چگونه کتابخانه های ویندوز خود را به ابر منتقل کنید

شما می توانید با یک ترفند ساده برنامه های معمولی ویندوز سازگار با ابر را ایجاد کنید. این با تمام دیسک های رایج آنلاین مانند SkyDrive و Dropbox کار می کند

هرکسی که از Windows 8 با برنامه های کاربردی استفاده کرده است ، آسان دارد: پرونده های ذخیره شده معمولاً در آنجا به طور خودکار در مایکروسافت به پایان می رسند هارد دیسک اینترنت SkyDrive و در نتیجه در رایانه های دیگر و دستگاه های تلفن همراه نیز موجود است. این کار یکپارچه با سایر رایانه ها ، تبلت ها یا تلفن های هوشمند ویندوز 8 انجام می شود – به لطف برنامه SkyDrive بلکه با دستگاه های Android ، iPhones و Co. معمولاً در کتابخانه Windows مناسب در هارد دیسک – بسته به نوع پرونده “تصاویر” ، “اسناد” ، “فیلم” ، “موسیقی” یا “فیلم” . با یک ترفند ساده می توانید هارد دیسک آنلاین خود را در این کتابخانه ها ادغام کنید – و برنامه های دسک تاپ شما نیز به ابر متصل می شوند. و بهترین: این نه تنها با SkyDrive مایکروسافت بلکه با هارد دیسک های آنلاین از دیگر ارائه دهندگان مانند Dropbox ، Google Drive ، Telekom Mediencenter یا Amazon Cloud Drive کار می کند.

Cloud-Software installieren © COMPUTER BILD

برای کار کردن این ترفند ، باید ابر در Windows Explorer ظاهر شود.

ابر را نصب کنید

برای کار کردن این ترفند ، باید فضای ذخیره سازی ابر مورد نظر در ویندوز نصب شود و در موارد دلخواه در ویندوز اکسپلورر ظاهر شود (تصویر را مشاهده کنید). اگر چنین است ، با مرحله بعدی ادامه دهید. در غیر این صورت با استفاده از یکی از لینک های بالا ، هارد آنلاین مورد نظر خود را نصب کنید. می توانید محصولات بیشتری را در این لیست پیدا کنید. .

In Bibliothek aufnehmen © COMPUTER BILD

سپس پوشه ابر را به كتابخانه Windows مناسب منتقل كنيد.

پوشه ایجاد کنید

در مرحله بعد ، یک پوشه را برای پرونده های خود در هارد دیسک آنلاین انتخاب کنید و آن را به کتابخانه Windows مناسب اضافه کنید. به عنوان مثال ، اگر ویندوز به طور خودکار می تواند عکس ها را در Dropbox ذخیره کند ، روی Windows Explorer در قسمت “Favorites” در Dropbox کلیک کنید و پوشه تصاویر را در آنجا انتخاب کنید. اما مراقب باشید: در مثال Dropbox ، پوشه پیش فرض عکس ها به طور خودکار با سایر کاربران به اشتراک گذاشته می شود. بنابراین بهتر است سریع یک دایرکتوری جدید ایجاد شود. برای انجام این کار ، به عنوان مثال ، کلید ترکیبی Control + Shift + N را فشار دهید ، به عنوان مثال “تصاویر” را وارد کنید و کلید Enter را فشار دهید. برای ادغام پوشه آنلاین در ویندوز ، با کلیک بر روی دکمه سمت راست ماوس ، روی آن کلیک کنید؟ سپس در شامل در کتابخانه و به عنوان مثال در کتابخانه تصاویر کلیک کنید. پوشه ابر سپس در کتابخانه تصویر ویندوز ظاهر می شود (تصویر را مشاهده کنید).

Standardspeicherort ändern © COMPUTER BILD

پوشه ابر را محل پیش فرض کتابخانه قرار دهید. انجام شد.

محل ذخیره سازی برون سپاری

کتابخانه های ویندوز در واقع چیزی بیش از پوشه های مجموعه برای هر فهرست نیستند. به گونه ای که ویندوز می داند در هنگام ذخیره یک فایل ، در کدام پوشه قرار دارد ، یک مکان ذخیره استاندارد برای هر کتابخانه تعریف شده است – برای مثال “تصاویر” ، در “پوشه های من” در پوشه کاربر مربوطه. برای اطمینان از پایان یافتن پرونده های شما در ابر ، کافی است پوشه Dropbox را که قبلاً به کتابخانه اضافه شده بود ، به عنوان محل ذخیره اعلام کنید. برای انجام این کار ، بر روی دکمه سمت راست ماوس در تصاویر و سپس روی Properties در Windows Explorer در زیر کتابخانه ها کلیک کنید. در پنجره جدید پوشه Dropbox را انتخاب کنید ، روی مکان ذخیره یا تنظیم محل ذخیره و خوب کلیک کنید.

هارد دیسک های مجازی در شبکه

فایل ها را ذخیره کنید

همین! اگر در آینده یک عکس را در کتابخانه “تصاویر” ذخیره کنید ، در پوشه Dropbox در درایو دیسک خود و در نتیجه به صورت خودکار در ابر به پایان می رسد. البته این با سایر کتابخانه ها مانند “اسناد” نیز کار می کند. با تشکر از برنامه ارائه دهنده مربوطه ، پرونده ها پس از هماهنگی خودکار در دستگاه های تلفن همراه شما نیز موجود می باشند. نکته مهم: اگر از ویندوز 8 استفاده می کنید ، کتابخانه های موجود در پنجره “ذخیره As” به طور پیش فرض پنهان می شوند. برای نشان دادن آنها ، روی یک فضای آزاد در منطقه ناوبری کلیک راست کرده و سپس روی نمایش کتابخانه ها کلیک کنید.

.

چگونه کتابخانه های ویندوز خود را به ابر منتقل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *