پست امروز با تقدیر از دکتر ویتنی روبان ، دکتری ، متخصص خواب کودکان و مربی سلامتی است.

متداول ترین مشکلات کودکان مربوط به خواب در خصوص زمان خواب است. فرایندی که باید حداکثر 15 دقیقه طول بکشد و یک راه آرامش بخش برای پایان روز باشد ، در عوض ، اغلب با استدلال ، اشک و نبرد به طول می انجامد. خوشبختانه ، تا زمانی که والدین تعهد و قوام خود را حفظ کنند ، خوابیدن در هر خانه می تواند زمان خوشی باشد. در اینجا 10 نکته برای جلوگیری از جنگ در هنگام خواب آورده شده است.

10 نکته برای کمک به کودکان و نوجوانان بیشتر بخوابید

  1. یک ساعت مناسب تنظیم کنید و با این سازگار باشید زمان خواب را تنظیم کنید. به طور معمول ، کودکان از 4 ماهگی تا 6 سالگی باید 11 تا 12 ساعت خواب بی وقفه در شب داشته باشند. کودکان 7 تا 12 ساله در حالت ایده آل باید 10 تا 11 ساعت خواب شبانه را تجربه کنند. نوجوانان شبانه 9 تا 10 ساعت خواب نیاز دارند.
  2. باد کردن قبل از خواب. بعد از صرف شام زمان مناسبی برای شروع باد کردن هرگونه رفتار تحریک کننده مانند بازی خشن و تند و تیز است. اگر زمان حمام برای کودک شما آرامش بخش است ، آن قسمت از کارهای روزانه عصر را انجام دهید. همچنین ایده خوبی است که چراغ های داخل خانه را کم نور کنید ، موسیقی آرامبخش بگذارید و استفاده از وسایل الکترونیکی را حداقل یک ساعت قبل از خواب متوقف کنید.
  3. ایجاد یک محیط خواب در فرزندتان. اتاق مناسب برای خواب. اطمینان حاصل کنید که اتاق ساکت ، تاریک ، ایمن و غیر تحریک کننده است.
  4. آمادگی برای خواب قبل از خواب. حتماً همه چیز را داشته باشید که شما و فرزندتان قبل از شروع کارهای روزمره به روال خواب و خواب در اتاق کودک خود نیاز دارید. این کار باعث می شود که شما یا فرزندتان به محض شروع رسمی خواب از اتاق خارج شوید.
  5. ساعتهای دیجیتالی را در اتاق نشیمن و اتاق خواب کودک خود قرار دهید. داشتن روشی مشخص برای کودک دیدن اینکه زمان خواب رفتن است ، کودک می تواند بر تجربه خواب خود کنترل کند.
  6. یک روال مختصر ، سازگار و غیر تحریک کننده در زمان خواب ایجاد کنید. زمان خواب روزمرگی سطح اضطراب را برای کودکان و بزرگسالان پایین می آورد ، زیرا همه می دانند که قرار است در آینده قرار بگیریم یک روال خواب ممکن است شامل تغذیه ، کتاب و برخی اوقات نوازش باشد.
  7. روال خواب کودک کودکتان را به اندازه کافی زود شروع کنید تا کودک شما قبل از پرخاش خوابیده باشد. هیچ روال خواب نباید باشد. طول بیشتر از 15 دقیقه باشد. بنابراین ، اگر می خواهید فرزندتان ساعت 7 خواب باشد ، باید ساعت 6:30 از خواب شروع کنید. این کار باعث می شود زمان کافی برای روال و کودک شما به آرامش از خواب بگذرد. ​​
  8. کودکان معمولاً باید از خواب بیدار شوند. آنها باید از شما خارج شوند و از اتاق آگاه باشند. قادر به آرامش خود برای خوابیدن به روشی سریع و آرام. در صورت وجود بیدار شدن از خواب در شب یا نه به دلیل بیماری یا جراحتی ، این امکان را به کودک می دهد که در هنگام شب آرامش بخشد.
  9. برای کودکان بزرگتر ، مطمئن شوید که مکالمه خواب در اطراف متمرکز است. افکار مثبت و خوشحال. شما می توانید یک موضوع “بهترین قسمت از روز من بود” را به گفتگوی شبانه خود قبل از خواب اضافه کنید. در طول روز یک “زمان مکالمه” اختصاص دهید تا بحث و گفتگوهای مربوط به هر چیزی که کودک شما را نگران کرده باشد متمرکز شود. فرزند شما باید بداند که شما در مورد ترس و اضطراب درمورد بحث در دسترس خواهید بود ، اما خواب برای گفتگوهای متمرکز در مورد چیزهایی که باعث لبخند زدن ما می شوند ، محفوظ است.
  10. ایجاد یک نمودار پاداش قانون خواب. یکی از مهمترین قانون خواب فرزندتان را انتخاب کنید و آن را روی نمودار بنویسید. کودک شما می تواند به شما در تزئین نمودار کمک کند تا او بخشی از روند خواب را احساس کند.

whitney-roban-profile بنیانگذار خواب ما را حل کن و SLEEP WELL / WORK WELL ، دکتر ویتنی رابان خواب را یک ضرورت می داند ، نه لوکس. او با یک فلسفه زندگی و کار می کند: فرزندپروری یکی از سخت ترین مشاغل است ، وقتی خانواده نتواند بخوابد ، دشوارتر می شود. ماموریت وی هدیه دادن خواب به خانواده ها از طریق انتشار اطلاعات و سیستم آموزش خواب مبتنی بر پشتیبانی عاطفی و همچنین کارگاه های آموزش سلامتی والدین و شرکت است. او در حال حاضر در دو نیویورک به همراه دو فرزند خود در سنین 10 و 12 سالگی زندگی می کند. 

.

نبردهای خواب: 10 نکته برای کمک به کودکان در خواب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *