پیوند موهای NeoGraft نوعی از عمل پیوند مو . هدف از NeoGraft توزیع مجدد موهای شما است به گونه ای که نمی توان گفت که پیوند مو انجام شده غیرممکن است. نتایج کاشت مو NeoGraft دائمی است. پیوند مو NeoGraft بسیار متفاوت از کاشت موهای دهه های گذشته است. ایمن تر ، مؤثرتر است و سریعتر بهبود می یابد. اما این بدان معنی نیست که این روش برای همه توصیه می شود.

خواندن را ادامه دهید تا بدانید که آیا این روش کاشت مو برای شما مناسب است.

روش NeoGraft یا FUE

جدیدترین روش کاشت مو در آمریکا چیست؟

یک پیوند NeoGraft از روش استخراج واحد فولیکولی (FUE) استفاده می کند. / a> روش FUE فولیکول های مو را از مناطقی از سر شما که موهایشان ضخیم تر است می گیرد و آنها را به جاهایی که موهایشان ضعیف شده است منتقل می کند. تفاوت بین روش NeoGraft و FUE معمولی در این است که با NeoGraft ، جراح از یک ابزار تخصصی برای برداشتن پیوند موهای فردی استفاده می کند ، نه اینکه بطور دستی فولیکول های مو را انتخاب و استخراج کند.

اگرچه روش NeoGraft به اندازه دقیق FUE دقیق نیست ، اما می تواند تعداد بیشتری پیوند در هر جلسه برداشت کند.

روش FUT

فولیکول روش پیوند واحد (FUT) یک نوار نازک از پوست سر را معمولاً از گردن شما خارج می کند و آن فولیکول های مو را به ناحیه ای از سر شما که موهایشان نازک شده است پیوند می زند.

افراد برای کاندیدای پیوند NeoGraft ، باید از سلامت کلی خوبی برخوردار باشند و قادر به تحمل بی حسی موضعی باشند. برخی از شرایط قلبی ، خونریزی و شرایط التهابی ممکن است پزشک شما را از توصیه  به پیوند کاشت مو NeoGraft منع کند. اگر شما مستعد ابتلا به زخم های کلوئیدی یا هیپرتروفیک هستید ، ممکن است که  این عمل براش شما مناسب نباشد. اگر ریزش مو نتیجه وضعیت سلامتی یا دارو باشد ، پیوند مو ممکن است نتواند نتایج دائمی به شما بدهد.

پیوند NeoGraft برای هر جنسیتی قابل انجام است ، اما بیشتر برای مردان  استفاده می شود. طاسی الگوی مردانه برای انجام این روش اینگونه است که ، باعث رشد مو در ناحیه هایی که موی انها ضعیف شده است می شود.

وقتی پیوندهای NeoGraft توسط یک جراح زیبایی و متخصص  در زمینه ترمیم مو انجام می شود ، اکثر این نوع عمل ها، معمولاً موفقیت آمیز است.

اگر طاسی از الگوی  ریزش مردانه یا وضعیت ریزش مو دیگری در خانواده شما وجود داشته باشد ، جراح شما ممکن است به دنبال روش کاشت مو ، یک داروی ریزش مو مانند فیناستراید را برای شما تجویز کند.

روش NeoGraft در یک محیط استریل مانند اتاق جراح زیبایی انجام می شود. قبل از شروع عمل ، جراح شما از بی حسی موضعی استفاده می کند تا شما درد را احساس نکنید که مو برداشت شده یا هنگامی که پیوند زده می شود.

با حرکت دادن موهایتان حین برداشت، احساس کشیدن یا پیچ خوردن نخواهید کرد. در طول عمل ، پزشک شما برای برداشت مو از سر شما در مناطقی که موهای شما ضخیم تر است ، از یک ماشین خودکار برای برداشت گرافت های مو استفاده می کند بسته به میزان کاشت مو ، این روند بین 4 تا 6 ساعت طول خواهد کشید. وقتی پیوند کامل شد ، سر شما باند  پیچی خواهد شد.

بعد از عمل

پس از انجام عمل ، ممکن است احساس بی حسی در پوست سر یا ناراحتی جزئی داشته باشید. ارائه دهنده شما به احتمال زیاد استامینوفن یا (تیلنول) را برای استفاده از هرگونه درد تجویز می کنند.

به مدت 48 ساعت پس از پیوند ، ایبوپروفن (Advil) یا آسپرین مصرف نکنید ، مگر اینکه پزشک به شما توصیه کند.

کشف

طی چند ساعت اول پس از پیوند مو NeoGraft ، پوست سر شما شروع به تشکیل زخم می کند. این زخم های بسیار کوچک نشانه این است که پوست سر شما در حال بهبود است. بسیار مهم است که به آنها دست نزدد ، زیرا این امر خطر عفونت را افزایش می دهد. زخمها باید ظرف 2 هفته از بین بروند. به شما توصیه می شود حداقل 24 ساعت پس از پیوند پوست سر خود را بشویید. دستورالعمل های پزشک خود را برای تمیز کردن دقیق و با اطمینان پوست سر خود در روزهای بهبودی اولیه خود دنبال کنید. همچنین به شما آموزش داده می شود که چند روز کلاه نپوشید و باید 2 هفته پس از پیوند خود از فعالیت شدید (مانند بلند کردن وزنه ها یا تمرینات شدید) خودداری کنید.

پس از انجام یک روش مو NeoGraft ، ممکن است موهای شما برای چند ماه نازک تر به نظر برسد. بین 2 هفته تا 2 ماه بعد از عمل ، موهای موجود در فولیکولهای پیوند شده خارج می شوند. این طبیعی است و نشانگر این نیست که عمل شما موفقیت آمیز نبوده است.

بخش آکادمی پوست و پوست آمریکایی اظهار می کند که موها پس از پیوند ممکن است در 3 ماه بعد از عمل نازکترین حالت خود را نشان دهند. سپس موهای شما شروع به رشد مجدد طبیعی در ناحیه پیوند می کنند.

پس از 6 ماه تا یک سال از رشد مجدد ، می توانید نتیجه کامل پیوند NeoGraft خود را مشاهده کنید.

عوارض جانبی احتمالی شامل موارد زیر است:

  • زخم های سفید با اندازه کوچک و پین که در آن موبرداشت شده است
  • تشکیل کیست در ناحیه برداشت مو
  • بی حسی موقت یا طولانی مدت در پوست سر شما
  • عفونت پوست و مو

روش کاشت مو NeoGraft یک روش زیبایی است ، به این معنی که شرکت های بیمه آن را تحت پوشش قرار نمی گیرند.

بعد از کاشت مو NeoGraft ، چند روز طول می کشد تا علائم قرمز رنگ از پیوند برداشته شود و ممکن است بین 6 تا 10 روز قبل از بازگشت راحت به فعالیتهای عادی شما باشد.

هرکسی مجوز پزشکی قانونی برای انجام عمل جراحی پیوند مو مجاز است این پیوند را انجام دهد. اما همه متخصصان پزشکی از مهارت و مهارت بالایی برخوردار نیستند  و یک موی یکنواخت و متقارن و طبیعی به شما بدهند.

حتما قبل از عمل خود یبا یک مشاوره صحبت کنید. می توانید از سایر مراجعان عکس های قبل و بعد را ببینید و در مورد روش ها و نتایج جراح خود بیشتر بدانید.

پیوندهای مو به روش NeoGraft نتایج دائمی دارند و این گونه موها چون از پست سر برداشته شده است ریزش نمیگیرند و هورمونهای ریزش ارثی روی آنها بی تاثیر است.

پیدا کردن یک جراح ترمیم مو دارای مجوز از وزارشت بهداشت  که دارای تجربه عمل های موفق است ، مهمترین عامل در صورت انتخاب ئکتر خوب برای این عمل جراحی است.

.

همه چیز در مورد جدیدترین روش کاشت مو NeoGraft در سال 2020 [همراه عکس]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *