نکاتی در خصوص افراد بزرگسال که به افسردگی دچار هستند.

اگر در زندگی روزمره با افسردگی مواجه هستید ، ممکن است گاهی اوقات با انجام وظایف و مسئولیتهای روزمره مشکل داشته باشید.

“بزرگسالی” اصطلاحی است که شما ممکن است با به کار بردن این واژه برای توصیف کارهایی از قبیل موارد زیر استفاده کنید:

  • رفتن به محل کار
  • پرداخت قبض های شما
  • تمیز و منظم خانه خود را حفظ کنید
  • حفظ روابط مهم

انجام هر یک از این وظایف ممکن است در صورت بروز علائم افسردگی بیش از حد احساس شود. در حالی که برخی از آنها ممکن است احساس خستگی و خستگی کنند ، اما برای زندگی روزمره شما مهم هستند.

در اینجا هفت نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا هنگام افسردگی ، مسئولیت های خود را متعادل کنید.

شما و پزشکتان می توانید با هم همکاری کنید تا یک برنامه درمانی تهیه کنید. این به شما در درمان علائم افسردگی کمک خواهد کرد و راحت تر می توانید از خواسته های زندگی خود بهره مند شوید.

درمان افسردگی ممکن است شامل داروها ، درمانی یا ترکیبی از هردو باشد. پزشک شما ممکن است اصلاحات در شیوه زندگی ، مانند تغییر در رژیم غذایی یا ورزش روزمره شما را نیز توصیه کند.

آنچه را که باید هر روز انجام دهید ، بنویسید یا برنامه ریزی کنید و سعی کنید آن برنامه را هرچه بیشتر تکرار کنید. روال به شما کمک می کند تا یک ریتم پیدا کنید و لیست کارهای خود را متعادل کنید ، همه در حالی که از انرژی ذهنی کمتری استفاده می کنید.

این به شما کمک می کند تا وظایف و مسئولیت های خود را انجام دهید و از احساس غرق شدن خودداری کنید. یک کاغذ یا تقویم دیجیتالی و لیست کارها را در نظر بگیرید تا به شما در سازماندهی و مهمترین چیزها کمک کند.

یک پروژه بزرگ در محل کار یا خانه ممکن است احساس غیرقابل تحمل کند و علائم افسردگی را به وجود آورد. به جای اینکه به نتیجه نهایی بنایی بنگرید ، سعی کنید پروژه را به قطعات کوچکتر تقسیم کنید.

اهداف قابل دستیابی را در طول راه تعیین کنید تا به شما در نهایی کردن محصول نهایی کمک کند. سعی کنید مقادیر کوچک و به موقع کار را هر ساعت یا روز به اتمام برسانید تا پروژه کامل شود. این به شما کمک می کند تا استرس خود را مدیریت کرده و انرژی خود را به صورت مؤثر هدایت کنید. فعالیت ها ، رویدادها و تعهدات بیش از حد. به خودتان فرصت دهید تا رفع فشار و حفظ سایر جنبه های مهم بهزیستی خود را انجام دهید.

اگر کارهای زیادی برای انجام کار خود دارید ، با سرپرست و همکاران خود در مورد عدم تعادل بار کار خود صحبت کنید.

تغذیه سالم ، ورزش و تفریح ​​اوقات فراغت برای سلامتی جسمی و عاطفی مهم هستند. سعی کنید در کارهای روزمره این جنبه های مهم مراقبت از خود را کنار بگذارید.

برای آسان تر کردن مراقبت از خود ، در نظر بگیرید:

  • پیوستن به یک کلاس ورزش گروهی
  • ثبت نام در خبرنامه ها یا مجلات دارای ویژگی های سالم نکات زندگی ، مانند دستور العمل ها
  • سرمایه گذاری در یک سرگرمی

به جای پنهان کردن احساسات یا علائم افسردگی ، سعی کنید با عزیزان در مورد آنها صحبت کنید. صحبت با افراد موجود در حلقه درونی شما در مورد عوامل استرس زا در زندگی شما مفید است. روابط می تواند به شما کمک کند یک پرسپولیس را پیدا کنید و به شما توصیه های مفیدی را ارائه دهید.

همچنین می توانید عضویت در یک گروه پشتیبانی بصورت آنلاین یا حضوری را در نظر بگیرید تا مشاوره خود را با دیگران در میان تجربه های مشابه به اشتراک بگذارید. شما. مزایای یک همراه حیوان اگر وضعیت زندگی شما به حیوان خانگی اجازه می دهد و شما مستعد ابتلا به آلرژی نیستید ، یک حیوان خانگی ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که شما به آن نیاز دارید.

مراقبت از حیوان ممکن است به شما در مدیریت افسردگی و همچنین استرس ، اضطراب و … کمک کند.

.

نکاتی در خصوص افراد بزرگسال که به افسردگی دچار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *