میشل اوباما ، بانوی اول سابق ، دوست داشت که پیروان اینستاگرام خود بدانند “شما تنها نیستید” در طول همه گیری جهانی. او با یک پیام قدرتمند از امید و منابع در مورد چگونگی حمایت از جوامع به سکوی رسانه های اجتماعی رفت.

میشل اوباما به 22 اینچ. اینستاگرام در 22 مارس. بانوی اول ، 56 ساله ، پست چرخ فلك خود را شروع كرد ، كه دارای منابعی است كه چگونه شهروندان می توانند در طول كروون ویروس به كمك شهروندان به جامعه خود كمك كنند. همه گیر ، با یک پیام اطمینان بخش. وی گفت: “این چند هفته گذشته برای بسیاری از ما ترسناک و دشوار بوده است. ما فقط نقشه ای برای آنچه که در حال حاضر تجربه می کنیم نداریم – که به خودی خود می تواند احساس اضطراب ، تنهایی و ترس را به وجود آورد. ” “نگران نباشید نگرانی هایی راجع به سلامتی و ایمنی والدین ، ​​فرزندان و عزیزانمان و امنیت مالی بسیاری از خانواده ها داشته باشیم.”

سپس ، خانم اوباما به کسانی که پیام او را می خوانند ، آرامش بخشید و گفت ، “هر آنچه که الان می گذرد ، می خواهم بدانم که شما تنها نیستید. حتی وقتی که ما مسافت اجتماعی را تمرین می کنیم ، این حالت عادی چیزی است که با هم می فهمیم. ” بانوی اول سابق ، که همیشه بسیار باورنکردنی بوده با عموم آمریکایی باز کنید در مورد مبارزات خود ، سفر به زندگی و موارد دیگر ، حتی در پیام صمیمانه او شخصی شد. “در مورد من ، من می دانم وقتی احساس ناراحتی می کنم که برداشتن تلفن و تماس با یکی از دوستانم می تواند شگفتی کند. من همچنین می دانم که نزدیکی به اجتماعم به من کمک می کند تا احساس ارتباط و نیرومندی کنم. سپس ، اوباما همیشه رهبر باهوش ، در پست خود “چند پیشنهاد” ارائه داد تا به همه کمک کند تا در جمع خود باشند.

در میان پیشنهاداتی که خانم اوباما مطرح کرده است ، برخی شامل اعطای احترام به والدین شاغل با پیشنهاد خواندن داستانی به فرزندشان ، در حالی که با این عادی جدید مطابقت داشتند. بانوی اول پیشین نیز از پیروانش خواسته است كه با گذاشتن یادداشت بر روی درب ، مواد غذایی را برای “همسایگان در معرض خطر و بزرگتر شما” جمع كنند. یکی از راه حلهای خلاقانه برای کاهش استرس وضعیت فعلی دنیای ما ، شامل فراخوانی بیمارستان محلی و سفارش مرخصی برای پرستاران ، پزشکان و کارمندان است که با شجاعت شبانه روزی کار می کنند تا از سلامت بسیاری از بیماران درگیر اطمینان حاصل کنند. اما این پیام آخر او بود که بیشترین راحتی را به پیروانش بخشید.

مشاهده این پست در اینستاگرام

این چند هفته گذشته ترسناک و برای بسیاری از ما دشوار است. ما فقط نقشه ای برای آنچه که در حال حاضر تجربه می کنیم نداریم – این که به خودی خود می تواند احساس اضطراب ، تنهایی و ترس را به وجود آورد. ناگفته نماند که نگرانی هایی راجع به سلامتی و ایمنی والدین ، ​​فرزندان و عزیزانمان و امنیت مالی بسیاری از خانواده ها احساس می کنیم. هرچه را که الان می گذرید ، می خواهم بدانید که تنها نیستید. حتی وقتی که ما مسافت اجتماعی را تمرین می کنیم ، این حالت عادی چیزی است که با هم می فهمیم. در مورد من ، من می دانم وقتی احساس ناراحتی می کنم که برداشتن تلفن و تماس با یکی از دوست دخترانم می تواند باعث شگفتی شود. من همچنین می دانم که ماندن در مجامعم به من کمک می کند تا احساس ارتباط و نیرومندی کنم. اگر مطمئن نیستید که این روزها به نظر می رسد ، من برای شروع کار چند پیشنهاد ارائه داده ام. اما این به هیچ وجه یک لیست جامع نیست! نظر خود را در زیر با روشهایی که در این اوقات سخت برای جامعه خود نشان داده اید ، اضافه کنید. و فراموش نکنید: خوب است که نفس بکشید. با خود مهربان باشید. در صورت لزوم از سیستم خارج شوید ، در صورت امکان استراحت کنید و به دیگران بگویید که دوست دارید کمی کمک کنید. مصورها:grantagold Graphics:linseyfields

پستی که توسط میشل اوباما (@ michelleobama) در

تصویر نهایی در پست چرخ فلک آمده است: “یک چیز دیگر … با خودتان ملایم باشید.” از آنجا که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و سازمان بهداشت جهانی همچنان به تحقیق در مورد روش های روزانه و شبانه برای مبارزه با و گسترش شیوع COVID-19 می پردازند ، بسیاری از آنها احساس ناراحتی می کنند. اما پیام الهام بخش و پرهیجان خانم اوباما این امید را که برای روز به آن نیاز داشتند ، به پیروانش بخشید.

 

.

میشل اوباما مشاوره در مورد چگونگی کنار آمدن با “اضطراب ، تنهایی و ترس” در طول بحران را به اشتراک می گذارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *