هدست بازی Cloud Stinger Core Wireless

HyperX ، بخش بازی های شرکت فناوری Kingston Technology ، قوطی های جدیدی را به پارسه هایی پیشنهاد می کند که دوست دارند کمی از خود ایستادگی کنند. Cloud Stinger Core اعلام کرد که امروز هدف بهترین هدست بازی برای کسانی است که هدست بی سیم را ترجیح می دهند

هدست جدید بسیار سبک وزن است و فقط 9.5 اونس (275 گرم) است و می تواند با هر دو رایانه های شخصی و PS4. اگرچه ، با طراحی عمدتا رنگ سفید و لمس های آبی ، اگر HyperX برخی از نشانه ها را از گرفت ، تعجب نخواهیم کرد. به نظر می رسد PS5

هسته Cloud Stinger با استفاده از یک دانگل 2.4 گیگاهرتزی که HyperX ادعا می کند در صورت عدم مانع از 12 متر (39.4 فوت) پشتیبانی می کند. گفته می شود که عمر باتری با یک بار شارژ حداکثر 17 ساعت می باشد.

یکی از ویژگی های خوب ، مخصوصاً برای تماس های طولانی کنفرانس ، میکروفون قطع کننده سر و صدای آن است که در صورت دور شدن از صورت به طور خودکار قطع می شود. از لحاظ مشخصات ، Cloud Stinger Core Wireless از میکروفن کندانسور الکتریک استفاده می کند. این میکروفون یک جهته است ، بنابراین فقط باید صدا را از یک جهت ، با فرکانس پاسخ فرکانس 50 هرتز – 18k هرتز انتخاب کرد.

از لحاظ کیفیت صدا ، Cloud Stinger Core Wireless دارای یک درایور پویا 40 میلی متر با آهنرباهای نئودیمیوم است. دامنه پاسخ فرکانس بین 20 هرتز و 20k هرتز با امپدانس 16 اهم است.

.

هدست بازی Cloud Stinger Core Wireless

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *