نکاتی برای کمک به کودکان در تنظیم زمان صرفه جویی خواب آنها

راهکارهایی برای کمک به کودکان در تنظیم زمان صرفه جویی در خواب

Little girl in crib

به فرزندتان اجازه دهید بعد از نیم ساعت بخوابد. جمعه و نیم ساعت دیگر روز شنبه. این امر باعث می شود تا تمام آخر هفته بدون ایجاد اختلال در روال عادی خود ، تنظیم شوند. از آن 30-60 دقیقه اضافی برای یک شب بازی خانوادگی ، خواندن یا قصه گویی استفاده کنید. سعی کنید کودک خود را با فعال بودن زیاد قبل از خواب نپوشید. هنگامی که کودکان انرژی زیادی را آزاد می کنند ، ممکن است دچار خستگی بیش از حد شوند و این می تواند باعث شود تا در طول شب خواب بیشتری بروند یا به بی خوابی دچار شوند.

زمان چرت زدن را تنظیم کنید: خارج از 15-30 دقیقه. شروع زمان چرت زدن کمی بعداً با افزایشهای کوچکتر نسبت به پایان هفته ، باعث می شود کودک شما در روز یکشنبه به ساعت اضافی تنظیم شود. و پرده ها بسته هستند تا نور خورشید صبح روز یکشنبه کودک شما را از خواب بیدار نکند. آنها را در وقت عادی خود بیدار کنید. اگر از یک ساعت به موقع استفاده می کنید (مانند یک که چراغ روشن می شود هنگام خارج شدن از رختخواب) حتما ساعت جمعه یا شنبه را تنظیم کنید تا صبح به طور صحیح روشن شود.

از موارد اضافی استفاده کنید ساعت. در صورت عدم موفقیت همه ، صبح روز یکشنبه با فرزندان خود از یک ساعت اضافی لذت ببرید! آنها را مجبور نکنید که به رختخواب بروند. صبحانه را باهم بپزید ، برو به طبیعت راه بروید یا در مورد برنامه های روز خود بحث کنید. اگر نوزادی دارید که زودتر از خواب بیدار می شود ، سعی کنید هر روز ممکن است چرت بزنید تا روز ممکن است به طور منظم برنامه ریزی شده روز یکشنبه خود نگه دارید.

همه کودکان متفاوت هستند. برخی ممکن است در تنظیم تغییر زمان مشکلی نداشته باشند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است چند روز طول بکشد تا به طور کامل تنظیم شود.

.

نکاتی برای کمک به کودکان در تنظیم زمان صرفه جویی خواب آنها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *