پنیر Blintzes

پنیر Blintzes با کرپ های نازک و لطیف پر از پنیرشیرین و خامه ای درست می شود.  یک نوع خوراکی خوشمزه که می‌توان آنها را در وعده صبحانه یا به عنوان دسر میل کرد.

Cheese Blintzes with a cherry sauce

کرپ های ظریف و خوشمزه با مخلوط پنیر کشاورز شیرین پر می شوند و وقتی بلینتز را در کره می پزید کمی ذوب می شود. آنها در ظاهر طلایی دارند و لایه هایی از کرپ های نازک و داخل آن پر از پنیر خامه ای و خامه است.

پنیر کشاورزی دارای چنین بافت خامه ای و طعم کاملاً ملایم و شیرینی است. پنیر کشاورز را اغلب در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی نیز می توانید پیدا کنید.

تهیه این دستورالعمل فوق العاده است. می توانید بلینتزها را حداکثر تا یک هفته در یخچال نگهداری کرده و قبل از سرو در یک قابلمه گرم کنید یا حتی تا 3 ماه آنها را فریز کنید.

 

بلینتز پنیر چیست؟

مدل های بسیار متنوعی از بلینز پنیر که در فرهنگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، معمولاً روسی ، اوکراینی ، یهودی و لهستانی وجود دارد.

بلینز پنیر با کرپ های نازک شروع می شود و سپس با مخلوط پنیر کشاورز شیرین پر می شود ، آن را در کره می غلتانند و  روی ماهی تابه پخته یا در فر گرم می کنند.

پر کردن پنیر شیرین برای Blintzes:

پنیر کشاورز سنتی ترین پنیری است که برای پر کردن استفاده می شود. طعم تارت و ملایم دارد و خامه ای ، دانه ای و بسیار خشک تر از پنیر ریکوتا یا پنیر کوجک است. بسیار راحت تر است که پنیر کشاورز خریداری کنید .در فروشگاه ها را در اکثر فروشگاه های مواد غذایی معمولاً در قسمت یخچال با پنیر خامه ای پیدا کنید. . همچنین می توانید پنیر کشاورز خانگی خود را تهیه کنید درست کردن  آن بسیار آسان است.

افزودن خامه و تخم مرغ غلیظ به پنیر باعث می شود که بافت پر از آن نرم و خامه ای شود و بی عیب ذوب شود. در غیر این صورت ، پنیر تمایل به جمع شدن دارد.

Farmer's cheese for cheese blintz filling

مواد لازم:

خمیر کرپ:

 • شیر –  معمولا از شیر پر چرب استفاده می شود ، اما شما می توانید از هر نوع شیر دلخواه خود استفاده کنید و حتی از گزینه های بدون لاکتوز نیز استفاده کنید.
 • تخم مرغ – از تخم مرغ های بزرگ استفاده کنید. برای این دستورالعمل خاص ، تخم مرغ ماده مهمی است و به کرپ ها ساختار می دهد و لطیف ترین و لطیف ترین نوع کرپ ها را ایجاد می کند. توصیه نمی شود کرپ های بدون تخم مرغ را با استفاده از این دستور تهیه کنید. اگر دستور کرپ بدون تخم مرغ دارید ، می توانید به جای این از آن استفاده کنید.
 • آرد همه منظوره
 • نشاسته ذرت – علاوه بر آرد ، دوست دارم مقداری نشاسته ذرت به خمیر اضافه کنم. این نوع کرپ ها را حتی ظریف تر ، نازک تر و دارای بافت انعطاف پذیر زیبایی است که کار با آن آسان است و کرپ ها به راحتی پاره نمی شوند. اگر ترجیح می دهید از نشاسته ذرت استفاده نکنید ، این کرپ را امتحان کنید
 • روغن – از هر روغنی که طعم شیر دارد مانند روغن آووکادو ، روغن زیتون سبک (و نه روغن زیتون بکر) ، هسته انگور و غیره استفاده کنید.
 • نمک 
 • روغن یا کره – برای پخت کرپ ها
 • شکر – اختیاری. در صورت تمایل می توانید به خمیر کرپ شکر اضافه کنید تا شیرین شود یا آن را حذف کنید.

پر کردن پنیر:

 • پنیر کشاورز (می توانید از پنیر کوکتی ، پنیر ریکوتا یا پنیر خامه ای نیز استفاده کنید)
 • شکر دانه ریز – برای شیرین کردن مواد برای پر کردن … بسته به میزان شیرین بودن بلینتز ، بیشتر یا کمتر استفاده کنید.
 • عصاره وانیل – برای عطر و طعم وانیل خوشمزه. همچنین می توانید برای تغییر طعم مرکبات ، مقداری لیموترش ، لیموترش یا پرتقال رنده شده به آن اضافه کنید.
 • تخم مرغ – تخم مرغ به شما کمک می کند مواد پر کننده به هم متصل شوند ، مخصوصاً هنگام پخت بلینتز بسیار مهم است.
 • خامه سنگین یا خامه ترش – این باعث می شود که پر کردن کمی صاف تر و خامه ای تر شود.
Ingredients For Cheese Blintzes

نحوه تهیه بلینز پنیر:

 1. خمیر کرپ را مخلوط کنید. همه مواد را ترکیب کنید – شیر ، تخم مرغ ، آرد ، نشاسته ذرت ، روغن و نمک را در مخلوط کن مخلوط کنید  تا ترکیب شود و خمیر یکدست شود. قبل از پخت کرپ ها حداقل یک ساعت یا یک شب در یخچال قرار دهید.
 2. کرپ ها را درست کنید. یک تابه نچسب را روی حرارت متوسط ​​با مقداری کره یا روغن گرم کنید ، فقط به اندازه ای که کف قابلمه را کمی بپوشاند. (با استفاده از برس شیرینی پزی یا حوله کاغذی آن را به طور مساوی پخش و روغن اضافی آن را پاک کنید.) کمی کمتر از 1/4 فنجان خمیر را در ماهیتابه داغ ریخته و ماهی تابه را کج کنید ، به آرامی تکان دهید ، تا خمیر به طور یکنواخت پخش شود.  در سمت اول حدود 1 دقیقه بپزید ، سپس در سمت دوم 30 ثانیه دیگر بپزید. من از یک تابه نچسب 10 اینچی استفاده می کنم و حدود 13-15 نوع کرپ دارم.
 3. مواد داخل پنیر را آماده کنید. پنیر کشاورز ، شکر ، عصاره وانیل ، تخم مرغ و خامه سنگین را در یک کاسه ترکیب کرده و مخلوط کنید تا یکدست شود.
 4. کرپ ها را پر کنید تا بلینز ایجاد شود. در خانواده  ما همیشه مواد را روی سطح کرپ پخش می کنیم و آن را می پیچیم. می توانید مواد را در مرکز آن ، به سمت پایین قرار دهید ، دو طرف آن را تا کنید و سپس آنها را مانند بوریتو که بیشتر به شکل مربع است بپیچید. من ترجیح می دهم که مواد در سراسر سطح کرپ پخش شود ، رول شود (در صورت تمایل می توانید لبه های آن را برش دهید) و سپس قبل از پخت بلینتز را از وسط خرد کنید.
 5. بلینز پنیر را بپزید. 1/2 کره قاشق غذاخوری را در یک تابه نچسب ذوب کنید. وقتی  کف کم شد ، بلینزها را اضافه کنید. آنرا بپزید تا از هر دو طرف قهوه ای طلایی شود ، حدود 2-4 دقیقه.
How to make cheese blintzes

مواد افزودنی مخصوص پنیر بلینتز:

گزینه های بسیارخوشمزه ای وجود دارد که می توانید به عنوان یک پنیر بلینز سرو کنید. برخی از ساده ترین آنها این است که آنها را با میوه یا توت تازه ، خامه زده شده یا مربا سرو کنید.

گزینه محبوب دیگر خامه ترش است. خامه ترش تارت با مواد پنیرشیرین در تضاد است. همچنین می توانید خامه ترش را با مقداری پودر قند شیرین کرده و حتی کمی وانیل نیز به آن اضافه کنید.

میوه های پخته شده نیز عالی هستند. من یک دستورالعمل برای شیرینی گیلاس را به اشتراک می گذارم که می توانید با گیلاس تازه یا یخ زده تهیه کنید. به جای سس گیلاس ، می توانید از میوه ها یا انواع دیگر توت ها نیز استفاده کنید و آنها را در قابلمه ای با شکر بپزید تا طعم دار شوند و مقداری آب به آن اضافه کنید تا به قوام مورد نظر شما رقیق شود و فقط چند دقیقه آن را بپزید تا میوه آن را بپزد. میوه نرم شده سس را له کرده یا پوره کنید یا آن را تکه تکه کنید ، هر جور ترجیح می دهید. هر نوع پر کردن پای نیز به عنوان یک روکش عالی خواهد بود.

Cheese blintzes with raspberries

نکات مفید

خمیر کرپ را در یخچال قرار دهید.

زمان دادن به خمیر برای استراحت و خنک شدن باعث می شود آرد جذب خمیر شود. در نتیجه کرپ های لطیف تری درست می شود. کار با آنها بسیار راحت تر است و احتمال پاره شدن آنها وجود نخواهد داشت. همچنین تهیه خمیر کرپ از قبل بسیار راحت است و حتی می توانید آن را تا 2 روز قبل در یخچال قرار دهید. ممکن است خمیر جدا شود ، بنابراین کافی است آن را چند بار در مخلوط کن پالس کرده یا با لیسک مخلوط کنید تا یک دست شود.

برای تهیه خمیر کرپ از مخلوط کن استفاده کنید.

اول از همه ، استفاده از مخلوط کن بسیار آسان و سریع است ، و باعث می شود خمیر کاملا صاف شود و از ایجاد برجستگی جلوگیری کند. البته ، اگر مخلوط کن ندارید ، می توانید همه مواد را با استفاده از لیسک یا حتی میکسر دستی با دست هم بزنید.

Crepe batter in a blender for the cheese blintzes

نحوه جلوگیری از خشک شدن لبه های کرپ:

برای جلوگیری از خشک شدن کرپ ها در اطراف لبه ها ، کرپ ها را در بشقاب گرد قرار دهید و هنگام تهیه کرپ ها ، با فویل آلومینیوم بپوشانید. اگر کرپ ها را از قبل می پزید ، روی آنها را با بسته بندی پلاستیکی یا فویل آلومینیوم بپوشانید تا کرپ ها نرم و نرم شوند.

تعویض پنیر کشاورز:

به جای پنیر کشاورز ، می توانید از پنیر ریکوتا ، پنیر کوکتی یا پنیر خامه ای استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که ابتدا پنیر کوکتی یا پنیر ریکوتا را تخلیه کنید در غیر این صورت مواد پر از آب می شود. اگر از پنیر خامه ای استفاده می کنید ، قبل از افزودن شکر ، تخم مرغ و وانیل ، آن را به دمای اتاق برسانید ، در غیر این صورت به مخلوطیک دستی تبدیل نمی شود و در تمام قسمت پر از مواد پنیر خامه ای مخلوط نشده است.

ذخیره / انجماد پنیر Blintzes:

بلینزهای پنیر را تا 1 هفته در یك یخچال  نگه دارید.

برای یخ زدگی ، هر یک از بلینزها (پخته نشده) را به صورت جداگانه در بسته های پلاستیکی بپیچید ، سپس بلینزهای پیچیده شده را در یک کیسه فریزر یا یک ظرف هوا قرار دهید و تا 3 ماه یخ بزنید. بسته بندی آنها به صورت جداگانه باعث تازه نگه داشتن آنها می شود ،  از خشک شدن آنها جلوگیری می کند. همچنین میتوانید  به همان اندازه که لازم دارید بدون ذوب شدن کل دسته خارج کنید ، زیرا آنها به هم نخواهند خورد.

بلینتزها را یک شب در یخچال یا روی پیشخوان به مدت چند ساعت آب کنید و سپس در یک قابلمه یا فر گرم کنید. همچنین می توانید آنها را خارج از فریزر بدون ذوب شدن بپزید ، خیلی بیشتر طول می کشد و باید خیلی آرام و روی حرارت ملایم و روی آنها را بپزید تا کاملا گرم شوند تا مرکز گرم شوند.

بلینز پنیر

پنیر بلینتز با کرپ های نازک و لطیف پر از پنیر کشاورز شیرین و خامه ای درست می شود. آنها یک نوع خوراکی هستند و می توان آنها را در وعده صبحانه یا به عنوان دسر میل کرد.

خمیر کرپ:

 • 2 فنجان شیر
 • 4 تخم مرغ
 • 1/2 فنجان آرد همه منظوره
 • 1/3 فنجان نشاسته ذرت
 • 1/4 قاشق چایخوری نمک
 • 4 قاشق غذاخوری روغن (آووکادو ، روغن زیتون سبک ، آفتابگردان ، دانه انگور و غیره)
 • 1 قاشق غذاخوری شکر ، اختیاری

مواد پر کردن پنیر:

 • 22.5 اونس – پنیر کشاورز 24 اونسی (پنیر کشاورز خریداری شده در فروشگاه با داده 7.5 oz بسته ها ، بنابراین در مجموع به 3 بسته نیاز خواهید داشت ، اما همچنین می توانید از یک 24 oz استفاده کنید اگر در بسته بندی بزرگتری خرید می کنید یا خودتان آن را تهیه می کنید.)
 • 1/3 فنجان شکر دانه ریز ، یا به مزه
 • 1 تخم مرغ
 • 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • 1/4 فنجان خامه یا خامه ترش ، سنگین ، اختیاری

سس گیلاس:

 • 12 16 گیلاس تازه یا یخ زده
 • 1/2 فنجان آب
 • 2 3 قاشق غذاخوری شکر
 • 2/2 قاشق چای خوری نشاسته ذرت
 • 1/4 قاشق چایخوری دارچین آسیاب شده
 • 1/4 قاشق چایخوری نمک
 • 1/4 فنجان شراب قرمز خشک ، اختیاری

کرپ:

 1. تمام مواد لازم برای خمیر کرپ را در مخلوط کن قرار دهید و ترکیب کنید ، یا همه مواد را با دست مخلوط کنید تا یکدست شوند.
 2. حداقل برای یک ساعت یا یک شب در یخچال قرار دهید. اگر برای مدت طولانی در یخچال قرار دهید ، ممکن است لازم باشد چند قاشق غذاخوری آب اضافی اضافه کنید ، زیرا آرد هرچه بیشتر بماند غلیظ می شود.
 3. یک تابه نچسب را روی حرارت زیاد و متوسط ​​گرم کنید. با کمی کره چرب کنید، با استفاده از یک حوله کاغذی مقدار یکنواختی را روی ماهیتابه پخش کنید.
 4. هنگامی که کره جیر جیر را متوقف کرد ، مقداری خمیر کرپ (کمی کمتر از 1/4 فنجان برای یک قابلمه 10 اینچی) ریخته و ماهی تابه را کج کرده و خمیر را به طور مساوی توزیع کنید بیش از سطح
 5. وقتی لبه ها کمی خشک می شوند ، حدود 1 دقیقه در سمت اول و 30 ثانیه در سمت دوم ، کرپ را به سمت بالا برگردانید.
 6. برای جلوگیری از خشک شدن کرپ ها در اطراف لبه ، تکرار کردن تمام کرپ ها ، قرار دادن کرپ ها روی بشقاب گرد و پوشاندن آن با فویل آلومینیوم در حالی که کرپ بعدی را می پزید ، لبه ها. شما باید 13-15 کرپ داشته باشید.

بلینز پنیر:

 1. تمام مواد پنیر را با هم در یک کاسه ترکیب کنید. مخلوط کنید تا یکدست شود.
 2. مواد را روی سطح هر کرپ پخش کنید و هر کدام را محکم بغلتانید. در صورت تمایل می توانید لبه ها را مرتب کنید.
 3. شما همچنین می توانید مواد را در مرکز کرپ به سمت پایین قرار دهید ، سپس دو طرف را بریزید و سپس از پایین بچرخانید تا یک blintz ایجاد کنید ، که به نظر می رسد نوعی بوریتو مربع شکل است.
 4. 1/2 کره قاشق غذاخوری را در ماهیتابه ای نچسب آب کنید. وقتی کف کف کم شد ، بلینزها را اضافه کنید.
 5. زمانی که هر دو طرف قهوه ای طلایی شود ، حدود 2-4 دقیقه بپزید.
 6. با سس گیلاس ، خامه تازه ، خامه ترش ، خامه ، مربا یا توت تازه سرو کنید.

سس گیلاس:

 1. همه مواد را به جز آلبالوها را در قابلمه کوچکی مخلوط کنید. گیلاس ها را اضافه کنید.
 2. بگذارید تا جوش بیاید و حدود 5 دقیقه بپزید ، تا زمانی که گیلاس ها پخته و سس غلیظ شود.

یادداشت ها

ذخیره ، انجماد ، گرم شدن پنیر Blintzes:

بلینزهای پنیر را حداکثر تا یک هفته در یخچال و در یک ظرف هوا نگهداری کنید.

برای یخ زدگی ، هر یک از بلینزها (پخته نشده) را به صورت جداگانه در بسته های پلاستیکی بپیچید ، سپس بلینزهای پیچیده شده را در یک کیسه فریزر یا یک ظرف هوا قرار دهید و تا 3 ماه فریز کنید. بسته بندی آنها به صورت جداگانه باعث تازه نگه داشتن آنها می شود ،  از خشک شدن آنها جلوگیری می کند. همچنین خوب است که بتوانید به همان اندازه که لازم دارید بدون ذوب شدن کل دسته بیرون بیاورید ، زیرا آنها به هم نخواهند خورد.

می توانید بلینتزها را یک شب در یخچال یا پیشخوان برای مدت چند ساعت ذوب کرده و سپس در قابلمه یا فر گرم کنید. همچنین می توانید بدون ذوب شدن آنها را بیرون از فریزر بپزید ، خیلی بیشتر طول می کشد و باید خیلی آرام و روی حرارت ملایم و روی آنها را بپزید تا کاملا گرم شوند تا مرکز گرم شوند.

کلمات کلیدی: پنیر بلینتز ، طرز تهیه بلینز پنیر ، کرپ پر از پنیر

طرز تهیه پنیر بلینز روسی Blintzes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *