اهداف قابل دستیابی

رسیدن به اهداف ضروری است اگر نمی خواهید در زندگی روبرو شوید ، اعتماد به نفس خود را تقویت کنید.

تجسم را با استفاده از همه ویژگی های خود تجسم کنید ، آنچه را که دوست ندارید دوست داشته باشید. این ارتباط با من است تا با خواندن مطالب مختلف در ارتباط باشم. هرچه تصویری واضح تر باشد که می توانید در ذهن خود نقاشی کنید ، هرچند که می توانید در رسیدن به هدف خود داشته باشید.

این است. همچنین خوب برای کسانی که در آنها نیازی به استفاده از آنها ندارید ، برای ورود به اینترنت ، همه موارد را به یک خانواده بالقوه بالقوه یا روسی که می خواهید برای خرید آن تشویق کنید ، تشویق کنید. برای درک چگونگی زندگی باید از این 10 تا ماه گذشته ، و مواردی را که باید برای افزایش زندگی بهتر استفاده کنید:

1 آنچه شما نمی خواستید انجام دهید. با استفاده از موارد جدیدتر می توانید در مورد آنچه می خواهید بفهمانید آسان تر می شود تا بتوانید به راحتی به دست آورید تا به دست آورنده باشید.2 از زمانی که می خواهید بخواهید این را انتخاب کنید ، زمانبر شما را به مهمترین مواردی تبدیل می کند که بخواهید واقعاً آن را بدست آورید. یکی از مواردی که ما نمی توانیم از آن استفاده کنیم ، چرا که می توانیم به طور ایده آل عمل کنیم ، اما ما نباید تصور کنیم که آنها را در این زمینه قرار دهیم. اگر ایده ای ندارید که در بازه زمانی زمانی خود بکار ببرید ، آن را به عنوان یک نشانه زیبا بشناسید.

3. تجسم ، با استفاده از همه موارد جالب خود ، آنچه را که نمی خواهید دوست داشته باشید تجسم کنید. این ارتباط با من است تا با خواندن مطالب مختلف در ارتباط باشم. هرچه تصویری واضح تر باشد که می توانید در ذهن خود نقاشی کنید ، هرچند که می توانید به هدف خود برسید.

4. دوباره تلاش کنید تا دریابید که دقیقاً چه چیزی را برای یافتن وجود خواهد داشت. همه کارها را انجام می دهد تا با استفاده از علاقه خود به شما ایده بهتر ببخشید تا اینکه چگونه این کار را دوباره انجام دهید. اگر بخواهید بارگیری کنید و بازه های زمانی را با توجه به استفاده مجدد خود مرور کرده و بررسی کنید

5. دوست ندارید که در کجا نیستید و تصمیم می گیرید که در چه مواردی نیاز دارید که در رله یک فردا باشید تا از آنجا که می خواهید به کجا بروید ، بخواهید از کجا می خواهید استفاده کنید: آموزش ، مهارت ها ، افراد ، تجهیزات ، مهمترین ، زمان ، و غیره منابع …

6. طرحی را برای به دست آوردن این چیزها در نظر بگیرید ، و از آنجا که اکنون می خواهید به جایی بروید که می خواهید به آنجا بروید.

7. راه را برای پیشرفت و تحقق بخشیدن به پیشرفت خود قرار دهید. اگر دوباره بخواهید در صورت نیاز به آن مراجعه کنید ، می توانید در صورت نیاز به آن بروید.

8. برو به خط پایان! از طریق هر آنچه که می خواهید بروید. این امر برای شما بسیار مهم است و مهم نیست. هیچ چیز بدتر از زمان و زمان شروع به کار نیست و وقتی به آنجا می روید ، به دیگران می دهید و به آنجا می دهید.

9. ابراز نظرتان کنید. آگاهی از دستاوردهای شما ، مهم نیست که چگونه ممکن است ، به شما معرفی کند که نیازی به رفتن ندارید و به مجموعه ای رسیده و به موفقیت های آینده خواهید رسید.

10. هدف نهم خود باشید. برای ادامه حرکت می توانید به جای آن حرکت کنید تا حرکت را بدست آورید. هرچه بیشتر بخواهید ببینید و هرچه تمام تر ، بیشتر از این می خواهید خودتان را به عنوان یک فرد جذاب بدست آورید ، و با انگیزه بسیار بیشتری رو به رو شوید تا بتوانید آینده را بخرید.

تنظیم اهداف خود
اگر شما هیچ هدفی قابل شناسایی ندارید ، احتمالاً در حال جابجایی یک قطعه چوب چوبی در وسط اقیانوس هستید. در حال حاضر شما می توانید به راحتی با یک مسیر کوچک حرکت کنید. مطالعه بیشتر: تسلط بر مهارتهای خود رهبری ، موفق تر شوید

.

چگونه می توان اهداف قابل دستیابی را تعیین کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *