پردیس بین المللی UT کیش با دو دانشگاه آلمانی و اندونزی تفاهم نامه امضا کرد

روابط عمومی UT: پردیس بین المللی UT کیش با هدف گسترش همکاری های بین المللی ، تفاهم نامه همکاری دانشگاهی با UPN VETERAN Yogyakarta در اندونزی و دانشگاه علوم کاربردی BBW در آلمان امضا کرد.

پردیس بین المللی UT کیش با UPN VETERAN Yogyakarta و BBW University of Applied Sciences به منظور تسهیل مبادله دانشگاهی بین المللی ، تقویت همکاری های علمی و علمی و حمایت از فعالیت های تحقیقاتی مشترک ، به تفاهم نامه ای دست یافته است.
بر اساس تفاهم نامه ای که بین پردیس بین المللی UT کیش و دانشگاه علوم کاربردی BBW امضا شده است ، طرفین توافق کردند که چندین برنامه مشترک را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد راه اندازی کرده و در برنامه های تبادل اساتید و دانشجویان شرکت کنند.

لازم به ذکر است که دانشگاه علوم کاربردی BBW یک موسسه دانشگاهی در برلین است که دارای بیش از 25 برنامه جدید در مدیریت و مهندسی و صنعت نسل 4 است.

همکاری با این دانشگاه می تواند زمینه را برای انتقال دانش فراهم کند ، که می تواند منجر به توسعه صنعت نسل چهارم پیشرفته در سطح ملی و منطقه ای شود. UPN VETERAN یوگیاکارتا همچنین در بین دانشگاه های معتبر در اندونزی و شرق آسیا ، به ویژه در رشته های کشاورزی ، معدن و مهندسی نفت و گاز قرار دارد.

منبع : ut.ac.ir
پردیس بین المللی UT کیش با دو دانشگاه آلمانی و اندونزی تفاهم نامه امضا کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *