نحوه اضافه کردن موسیقی به Spark Video با Soundtrap

اگر تا به حال یک فیلم یا نمایش تلویزیونی را تماشا کرده اید و احساس می کنید موسیقی جابجا شده است ، می دانید موسیقی متن فیلم چقدر قدرتمند برای یک بیننده است. خواه این آهنگ آغازین Game of Thrones باشد یا موسیقی مورد اعتبار فارست گامپ باشد ، زیرا مصرف کنندگان ما اغلب با آنچه در پس زمینه صحنه بازی می کند ارتباط عاطفی دارند. . همه ما می دانیم که این یک حادثه نیست ، بلکه تصمیمی کاملاً فکر شده توسط سازندگان فیلم و سازندگان تلویزیون است.

افزودن موسیقی به فیلم Spark Video

برای انتخاب موسیقی “صحیح” برای همراهی با یک ویدیو ، دانش آموزان باید درک عمیقی از محتوا و چگونگی احساس مخاطب خود داشته باشند. دنبال کنندگان وبلاگ می دانند که من طرفدار بزرگی از ابزارهای Adobe Spark ، و بن فورتا و من حتی یک کتاب درباره با استفاده از Spark برای ارتقاء خلاقیت در کلاس خود ). Spark Video ابزاری برای ساخت فیلمبرداری رایگان آنها است و در هنگام موسیقی گزینه های زیادی دارد. اما اگر دانش آموزان شما علاقه مند به ایجاد آهنگ های پس زمینه خود هستند ، یک ابزار EdTech خارق العاده وجود دارد که می خواهید آن را کشف کنید.

Soundtrap ابزاری برای ضبط است که دانش آموزان می توانند از آن به طور مشارکتی یا مستقل استفاده کنند. دانش آموزان می توانند صدای خود را هنگام صحبت کردن یا ضبط همزمان با نواختن ساز ، ضبط کنند. از طرف دیگر ، دانش آموزان می توانند حلقه هایی را برای ایجاد آهنگ موسیقی خود ترکیب کنند. اگرچه Adobe Spark انتخاب فوق العاده ای از موسیقی بدون استفاده از حق امتیاز و استفاده رایگان برای کاربران ساخته شده است ، ممکن است دانش آموزان بخواهند موسیقی را بسازند تا همراه با یک ویدیو همراه شوند.

من همچنین سازمان دهنده گرافیکی ایجاد کرده ام که می توانید با Adobe Spark استفاده کنید – آنها را به صورت رایگان در اینجا بارگیری کنید.

ابزار موسیقی Soundtrap

چه زمان ممکن است این اثر؟ تصور کنید دانشجویان در حال خلاصه یک رویداد مهم در تاریخ هستند و می خواهند لحن را برای مخاطبان خود تنظیم کنند. یا تصور کنید که دانش آموزان می خواهند کسی را متقاعد کنند که اقدامی کند و آهنگی ایجاد کند که توجه مخاطبان آنها را به خود جلب کند و در طول فیلم خود تنش ایجاد کند.

مکالمات و ارتباطاتی که می توانید در کلاس برقرار کنید ، واقعاً بی پایان است! ایجاد فرصت برای دانشجویان برای ایجاد موسیقی برای فیلم Spark Video می تواند مباحث عمیق را ترویج کند ، به دانش آموزان کمک کند تا واژگان را به زندگی بیاورند و دانش آموزان را ترغیب کنند که مخاطبان خود را در نظر بگیرند ، همه به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از یک پروژه کلاس درس است.

من یک طرفدار بزرگ Soundtrap هنگام جستجوی ابزار پادکست و موسیقی سازی که در هر دستگاه کلاس دوستانه باشد ، دوستانه است. Soundtrap دارای نسخه رایگان و پولی برای مصرف کنندگان و نسخه پرداخت شده برای مدارس است و در یک مرورگر وب و همچنین برنامه های موبایل کار می کند. دانش آموزان می توانند در دستگاه های مختلف وارد سیستم شوند و برای ایجاد یک آهنگ موسیقی به صورت مشترک یا به تنهایی کار کنند. حتی ممکن است اوایل این ماه برخی از اسنک های من را از سفر من به دفتر Spotify (شرکت اصلی آنها) مشاهده کنید در صفحه اینستاگرام من .

نحوه استفاده از Soundtrap

همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید ، پس از ورود به Soundtrap ، شروع یک پروژه جدید واقعا ساده است. دانش آموزان می توانند موسیقی خود را ضبط کنند یا حلقه ها را با هم ترکیب کنند. در تصویر زیر می توانید ترکیبی از سازها را برای ایجاد یک مسیر گرد هم آورید.

An Adobe Spark and Soundtrap combo is ready for your classroom! Learn how to combine these two favorite tools with student creators.

هنگامی که دانش آموزان از مسیر ایجاد شده خوشحال می شوند ، Soundtrap گزینه صادراتی بسیار ساده ای دارد. اگر گزینه صادرات به عنوان یک فایل MP3 را انتخاب کنید ، این فایل در دستگاه شما ذخیره می شود. تصویر زیر از یک مرورگر Chrome در MacBook Pro است ، اما شما می توانید همان مراحل را در هر دستگاهی – از جمله تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی دنبال کنید.

An Adobe Spark and Soundtrap combo is ready for your classroom! Learn how to combine these two favorite tools with student creators.

اکنون دانش آموزان شما می توانند پروژه خود را با ایجاد موسیقی یا اول ساختن ویدئوی خود شروع کنند. اگر دانش آموزان بخواهند یک قطعه موسیقی را در طول ویدیوی خود تکرار کند ، مهم نیست که آهنگ موسیقی آنها چه مدت است ، Spark Video به طور خودکار آن را حلقه می کند تا با طول فیلم خود متناسب باشد. اگر آنها بخواهند آهنگشان در آن زمان با فیلم خود به ضربانهای خاصی برخورد کند ، دانش آموزان می خواهند Spark Video ابتدا و به طول و توجه داشته باشید که چه وقت ممکن است صدای خاصی بخواهد در.

Spark و Soundtrap Smash App

صرف نظر از نظمی که شما موسیقی متن فیلم و فیلم خود را ایجاد می کنید ، مراحل بارگیری یکسان است. یک ویدیوی جدید Spark ایجاد کنید یا یک پروژه موجود را باز کنید. در گوشه سمت راست بالا گزینه ای برای Music مشاهده خواهید کرد. در اینجا می توانید دکمه بارگذاری ( افزودن موسیقی من ) را برای افزودن موسیقی از رایانه خود انتخاب کنید. هنگامی که دانش آموزان موسیقی خود را اضافه کردند ، می توانند حجم و پیش نمایش را قبل از ذخیره پروژه نهایی تنظیم کنند.

An Adobe Spark and Soundtrap combo is ready for your classroom! Learn how to combine these two favorite tools with student creators.

.

نحوه اضافه کردن موسیقی به Spark Video با Soundtrap

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *