چگونه بعد از دوران بارداری به ورزش کردن و تناسب اندام بپردازیم؟

  1. با تمرینات کم و کوچک شروع کنید. پرش دوباره به یک روال کامل ورزش بعد از بارداری ممکن است بسیار زیاد به نظر برسد. شروع با انجام تغییرات کوچک ممکن است عملی تر باشد. به جای پله ها آسانسور را بگیرید. ممکن است این تغییرات بسیار ناچیز به نظر برسد ، اما آنها را به طور مداوم انجام دهید و با گذشت زمان منجر به نتایج بزرگی شوند.
  2. تمرینات در خانه را امتحان کنید. غالباً غیر از این ، دشوارترین قسمت مناسب تمرین فقط رفتن خود به ورزشگاه است – مخصوصاً با یک کودک! رفع موانع “رسیدن به ورزشگاه” ممکن است همه تفاوت های شما را ایجاد کند. تعداد زیادی دی وی دی بدنسازی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. به معنای واقعی کلمه ، همه چیز از یوگا گرفته تا HIIT وجود دارد ، بنابراین مطمئناً می توانید چیزی را پیدا کنید که علاقه شما را کاهش دهد. اگر دی وی دی ها چیز شما نیستند ، اینترنت وبلاگ های متنوعی را برای انتخاب مکان هایی که می توانید فیلم های تمرینی را مشاهده کنید یا به سادگی تمرین را از مرورگر تلفن خود بخوانید و با سرعت خود بخوانید فراهم می کند.
  3. کلاسهای ورزشی “کودک و من” را پیدا کنید. همانطور که رسیدن به ورزشگاه می تواند یک مبارزه باشد ، پیدا کردن یک راه حل مراقبت از کودک در حالی که ورزش می کنید گاهی می تواند یک راه حل حتی بزرگتر باشد. بسیاری از استودیو ها و سالن های ورزشی اکنون کلاس هایی را برگزار می کنند که می توانید کودک خود را برای شرکت در کلاس شرکت کنید. مطمئناً یک جستجوی سریع Google در منطقه شما چند گزینه را در این بخش ارائه می دهد ، زیرا این کلاس ها همچنان به محبوبیت خود ادامه می دهند.
  4. بررسی Fit4Mom . همانطور که کلاس های کودک و من در استودیو ها و سالن های بدنسازی برای شما و کودک شما طراحی شده اند ، Fit4Mom کلاس هایی را در خارج از منزل و در مکان های مختلفی برگزار می کند که می توانید کودک خود را با خود همراه کنید. این نه تنها یک راه عالی برای ورود به تمرین است. همچنین این یک راه عالی برای ارتباط با سایر مادران در منطقه شما است.

.

چگونه بعد از دوران بارداری به ورزش کردن و تناسب اندام بپردازیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *