همراه با توانایی آزلائیک اسید برای جلوگیری از نازک شدن موها با محافظت در برابر 5a ردوکتاز (هورمونی که می تواند در نازک شدن موها نقش داشته باشد) و تحریک متیل نیکوتینات ، این محصول را به یک محصول قدرتمند تبدیل می کند.

    

  11. miriam quevedo Hair Multiplying Scalp Concentrate + Pre-Treatment Exfoliator
    

   کنسانتره ضرب کننده مو در سر موی miriam quevedo + لایه بردار پیش از درمان

   با این درمان دو مرحله ای (اختصاصی Dermstore) به پوست سر خود تحقیق و تحقیق جدی بدهید. این دوتایی کنسانتره و لایه بردار که با عوامل رشد مو و سلول های بنیادی رز تقویت شده است ، تنظیم کننده های رشد مو را برای تحریک رشد ، بهبود بازسازی ، مبارزه با عوامل محیطی و افزایش شادابی سلول های بنیادی هدف قرار می دهد. این دو محصول همچنین دارای گلوکونولاکتونا هستند که به آرامی لایه برداری می کنند و زباله ها را از بین می برند و کنسانتره جوانان Black Baccara Rose برای یک لایه محافظتی بیشتر در برابر عوامل استرس زای محیطی. این محصول برای کاهش ریزش مو مفید است.

    

  12. HairMax LaserBand 82
    

   HairMax LaserBand 82

   فکر می کنید لیزرهای خانگی فقط برای رنگ پوست شما مناسب هستند؟ دوباره فکر کنید HairMax LaserBand 82 یک دستگاه لیزر تحریک کننده مو در خانه برای انواع مو است. به لطف انرژی نوری درمانی ، فولیکول ها از طریق 82 لیزر درجه پزشکی تحریک می شوند تا موهای پرتری داشته باشند.

    

  13. Viviscal Extra Strength Hair Growth Supplements

   بیوتین تنها ویتامین نیست که می تواند به بهبود ظاهر موهای شما کمک کند. در حقیقت ، ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی مانند ویتامین C ، بیوتین و آهن موجود در مکمل های رشد موی Viviscal Extra Strength Hair Hair می تواند به انجام کار کمک کند. این مکمل های رشد مو ظاهر تارها را تقویت کرده و مواد مغذی کلیدی را برای تحریک رشد مو در اختیار آنها قرار می دهد.

    

  14. Elon R3 Extra Strength for Thinning Hair
    

   ایلون R3 قدرت اضافی برای موهای نازک

   صرف نظر از آنچه استفاده می کنید ، یک شبه رشد مو را مشاهده نخواهید کرد. اما ، Elon’s R3 Extra Strength for Thinning Hair می تواند به شما کمک کند تا با گذشت زمان و استفاده منظم به آنجا برسید. این مکمل روزانه که ترکیبی از پروتئین های غنی ، ویتامین ها و مواد معدنی برای تغذیه پوست سر و تارهای مو طراحی شده است ، برای کسانی که دچار ریزش مو هستند باید امتحان شود.این محصول برای کاهش ریزش مو توصیه می شود.

    

  15. Alterna Caviar Anti-Aging Clinical Densifying Scalp Treatment
    

   درمان ضد پیری بالینی متراکم کننده پوست سر خاویار Alterna

   در مورد رشد مو ، بیشتر بیشتر است-جایی که یک درمان متراکم کننده مانند درمان ضد پیری بالینی ضد پیری خاویار Alterna انجام می شود . این اکسیر با خاویار ، انگور فرنگی هندی و شبدر قرمز ، می تواند حجم را افزایش داده ، تغذیه را بهبود بخشد و محیطی ایده آل برای رشد مجدد ایجاد کند.

    

  16. Toppik Hair Building Fibers 75 Day
    

   Toppik Hair Building Fibers 75 Day

   علائم نازک شدن و ریزش مو را با الیاف ساختمان موی Toppik بپوشانید. این ضخیم کننده مو در انواع مختلف رنگ موهای طبیعی وجود دارد و از الیاف کراتین رنگی تشکیل شده است که به طور یکپارچه با موهای طبیعی شما ترکیب می شود ، بنابراین می توانید نقاط طاس را پنهان کرده و موهای ضخیم تری به دست آورید.این محصول برای کاهش ریزش مو مفید است.

    

محصولات مفید برای کاهش ریزش مو در بانوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *