منچستر سیتی در سه فصل عنوان دوم لیگ برتر را کسب می کند

این هفته لیگ برتر به پایان رسید.

منچسترسیتی برای چهارمین بار در تاریخ باشگاه و بار دوم در سه فصل قهرمان تاج شد.

گرچه یک تساوی در روز آخر کافی بود. مانوئل پلگرینی با پیروزی مقابل وسته هام عنوان قهرمانی را به پایان رساند تا کارزار خود را در ورزشگاه اتیاد در یک جشن عالی و با 102 گل خیره کننده برای فصل به پایان برساند.

مربی پلگرینی در اولین فصل حضور خود در انگلیس تأثیر فوری گذاشت ، بیایید به شیلی گوش کنیم.

پلگرینی گفت: “ما تنها تیمی بودیم که تا پایان در چهار رقابت شرکت کردیم. بنابراین شاید این یک فشار باشد ، اما من تکرار می کنم مهمترین چیز این است که بازیکنان به آنچه ما انجام دادیم اعتقاد دارند. “‘

” تیم هرگز استعفا نداد تا ادامه ندهد و ما در 5 بازی گذشته پیروز شدیم. پایان فصل که خواهیم دید امتیازات بیشتری دارد. خوشبختانه این تیم ما بود. ” پاک کردن شهر برای کسب افتخارات برتر. سرخ ها در نهایت دو امتیاز دوم را با سرعت پشت سر گذاشتند.

چلسی علی رغم اینکه خیلی قانع کننده نبود ، کارزار را به مقام سوم محکم پایان داد. اما برای ژوزه مورینیو ، فصل پرحاشیه آنها فقط یک مرحله گذر است.

مورینیو گفت: “من فکر می کنم موقعیت 3 یک درام نیست. این موقعیتی است که ما باید در این دوره انتقالی بپذیریم. ” برای اولین بار در 25 سال و بدون فوتبال اروپا برای 25 سال.

عنوان لالیگا به سیم

عنوان اسپانیایی تصمیم می گیرد روز آخر شنبه آینده.

اتلتیکو مادرید این فرصت را داشت که اوایل بازی را در خانه مالاگا به پایان برساند.

بازی نهایی اتلتیکو در برابر رقیبان عنوان بارسلونا با مردان دیگو سیمئونه است. برای جشن گرفتن اولین عنوان خود در 18 سال ، فقط به یک قرعه کشی احتیاج دارید.

بارسلونا در هنگام تساوی با الچ ، نتوانست از خط مقدماتی مسابقه رقیب خود سود ببرد.

پس از بسیاری از مشکلات خارج از زمین ، این اصطلاح بارسا ناامید است تا به پایان برسد فصلی شگرف را در اوج خود قرار دهد.

این آخرین فرصت آنها برای برنده شدن در هر اصطلاح نقره ای است.

رئال مادرید کارلو آنچلوتی از نظر ریاضی از کار خارج است. امیدهای رئال با شکست در Vigo روز یکشنبه ناپدید شد ، امیدوارم که یک فصل برنده سه برابر با آن ناپدید شود. تمام تمرکز در این باشگاه اکنون کاملاً در فینال لیگ قهرمانان است.

بنابراین با انجام یک بازی در لالیگا ، بارسا و اتلتیکو به پایین می روند.

سان سیرو از کاپیتان دیرینه خود تشکر کرد. خاویر زانتی 40 ساله آخرین بازی خانگی خود را بعد از 19 سال با اینتر انجام داد و با خداحافظی دوستانه و اشک آور از هوادارانش به پایان رسید.

آخرین بازی خانگی او مقابل لاتزیو بود در مرحله نهایی بازی های مقدماتی.

اگرچه هافبک بسیار محبوب و بسیار محترم آرژانتینی ، هفته آینده پرده را برای حرفه ای برجسته اش به ارمغان می آورد ، اما او همچنان در باشگاهی که در آن حضور دارد ، نقش برجسته ای را بازی می کند. نقش معاون رئیس جمهور را بر عهده بگیرید.

.

منچستر سیتی در سه فصل عنوان دوم لیگ برتر را کسب می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *