هواوی آخرین محصولات IoT و AI خود را منتشر کرد

در کنفرانس مطبوعاتی هواوی در CEBIT ، Qiu Heng ، رئیس بازاریابی جهانی ، گروه بازرگانی سازمانی ، هواوی ، سخنرانی اصلی با عنوان “ایجاد هوش و اتصال ژن ها برای شرکت نورونهای دیجیتال “. در سخنرانی خود ، آقای کیو توضیح داد که چگونه IoT به بنگاهها کمک می کند تا دنیای فیزیکی و دیجیتال را به یکدیگر متصل کنند. IoT چرخه ای را ایجاد می کند که به موجب آن سنسورهای تعبیه شده در دنیای فیزیکی بازخورد مداوم به دنیای دیجیتال ارائه می دهند و سپس دنیای فیزیکی را کنترل می کنند. با استفاده از IoT ، هوش مصنوعی به این چرخه کمک می کند تا کارآمدتر و خودکارتر شود تا به طور مؤثر دو جهان را در هم ادغام کند. IoT و AI به عنوان ژنهای هوشمند و ارتباطی در سیستم عصبی شرکتهای دیجیتال خدمت خواهند کرد

در CEBIT امسال ، هواوی جدیدترین محصولات IoT و AI خود را منتشر کرد تا به سازمان ها کمک کند تا ژن های هوشمند و ارتباطی را برای نورون های دیجیتالی خود ایجاد کنند و سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال شرکت ها را فراهم می کند.

ژنهای هوشمند و اتصال ضروری هستند

گزارش شاخص اتصال جهانی هوآوی (GCI) نشان می دهد که اتصال هوشمند موج جدیدی از نوآوری و توسعه اقتصادی را به همراه خواهد داشت. تخمین زده می شود تا سال 2025 ، اقتصاد دیجیتال به اندازه 23 تریلیون دلار آمریکایی برسد. اتصال هوشمند بر دولتها ، خدمات عمومی ، تولید و بسیاری از بخشهای دیگر تأثیر خواهد گذاشت و تعیین می کند که صنایع چگونه تحول دیجیتالی خود را مدیریت می کنند.

علاوه بر توانایی های اساسی خود در خدمات IoT ، AI ، داده های بزرگ ، ویدئو ، ICP و GIS ، هوآوی از توانایی های اصلی خود در چیپست ها ، الگوریتم ها و طراحی معماری برای ساخت سیستم عامل های دیجیتال استفاده می کند. محصولات هواوی از تراشه ها و پایانه ها گرفته تا زیرساخت های محاسبات ابری و لبه ای را پوشش می دهد. این محصولات از عملکرد فوق العاده بالایی در محاسبات ، ذخیره سازی و ارتباطات برخوردار هستند. در شرکت های دیجیتالی آینده ، ماژول های عملکردی (که به آنها نیز نورون گفته می شود) به عنوان سکوی دیجیتالی عمل می کنند و قابلیت های پایان دادن به AI و IoT باعث می شوند ژن های هوش و اتصال نورون را فعال کنند.

بهتر اطلاعات ژنی: اولین دوربین دارای تعریف شده در نرم افزار با قابلیت هوش مصنوعی در صنعت

برنامه های کاربردی هوش مصنوعی تقریباً در همه صنایع مورد استفاده قرار گرفته است. خلبان خودکار ، سوپر مارکت های بدون سرنشین ، دستیاران صوتی هوشمند و موارد دیگر. هوش مصنوعی به یک نیروگاه هسته ای تبدیل شده است که تحول صنعت دیجیتالی را در پی دارد و توسعه هوش مصنوعی به داده ها ، الگوریتم ها و قدرت محاسبه بستگی دارد. از بین این سه عنصر اصلی ، قدرت محاسباتی می تواند مهمترین پیشرفت را در پیشرفت هوش مصنوعی به همراه آورد. تجزیه و تحلیل IDC نشان می دهد که از سال 2014 تا 2020 حجم داده ها 5.5 برابر افزایش می یابد. الگوریتم هایی مانند دقت شناسایی 4٪ بهبود می یابد. در حالی که ، قدرت محاسباتی 30 برابر رشد خواهد کرد. این بدان معناست که یک GPU فقط 1 روز زمان نیاز دارد تا یک کار محاسباتی را انجام دهد که یک CPU 30 روز طول می کشد. گزارش گارتنر می گوید تا سال 2022 ، اکثر تجزیه و تحلیل های صنعتی IoT در لبه و نه در ابر انجام می شود ، که در سال 2017 کمتر از 10 درصد است. قدرت محاسباتی

Huawei راه حل های AI کامل را ارائه می دهد که شامل تراشه ها ، پایانه های هوش مصنوعی ، سرورهای GPU ، سیستم عامل های ابر ویدئویی PaaS و موارد دیگر ، برای بهبود قدرت و سطح محاسبات از انتها تا انتها است. در CEBIT 2018 ، هواوی اولین دوربین تعریف شده نرم افزاری با قابلیت هوش مصنوعی در صنعت (SDC) ، سری M / X را منتشر کرد. این سری از دوربین ها می توانند در طیف وسیعی از سناریوها اعمال شوند و قابلیت پردازش تصویر را 25 برابر بهبود دهند. در محیط های کم نور ، میزان کسب خصوصیات بیش از 85٪ است. این دوربین ها همچنین دارای چندین ویژگی منحصر به فرد هستند:

  • عملکردهای سازگار با محیط زیست: دوربین ها دارای تنظیمات پارامتر از پیش تعیین شده برای روز ، ساعت شب و در هوای مختلف مانند ابر ، باران و برف هستند. هنگام تشخیص زمان یا تغییر ، دوربین به طور خودکار تنظیمات پارامتر را برای اطمینان از کیفیت فیلم تنظیم می کند. هیچ مداخله دستی لازم نیست ، که به طور قابل توجهی کارآیی سیستم را بهبود می بخشد.
  • هوش جلو: در حالی که دوربین های سنتی فقط می توانند یک برنامه واحد را اجرا کنند ، یک دوربین M / X می تواند برای اجرای چندین برنامه ، به صورت پویا الگوریتم ها را بارگیری کند.
  • تکامل مداوم: دوربین های Huawei به روز رسانی های آنلاین اجازه می دهند تا از عملکرد مداوم اطمینان حاصل کنند. در مقابل ، دوربین های سنتی نیاز به نسخه های دستی از راه دور دارند که به طور معمول منجر به وقفه در کارایی می شوند.

ارتقا ژن اتصال: بسترهای نرم افزاری وسیله نقلیه متصل و راه حل های اتصال بی سیم IoT

علاوه بر OceanConnect IoT Platform ، راه حل IoT هواوی همچنین شامل اتصال سیمی و بی سیم ، محاسبات لبه و چیپست (LiteOS) است. این جامع ترین راه حل IoT در صنعت است ، و هواوی همچنان به پیشبرد راه حل برای پاسخگویی به نیازهای شرکت های در حال تحول سریع می پردازد. در CEBIT Huawei پرده برداری کرد: از Platformo IoT OceanConnect IoT ارتقا یافته که اکنون از سیستم های اتصال خودرو پشتیبانی می کند. eLTE-IoT Solution که دارای قابلیت های جدید در بهبود چشمگیر عملکرد است. و راه حل جدید eLTE-DSA. این راه حل ها به گونه ای طراحی شده اند که ژن اتصال سیستم عامل را به طور قابل توجهی ارتقا دهند.

بسترهای نرم افزاری وسیله نقلیه متصل زیرساختهای مهم فناوری اطلاعات و ارتباطات است که تحول دیجیتالی شرکتهای خودرو را امکان پذیر می کند. این موتور قدرتمند OceanConnect IoV به عنوان موتور دیجیتال وسایل نقلیه هوشمند و متصل ، چهار عامل اصلی برای تحول سازندگان را فراهم می کند:

  • قابلیت اتصال: این پلت فرم اتصال ایمن و مطمئن برای وسایل نقلیه ، پشتیبانی صدها میلیون اتصالی و دسترسی همزمان از میلیون ها وسیله نقلیه فراهم می کند. این سکوی انعطاف پذیر از استقرار در ابرهای خصوصی ، عمومی و ترکیبی پشتیبانی می کند و از معماری های مختلف آنها استفاده می کند. هواوی از قابلیت های استقرار عمومی ابر جهانی خود برای پشتیبانی از فعالیت های تجاری جهانی شرکت های خودروسازی استفاده می کند.
  • فعال سازی داده ها: این پلت فرم وضعیت وسیله نقلیه و داده های رفتار رانندگی را جمع آوری می کند و داده ها را برای ایجاد پروفایل درایورها و وسایل نقلیه (Twins Digital) روی ابر تجزیه و تحلیل می کند. تجزیه و تحلیل دقیق رفتارها و سناریوهای رانندگی امکان توزیع هوشمندانه و توصیه های خدمات را فراهم می کند.
  • فعال کردن اکوسیستم: با جدا کردن داده ها از خدمات ، این پلت فرم به شرکت های خودروسازی کمک می کند تا دارایی های دیجیتالی خود را کنترل کنند ، محتوا و برنامه های شخص ثالث را همگرایی کنند ، و یک اکوسیستم پر رونق در اطراف کسب و کار خود بسازند.
  • فعال سازی Evolution: Platform Vehicle Vehicle با V2X به هم پیوسته است. این همکاری شامل هوشمندی و هم افزایی هوشمندانه خودرو – جاده می شود تا ضمن ارائه سطوح جدید ایمنی و کارآیی ، تجربه هوشمندی را برای رانندگان تحقق بخشد.

راه حل eLTE-IoT به روز شده از نوآوری فناوری برای بهبود بیشتر عملکرد خود استفاده می کند. در حال حاضر محلول شعاع 10 کیلومتر با سیگنالهای 10٪ قوی تر را پوشش می دهد. تأخیر ارتباطی آن 50٪ کاهش می یابد و حداکثر زمان آماده سازی تا 10 سال افزایش می یابد

به تازگی توسط Huawei در CEBIT رونمایی شد ، eLTE-DSA Solution با استفاده از فناوری Discrete Spectrum Aggregation (DSA) برای ایجاد طیف پهنای باند وسیع از طریق همگرایی طیف های کوچک – برخی از آنها مداوم است ، در حالی که برخی دیگر پراکنده هستند. فناوری DSA می تواند انعطاف پذیر آنها را انتخاب کرده و جمع کند تا چندین ویژگی ارزشمند را به همراه آورد. این راه حل از انعطاف پذیر انعطاف پذیر همه طیفهای 280 در حدود 230 مگاهرتز پشتیبانی می کند. هواوی همچنین در آینده کاربرد DSA را در فرکانس های دیگر ارتقا خواهد داد. eLTE-DSA همچنین شعاع پوشش کلی را 40٪ بهبود می بخشد و تأخیر رابط هوا تا 20ms کاهش می یابد. علاوه بر این ، راه حل در ثبات کلی به پنج نه (99.999٪) می رسد

انتشار این محصولات جدید تازه شروع است. هواوی در ماه اکتبر میزبان بزرگ Huawei Connect 2018 در Shanghai خواهد بود تا محصولات AI بیشتری را ارائه دهد و از پلتفرم دیجیتال پرچمدار خود راه اندازی کند. Huawei Enterprise BG از دیدگاه و تعهد این شرکت پیروی می کند و قصد دارد تا دیجیتالی را برای هر سازمانی برای جهانی کاملاً متصل و هوشمند به ارمغان آورد.

هوآوی به همراه شرکا و مشتریان خود راه حل های جدید انتقال دیجیتالی را برای ارکستر سمفونی دیجیتال در CEBIT از 11-15 ژوئن در آلمان ، خانه موسیقی کلاسیک. همچنین میزبان فعالیت ها و به اشتراک گذاری بهترین روش ها در مورد Cloud Computing ، هوش مصنوعی (AI) ، داده های بزرگ ، اینترنت اشیاء (IoT) و شبکه تعریف شده با نرم افزار (SDN) است ، که همه اینها نقش اساسی در تحول دیجیتال امروز دارند.

.

هواوی آخرین محصولات IoT و AI خود را منتشر کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35