مرغ سوخاری پروانه ای با مواد قیمتی برنج

این مرغ سوخاری پروانه ای پوستی ترد و طلایی ، گوشت آبدار و گوشت پر از برنج درست در کنار مرغ می پزد. این یک دستور العمل مناسب برای تهیه تعطیلات یا هر مناسبت خاص است ، از آنجا که یک نمایش خیره کننده دارد ، می توان آن را از قبل تهیه کرد و غذای اصلی و غذای کنار هم همزمان بپزند.

Butterflied Roast Chicken With Rice Stuffing-1-8

به نظر می رسد یک پرنده شکم پر ایده خوبی است ، درست است؟ من می دانم ، این جذابیت یک وعده غذایی یک وعده را با پروتئین و نشاسته شما به طور همزمان حفظ می کند. با این حال ، من کاملاً با آلتون براون موافقم که پر کردن شر :). (نمایش او در مورد عاشق کردن پرنده یکی از محبوب ترین فیلم ها و دستور العمل های شبکه غذایی است.).

در اینجا برخی از مشکلات مربوط به پر کردن پرنده وجود دارد.

# 1. برای اینکه مواد غذایی کاملاً پخته شود ، باید آن را خیلی بیشتر از پرنده واقعی بپزید ، بنابراین در نهایت با گوشت های جویدنی ، خشک و لاستیکی روبرو خواهید شد.

# 2. مقدار غذای پر شده در داخل پرنده مقدار ناچیزی است ، بنابراین یا باید در کناره های خود چیز بیشتری تهیه کنید ، در غیر این صورت نیمی از خانواده / مهمانان شما بسیار ناراحت می شوند زیرا غذای کافی برای همه وجود ندارد. با استفاده از این دستورالعمل ، نه تنها مرغ زودتر طبخ می شود و پوستی طلایی کاملاً ترد و یکدست می شود ، بلکه بدون هیچ مشکلی در فوق علاوه بر این از یک غذای خوشمزه برنج نیز استفاده می کنید.

از آنجایی که پرنده به راحتی در قسمت بالای چاشنی قرار می گیرد ، می توانید چیزهای بیشتری نسبت به آنچه در داخل حفره پر می کنید ، تهیه کنید. مهمتر از همه ، از آنجایی که برنج بجای محافظت و محافظت از اطراف توسط پرنده ، مستقیماً روی ورق پخت پخش می شود و مقدار زیادی از حرارت اجاق را می گیرد ، به محض اینکه مرغ کباب شود مربا کاملاً پخته می شود.

بنابراین در نهایت با چه چیزی روبرو خواهیم شد؟ مرغی مرطوب و آبدار با پوستی طلایی ، ترد و قیمه برنجی دلپذیر ، همه زودتر از مرغ سوخاری سنتی طبخ می شود. من آن را می گیرم!

مواد لازم:

Ingredients for a Butterflied Roast Chicken With Rice Stuffing

 • مرغ کامل (4/5 پوند)
 • برنج (برنج نیمه پخته یا مانده) من معمولاً از برنج سفید دانه بلند برای این دستور استفاده می کنم ، اما شما همچنین می توانید از برنج قهوه ای استفاده کنید.
 • کره یا روغن قاشق غذاخوری
 • پیاز
 • هویج
 • کرفس
 • سیر
 • نمک ، فلفل ، گیاهان خشک و ادویه جات ترشی جات ، به مزه
 • پنیر رنده شده ، اختیاری
 • گیاهان تازه (جعفری ، آویشن یا هر گیاه دیگری که دوست دارید ، مانند رزماری ، شوید ، پیاز کوهی) و غیره)

فیلم مرغ سوخاری پروانه ای با مواد پر شده برنج

چگونه یک مرغ را پروانه یا Spatchcock کنیم:

How to butterfly or spatchcock a whole chicken tutorial

برای پروانه مرغ ، با نام مستعار اسپاچاک مرغ ، شما به راحتی می توانید ستون فقرات را برش دهید و آن را باز کنید. تا حدودی شبیه پروانه است ، به همین دلیل است که به آن اینگونه گفته می شود.

چرا می خواهید این مرحله به ظاهر اضافی یا تهیه یک مرغ کامل را انجام دهید؟

 • با گسترش مرغ به این روش ، آن را به یک لایه باز می کند ، مرغ کمی سریعتر و خیلی مساوی تر می پزد.
 • وقتی مرغ را نیز به این روش طبخ می کنند خیلی راحت تر می توان برش داد / ورقه کرد.

انجام این کار نیز کاملاً ساده است ، به خصوص اگر قیچی / قیچی آشپزخانه خوبی داشته باشید. قیچی آشپزخانه این کار را بسیار آسان می کند. در امتداد یک طرف ستون فقرات مرغ را برش دهید ، سپس در امتداد طرف دیگر برش دهید. ستون فقرات را در فریزر خود ذخیره کنید تا آب مرغ خانگی تهیه کنید / بعداً

مرغ را باز کنید و یک برش کوچک درست در بالای استخوان سینه مرغ ایجاد کنید ، فقط برای اینکه بازتر شود تا صاف شود.

آماده سازی برنج:

Tutorial of making rice stuffing with sautéed vegetables.

برنج را تا حدی بپزید تا 3/4 پخته شود. (برنج باقیمانده هم خوب کار می کند.) (من از 3/4-1 فنجان برنج استفاده می کنم ، 1/2/3/4 قاشق چای خوری نمک و 1/2 فنجان آب به آن اضافه می کنم تا جوش بیاید ، کم کم بپزد و کم کم بپزد تا بیشتر آب جذب شود.)

در یک تابه ، مقداری روغن یا کره را گرم کنید. پیاز ، هویج ، کرفس و سیر را اضافه کنید. نمک ، فلفل و سایر گیاهان خشک و ادویه جات را مزه دار کنید. آنقدر بپزید تا همه سبزیجات نرم شوند. سبزیجات را به برنج اضافه کنید.

اگر از پنیر رنده شده استفاده می کنید ، قبل از افزودن برنج ، برنج و سبزیجات را کمی خنک کنید. اگر آن را در حالی که داغ است اضافه کنید ، پنیر به جای اینکه به طور مساوی در برنج پخش شود ، در یک کلوخه بزرگ ذوب می شود. گیاهان و ادویه های خشک بیشتر را اضافه کنید تا مزه دار شوند و همچنین گیاهان تازه را نیز میل کنید. در صورت نیاز نمک اضافه کنید.

سایر گزینه های پر کردن برنج:

به جای برنج سفید ، می توانید از برنج قهوه ای نیز استفاده کنید. ابتدا آنرا بپزید. در اینجا یک دستورالعمل آسان برای چگونگی وجود دارد برای پختن برنج قهوه ای.

همچنین می توانید طعم برنج را با استفاده از انواع مختلف سبزیجات تنظیم کنید. در تابستان از مقداری گوجه فرنگی ، فلفل ، اسفناج و … استفاده کنید. در پاییز ، من دوست دارم کدو تنبل ، کدو تنبل ، قارچ اضافه کنم. قبل از افزودن به برنج ، همه سبزیجات را تفت دهید تا نرم شوند.

جمع آوری مواد برنجی و مرغ پروانه ای

Butterflied Whole Chicken with Rice Stuffing

مرغ ها را سخاوتمندانه با نمک و فلفل از هر دو طرف چاشنی دهید. همچنین می توانید برخی از گیاهان و ادویه ها را برای مزه دار کردن اضافه کنید. در این مرحله می توانید مرغ را در ظرف قرار دهید ، آن را محکم بپوشانید و در یخچال نگهداری کنید تا آماده تفت دادن شود. همچنین می توانید برنج را آماده کرده و در یخچال نگهداری کنید. هنگام تهیه این غذا برای تعطیلات یا حتی یک شام معمولی ، این یک گزینه واقعا عالی است. مرطوب شدن و آب میوه گیری مرغ بیشتر و خوش طعم تر خواهد بود.

فر را با دمای 400 درجه فارنهایت گرم کنید. برنج را روی ورق پخت آماده آماده کنید و آن را به شکل بیضی درآورید. به پرنده خود چشم بزنید و برنج را بستری کنید تا روی آن استراحت کند. اگر پرنده شما در طرف کوچکتر باشد ، ممکن است در آخر با مقداری برنج باقی مانده روبرو شوید. اگر مرغ شما 5 پوند خوب باشد ، می توانید تمام مواد زیر را جای دهید. (فقط توجه داشته باشید که 1 فنجان برنج نپخته برای 4 وعده به اندازه کافی عملکرد دارد. اگر از پرنده کوچکتر استفاده کنید ، در کنار آن برنج کمتری برای سرو خواهید داشت.)

مرغ پروانه ای را روی برنج قرار دهید. مرغ باید برنج را کاملا بپوشاند. اگر مقداری برنج از لبه ها بیرون زده باشد ، خوب است.

در فر از قبل گرم شده قرار دهید و حدود 1 ساعت آن را بپزید ، تا دماسنج فوری شما 165 درجه در سینه مرغ و 175 درجه در ضخیم ترین قسمت ران بخورد. مرغ خیلی راحت پخته می شود ، بنابراین 45 دقیقه بعد از قرار دادن مرغ در فر شروع به بررسی مرغ می کنم.

قبل از تراشیدن مرغ اجازه دهید حدود 15 دقیقه استراحت کند. آن را با برنج سرو کرده و با گیاهان تازه تزئین کنید.

Butterflied Roast Chicken With Rice Stuffing-1-8

کندن مرغ وقتی پروانه است بسیار راحت تر است و همچنین بسیار آبدار است.

چاپ

مرغ سوخاری پروانه ای با مواد برنجی

این مرغ سوخاری پروانه ای پوستی ترد و طلایی ، گوشت آبدار و گوشت قیمه برنج درست در کنار مرغ می پزد. این یک دستورالعمل مناسب برای تهیه تعطیلات یا هر مناسبت خاص است ، از آنجا که یک نمایش خیره کننده دارد ، می توان آن را از قبل تهیه کرد و غذای اصلی و غذای کنار هم همزمان پخته می شوند.

 • نویسنده: کارخانه طعم دهنده اولگا
 • زمان آماده سازی: 15 دقیقه
 • زمان پخت: 1 ساعت
 • کل زمان: 1 ساعت 15 دقیقه
 • عملکرد: 4 1 x
 • رده: Entree
 • 1 مرغ کامل ( 4 5 lbs)
 • 3/4 1 فنجان برنج نپخته
 • 1 قاشق غذاخوری کره یا روغن
 • 1 پیاز ، خرد شده
 • 1 هویج ، رنده شده
 • 1 ساقه کرفس ، خرد شده
 • 2 4 حبه های سیر ، خرد شده
 • نمک ، فلفل
 • گیاهان و ادویه جات خشک را میل کنید
 • 1/2 1 فنجان پنیر رنده شده ، اختیاری
 • گیاهان تازه ، خرد شده (جعفری ، آویشن ، شوید ، پیازچه و غیره)
 1. فر را با دمای 400 درجه فارنهایت گرم کنید.
 2. ستون فقرات را با استفاده از قیچی یا قیچی آشپزخانه از مرغ جدا کنید. مرغ را سخاوتمندانه با نمک و فلفل مزه دار کنید. همچنین می توانید با گیاهان خشک و سایر چاشنی ها مزه دار شوید.
 3. برنج را با توجه به دستورالعمل بسته ، کمی پخته و بپزید. برنج شما باید 90٪ پخته شود.
 4. در حالی که برنج در حال پخت است ، در ماهی تابه روغن یا کره را گرم کنید. پیاز ، هویج ، کرفس و سیر را اضافه کنید. نمک ، فلفل و سایر گیاهان خشک و ادویه جات را مزه دار کنید. حدود 5 دقیقه روی حرارت متوسط ​​بپزید تا همه سبزیجات نرم شوند.
 5. وقتی برنج پخت ، آن را آبکش کرده و سبزیجات را به آن اضافه کنید. مخلوط کنید تا ترکیب شود. در صورت استفاده ، کمی خنک شده و سپس پنیر رنده شده را اضافه کنید. بخشی از گیاهان تازه را اضافه کرده و مخلوط کنید تا ترکیب شود.
 6. برنج را روی یک ورقه بزرگ پخت لبه دار بریزید و آن را به شکل بیضی درآورید. مرغ پروانه ای را روی برنج قرار دهید. مرغ باید برنج را کاملا بپوشاند.
 7. در فر از قبل گرم شده قرار دهید و حدود 1 ساعت آن را بپزید ، تا دماسنج فوری شما 165 درجه در سینه مرغ و 175 درجه در ضخیم ترین قسمت ران بخورد. قبل از تراشیدن مرغ اجازه دهید حدود 15 دقیقه استراحت کند. با برنج سرو کنید و برنج را با گیاهان تازه بیشتری تزیین کنید.

یادداشت ها

دستورالعمل های آماده سازی مرغ و برنج به صورت پیشرفته:

می توانید مرغ را پروانه کرده و با نمک ، فلفل و سایر ادویه جات ترشی جات دهید و تا یک روز قبل در یخچال نگهداری کنید. برنج و سبزیجات را نیز می توان پخت و یک روز قبل مخلوط کرد و آنها را در یخچال نیز نگهداری کرد.

تمام روزی که مرغ و برنج را سرو خواهید کرد این است که آنها را از یخچال خارج کنید در حالی که فر را گرم می کنید تا مرغ کمی به دمای اتاق برسد ، برنج و مرغ را روی آن جمع کنید ورقه پخت و در فر تفت دهید.

این دستورالعمل در اصل در 11 مارس 2014 منتشر شده است. من برای آسان تر کردن دستور العمل یک ویدیو اضافه کردم و دستورالعمل ها را روشن کردم ، اگرچه دستور العمل هنوز همان است.

مرغ سوخاری پروانه ای با مواد قیمتی برنج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35